Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 cze 2011, 23:45

no właśnie korzystam teraz z Dawida gg póki nie naprawie tej matrycy :ico_oczko: zaraz się odezwe do ciebie :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 cze 2011, 09:56

Hej dziewuszki

Kilolek kochana źle nas chyba zrozumiałaś, my cię wcale nie oceniamy. Jeśli kolejne dziecko da ci szczęście i wytchnienie to jak najbardziej ja jestem za. To Twoje życie i ty wiesz najlepiej co da ci szczęście. Ja osobiście martwiłam się tylko tym ze pisałas ostatnio że w domu napięta sytuacja i nie wiesz jak to dalej będzie i tylko dlatego. Ja sama wiem po sobie że jak w domu kryzys to na dzieciach się odbija. Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze, ciaża się utrzyma i że będzie dziewczynka :ico_oczko:

Ika w końcu sie odezwałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie bardzo fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu fajne fotki z chrzcin, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie dziewczynki wyglądały i ty tez widze fryzurkę zmieniłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super

Ja nie ukrywam ze chciałabym mieć córeczkę ale wiem że to nei jest dla mnie teraz dobre rozwiązanie. Chciałabym iść do pracy bo ja jestem zmęczona na razie siedzeniem w domu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 cze 2011, 10:41

witam

znowu upalnie się robi :ico_brawa_01:
Aniu fajne fotki z chrzcin, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie dziewczynki wyglądały i ty tez widze fryzurkę zmieniłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super
dzięki :ico_wstydzioch:
Ja nie ukrywam ze chciałabym mieć córeczkę ale wiem że to nei jest dla mnie teraz dobre rozwiązanie. Chciałabym iść do pracy bo ja jestem zmęczona na razie siedzeniem w domu :ico_oczko:
powiem ci,że mi się marzy synek kiedyś :-D ale też jestem zmęczona ciągłym siedzeniem w domu i tą monotonią :ico_sorki: kocham swoje dzieci,ale móc rozmawiać w większości czasu tylko z nimi to można czasem oszaleć,chciałabym iść wreszcie do pracy,a potem mogę pomyśleć o 3 dziecku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 cze 2011, 13:49

aniawlkp86, to ja mam tak samo, kocham moje dzieci ponad zycie i cieszę się ze mogę z nimi być na codzień ale z drugiej strony też chciałabym za nimi troche potękinić, iśc do pracy, zrobić coś dla siebie, rozwinąc się w jakimś kierunku, może założyć własny biznes, spełniłam się juz jako matka, teraz chciałabym trochszkę rozwinąć się zawodowo a przy tym móc pojechać z dziećmi na jakieś wakacje i nie martwić się że zabraknie mi do 1. No ale wiadomo, życie samo nam pisze scenariusz i różnie to może być :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 cze 2011, 13:54

a Evik ja mogę zadać niedyskretne pytanie w związku z tym?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 cze 2011, 13:55

zgadza się,my swoje a życie swoje potrafi zweryfikować...

chociaż przyznam,że gdybym mieszkała w miasteczku gdzie mam wszystkich znajomych a nie tu na wiosce to może i mogłabym jeszcze w domu siedzieć z dziećmi,bo tu mam taką 1 koleżankę w sumie 2 co mogę się z nimi widywać bardzo często i wpadamy do siebie,ale tu nawet na spacer nie ma gdzie wyjść,tym bardziej,że jak gorąco to żmije w lesie wychodzą i strach mi z Hanią iść bo lubi pobiegać a nie daj boże by wpadła i by ją ugryzła :ico_olaboga: za to w miasteczku więcej miejsca na spacery i więcej koleżanek,place zabaw i byłoby inaczej,a tu to czasem nawet z domu mi się nie chce wyjść bo po co jak nie mam gdzie i do kogo :ico_noniewiem:
niby to jest 5 km różnicy,ale autobusami się tłuc z 2 dzieci to nie wesoło,poza ty droga przez las w remoncie przez wojsko :ico_sorki: ehh....

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 cze 2011, 14:02

a widzicie, a ja w domu nie pposiedziałam i na dobrą sprawę nie wiem jak to jest. 6 mesięcy maciezyńskiego szybko mija a ta moje maciezyństwo stoi pod znakiem wiecznej pracy. Nie mam sie kiedy tym nacieszyć
Masz rację ani ja co prawda z kolezankami się baaardzo żadko widuję ale staram sie wymyślac rózne atrakcje dla dzieci a to wyjazd kolejką do lasu a to do warszawy na plac zabaw, jakies muzea, wystawy, festyny, basen. Żeby bylo ciekawie. Tylko, ze t męczące :D
Ale wczoraj bylam w ty ursusie i okropnie się zmęczyłam, dziś siedze w domu a oni tacy niedobrzy, ze wcale nie jestem mniej zmęczona niż wczoraj :D
Ja to generalnie ostatnio tylko poduszki szukam, taki leniwiec się zrobilam hehe

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 cze 2011, 14:29

staram sie wymyślac rózne atrakcje dla dzieci a to wyjazd kolejką do lasu a to do warszawy na plac zabaw, jakies muzea, wystawy, festyny, basen. Żeby bylo ciekawie. Tylko, ze t męczące :D
chociaż możesz coś wymyśleć a u nas tak nie za bardzo jest gdzie się ruszyć :-/ chociaż teraz lato się zaczęło to będę nad jeziorko co niedzielę z A i dzieciakami ruszać bo Hania się już doczekać nie może,może w tygodniu sama bym się z nimi wybierała,ale to musiałabym drogą polną iść ze 2-3 km a Hania tyle nie przejdzie :-/ no ale coś się może wymyśli,bo ulicą to w życiu bym się nie wybrała :ico_olaboga: ale zawsze jak są jakieś festyny dla dzieci to jeździliśmy z Hanią i teraz też będziemy :-)
6 mesięcy maciezyńskiego szybko mija a ta moje maciezyństwo stoi pod znakiem wiecznej pracy. Nie mam sie kiedy tym nacieszyć
to teraz mam rozumieć,że jakbyś urodziła 3 dzidziusia to już i na wychowawczym byś też została?

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 cze 2011, 15:17

no na pewno,nie wiem czy na wychowawczym, bo nie wiem jak z ta pracą ale na pewno zostalabym w domu do 2 lat. Bo 3 dzieci i pracy to sobie nie wyobrażam.

aniawlkp a może ci sie tylko wydaje, ze Hania nie dojdzie te 2 km? Kuba 2 razy dziennie po 3,5 chodzi do przedszkola

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 cze 2011, 15:19

kilolek do 2 lat w domu od porodu tak?

co doHani to wiem,że raczej tyle nie przejdzie,chociaż może jakby wiedziała,że na jezioro to by i doszła,gorzej by było z powrotem :ico_haha_01:

[ Dodano: 28-06-2011, 15:25 ]
Hania mnie zaskoczyła,bo przyszła z podwórka i mówi,że jest zmęczona i idzie spać :-D i faktycznie już sobie śpi :-D

[ Dodano: 28-06-2011, 16:13 ]
pokażę wam podobieństwo dziewczynek:

Hania jak miała 2 miesiące:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Milenka jak ma 2 miesiące:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość