Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

22 cze 2011, 13:18

Nom o materacyk.. Bo znalazlam sobie na ebayu takie materacyki do lozeczka ktore mam ale sa tylko o grubosci 5cm i sie zastanawiam czy to wystarczy?
najważniejsze aby w sumie materacyk był w miarę twardy - a jeśli z gąbki to trzeba zwrócić uwagę aby się szybko nie utleniła i nie pozapadała tam gdzie się zmoczy bo w łóżeczku nie raz będzie mokro a to od siku a to od picia itd. Sama grubość nie ma znaczenia. Ja mam taki jak aga kokos i gąbka ale wymiar wydaje mi się na oko że ok 6 cm.
A i mialam pytac czy wiecie co tam z Malinka? Bo juz jej w sumie 3 dni nie ma :ico_noniewiem: A zostaly jej 2 tyg do porodu wiec juz mogla isc :ico_brawa_01: pozazdroscic :-D
- ona gdzies zostawiała swój nr na forum może ktoś zapisał bo nie bardzo mam czas wertować histrorię - a ja mogę do niej napisać sms-a z zapytaniem co u niej.

Uciekam gotować obiadek - dziś mi się zachciało gotowanej tz duszonej marchewki. Młodych ziemniaczków :ico_brawa_01: z koperkiem i kotlecik z kurczaczka. jeszcze tylko stary musi kupić mi czereśnie na baarku bo juz mi pachną pod nosem

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

22 cze 2011, 13:36

komórka do Malinki (chyba nie bedzie miała mi za złe, że pisze oficjalnie, bo i ona nie bawiła się priv. tylko pisała na forum :-) ) 515 905 515
Uciekam gotować obiadek - dziś mi się zachciało gotowanej tz duszonej marchewki. Młodych ziemniaczków :ico_brawa_01: z koperkiem i kotlecik z kurczaczka.
przyslijcie mi kopru, bo tu nie mam szans na młde ziemniaczki, polane masełkiem i posypane koprem!!!!! juz sie pośliniłam do pasa.

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

22 cze 2011, 13:51

dawaj adres na prv wyśle ci paczkę z koperkiem i młode ziemiaki chyba się nie zepsują?

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

22 cze 2011, 13:55

Karolina dzieki za info!! :ico_brawa_01: Tylko wlasnie z rzeczami z ebaya jest taki problem ze ciezko jest cos ocenic jak tego nie mozesz zobaczyc/dotknac.. Ale jeszcze mam pare tyg wiec moze gdzies na miescie cos znajde :ico_noniewiem:
Uciekam gotować obiadek - dziś mi się zachciało gotowanej tz duszonej marchewki
O bosh, uwielbiaaaam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tez mialam taki pomysl, ale pieczarki juz za dlugo nie postoja wiec robie kurczaczka w sosie pieczarkowym, kasze gryczana i do tego ogoreczka konserwowego :-)
juz sie pośliniłam do pasa.
Hahhahahahahhahahah :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Beti dobrze Cie rozumiem bo tu w UK tez na mlode ziemniaki sie nie zalapie.. A koperek tylko suszony z polskiego sklepu bo taka pogoda ze nawet jakbym posadzila to i tak nie mialby szans :ico_olaboga:

[ Dodano: 22-06-2011, 13:57 ]
Karolina zalezy ile beda szly.. Moj ojciec kiedys siostrze wysylal ksiazki to doszly po kilku miesiacach.. A ja mamie wyslalam kartke z wakacji to sie dziwila ze w Grecji w grudniu bylismy, poki jej nie wyjasnilam ze kartke wyslalam w.. maju.. :ico_olaboga: Takze wszystko zalezy od poczty!

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

22 cze 2011, 14:10

Malina była w szpitalu bo maiła bóle - trzy dni ja potrzymali i wypuścili do domu. Wieczorem będzie na forum. Dobrze że jeszcze 2 w1 bo to oznacza że liwka będzie donoszona bo Malinka zaczęła już 38 tydzień.

Wiem z tą pocztą naszą to straszny kibel - jakby po miesiącu doszły ziemianki i koperek do ciebie to już na pewno nie były by młode. :-D

Buziaki idę pichcić i pakować maluchy bo jadą z teściami na mazury na długi weekend.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

22 cze 2011, 15:11

Otóż to :)
czesc kobitki, ale sie steskniłam :*
noo pojechałam w niedziele wieczorem miałam co 10 min skurcze i.... jak dojechałam to mineły :)
ewenement :)
potrzymali nas 3 dni, KTG 2x dziennie, nic i nic.. 2 cm rozwarcia bez sensu zebym czekała...
no i termin 6 lipca... raczej wczesniej nie urodze a tak mnie straszyli :ico_olaboga:
naskrobałyscie tyle ,że heeeeej. poczytam wieczorem bo teraz mężem sie musze zajac ;)
hehe.
ciąża donoszona- oby nie była przenoszona :ico_sorki:
naoglądałam sie tych kobit 8,9 dni po terminie :ico_puknij: głupota..
baloniki, kroplówki, cesarki pfeeee.
az sie porodu bac zaczełam. :( :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 cze 2011, 15:44

Ja mam ten chyba janbardziej standardowy (jedna strona gąbka, druga kokos) 120 bodajże na 60 cm. A grubośc tak, jak kojarzę to 8 cm

ja tez mam taki sam z tym, z egrubośc 10 cm i powiem wam, że po Kubiue to nawet nie widac, ze był uzywany jest czyściutki i nigdzioe nie wygnieciony i raczej nigdy do niego nie doszły siki czy jakies picie bo zawsze miałam i tak pod spodem folie.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

22 cze 2011, 15:47

Ja mam materac gryczano-kokosowy jeszcze po Kubusiu węc zmieniać nie będę bo byłam z niego zadowolona i poność te są dobre. No ale co sezon to nowa moa więc może weszly już jakieś fajniejsze? :ico_noniewiem:
Smacznosci na obiadek robiie dziewczynki. Ja dzis na miescie zjadłam zapiekanke bo skoro chłopaków nie ma to nie chce mi sie gotowac :ico_sorki:
Kupiłam sobie stanik do karmienia na fiszbinach ale jest taki sobie. Przy Kubie fajne były w H&M ale juz nie ma. nie macie jakis fajnych namiarów?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 cze 2011, 18:57

ja tez mam materacyk taki dwustronny, niby letnio-zimowy :ico_noniewiem: nic nie pozapadany, wlasciwie Mila spala na nim ok 2 lat i nie widac oznak zniszczenia :-) ma ok 10 cm, 5 mi sie wydaje jakis super cieniutki, ale czy to ma wplyw na wygode dziecka to nie mam pojecia :ico_noniewiem:

Malinka no witaj, jak dobrze ze juz jestes, ale to ciekawe ze jak mialas regularne skurcze nic z nich nie wyniknelo..w takim razie nie jest ci dane urodzic przed czasem :-) a twoj sie wystraszyl jak poszlas do szpitala? :ico_oczko:

no mi ost regularnie daja sie we znaki taki klujace bole miesiaczkowe, brzuch mi stwardnieje i potem popuszcza i znow takie klucie, Mala jest ruchliwa ale nie jakos specjalnie mocno, ale juz chyba nie ma zbyt duzo miejsca, brzuch mi sie wydaje ze caly czas mam takiego samego rozmiaru :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 cze 2011, 20:14

Ja mam materac gryczano-kokosowy

o wlasnie ja też mam taki, pomyliłam sie pisząc ze mam kokosowo-gabkowy, mam kokosowo-gryczany i wtedy co kup[owalismy czyli 3 lata temu to takie były najlepsze ale nie zamierzam go zmieniac.
No a my dopiero zlkądaowalismy z działki... jestem padnięta bo taki upał był ze nie było czym oddychać , no i jeszcze koleżanka przyniosła mi 2 torby ciuchów dla małet... masakra jakas ... kiedy ja to przeglądne to niewiem. ze nie wspomne o praniu czy prasowaniu....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość