Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 cze 2011, 19:45

aniawlkp86, rzeczywiście dziewczyny strasznie do siebie podobne :-) jak bliźniaczki!
Wykorzystuję czas jak Mateusz śpi i wieczorem.
Ja tak samo, choć czasem wieczorem jestem tak zmęczona , że i poćwiczyć się nie da!Dlatego muszę wykupić karnet do klubu fitness - będę chodzić na spinning i dodatkowo raz w tygodniu na jakieś ćw wzmacniające :-)
Murchinson, mam pytanie odnośnie butelek dr Browna. Też Ci przeciekają jak leżą poziomo? Ostatnio w samochodzie cała herbatka wyciekła nam bokiem...
Mam górę prasowania! W taki upał nienawidzę prasować :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 cze 2011, 20:38

Murchinson koleżanka myślała,że na obu fotkach jest Miluś :-D
różnią się tym,że Hania ma wyższe czoło :ico_oczko:
Dlatego muszę wykupić karnet do klubu fitness - będę chodzić na spinning i dodatkowo raz w tygodniu na jakieś ćw wzmacniające :-)
to na co czekasz ;-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 cze 2011, 20:54

Koroneczka z butelkami to czasami cieknie ale nie bokiem tylko przez smoczek-jak butelka leży a nie ma tego krążka zabezpieczającego. W torbie wkładam w te kieszonki na butelki i stawiam ją pionowo więc nie przecieka.
Mnie do wieczornych ćwiczeń mobilizuje mąż bo on ćwiczy bo niby mięsień piwny z bezruchu mu urósł :ico_oczko: -raczej od paluszków i orzeszków zmiennych niż z bezruchu.
Murchinson koleżanka myślała,że na obu fotkach jest Miluś :-D
różnią się tym,że Hania ma wyższe czoło :ico_oczko:
Gdybyś nie podpisała zdjęć też bym tak pomyślała.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 cze 2011, 21:31

dopiero mam chwile, dzieci spia

bylismy na szczepieniu, moja mala kluska wazy 5460 :ico_szoking: i mierzy juz 60 cm :ico_szoking:
jakos to przezylam, Antosia plakala bardzo, na szczescie niedlugo
w miejscu wklucia ma slad i siniaczka
dzis bardzo malo spala, ale byla grzeczna, oby nocka tez taka byla

ja bylam u gina, wszystko zagojone, dostalam tabletki azalia, nie wiem czy bede je brala, zastanowie sie
mysle nad spirala, gin mowil, ze je poleca, kosztuje prawie 1000 zl, jest na 5 lat

aniawlkp86, dziewczynki bardzo podobne

[ Dodano: 28-06-2011, 21:32 ]
Tosia ma krosteczki na buzi,a ten nasz pediatra madry mowi ze to atopowe i zeby jej elocomem przesmarowac :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

28 cze 2011, 22:10

Koroneczka, u nas wycieka bokiem, jak wstrzasam ok minuty zeby ten zageszczacz roztrzepac to wszystko po bokach leci

Co do szostki weidera to ja zrobilam do polowy cyklu zanim w ciaze zaszlam, tzn. robilam nawet jak w niej bylam ale o tym nie wiedzialam, doszlam juz do osmiu powtorzen kazdej serii a skora teraz tak rozciagnieta ze jak patrze to :ico_placzek: mi sie chce

aniawlkp86, rzeczywiscie dziewczynki podobne bardzo :-)

A ja dzis mialam wychodne z przyjaciolka i w sumie pierwszy raz chlopcy tak naprawde zostali sami :-) ale super dali sobie rade, jeden juz spi a drugi mi lozko zajmuje bo tv oglada :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 cze 2011, 22:17

patrycja_g, pytalas ostatnio o czka Antosi, lewe juz jej nie ropieje, w prawym rano ma ropke w kaciku tylko ale widze ze te kanaliki jeszcze nie sa calkiem odblokowane, bo jak gdzies sie zapatrzy, to nie odprowadzaja lezek i lzawi oczko

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 cze 2011, 08:30

Witam,
u nas noc spokojna z jedną pobudką. Odkąd jesteśmy na pepti wszystko się już unormowało.
Jestem :ico_zly: wściekła na mojego D-najpierw narobił rabanu w kuchni, potem w garderobie, a wychodząc tak delikatnie zamkną drzwi i króciutko "bawił" się kluczami w zamku, że i ja i Mati się zbudziliśmy-normalnie słoń w składzie chińskiej porcelany.
Teraz młodemu włączyłam kołysanki więc powinien szybko usnąć.
ja bylam u gina, wszystko zagojone, dostalam tabletki azalia, nie wiem czy bede je brala, zastanowie sie
mysle nad spirala, gin mowil, ze je poleca, kosztuje prawie 1000 zl, jest na 5 lat
Koszt duży jednorazowo ale przez 5 lat więcej wydasz na tabletki.
Jak dziś Antosia? A jak jej brzuszek, odstawiacie już debridat?

Aniu, zdjęcie specjalnie dla Ciebie :ico_oczko: -prawa ręka w buzi, lewą kręcę loczki (i wyrywam sobie włoski)


Zmykam, miłego dnia.

[ Dodano: 29-06-2011, 08:40 ]
Tosia ma krosteczki na buzi,a ten nasz pediatra madry mowi ze to atopowe i zeby jej elocomem przesmarowac :ico_noniewiem:
Ale to steryd, lepiej niech przepisze Protopic!
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 12:35 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 cze 2011, 09:07

Odkąd jesteśmy na pepti wszystko się już unormowało.
ciesze sie :ico_brawa_01:
normalnie słoń w składzie chińskiej porcelany.
to podobnie jak moj P, zawsze jak idzie do pracyna rano my wszyscy jestesmy obudzeni :ico_olaboga:
Koszt duży jednorazowo ale przez 5 lat więcej wydasz na tabletki.
tez racja
Jak dziś Antosia? A jak jej brzuszek, odstawiacie już debridat?
dziekuje, nocka chyba z 3 pobudkami, ale z usmiechami :ico_oczko:
po szczepieniu ma malego sniniaczka i lekko twarda nozke
debridat odstawilismy w sobote, teraz daje jej biogaje i sab, tez bede powoli eliminowac, narazie zmniejsze dawke, mysle ze najdluzej bede podawala biogaie, bo to probiotyki
swietny Mati
Ale to steryd, lepiej niech przepisze Protopic
no wlasnie wiem, i dlatego nie kupilam
mowisz, ze ten protopic jest bezpieczny, tak?
i dziwi mnie to w ogole, ze tylko dotknal buzke i postwil diagnoze :ico_noniewiem:

my zaraz wybiertzemy sie na spacer, bo upalnie dzis ma byc

na obiad chyba filety usmaze

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 cze 2011, 09:23

dzień dobry
u nas dzisiaj pobudka po 3 i przed 7 i Miluś jeszcze śpi choć pewnie niedługo :ico_oczko:
Hania już na podwórku do kotków poleciała :-D
mąż ma wolne to pojechał ciąć drzewo do faceta i wróci koło 15 :ico_sorki:
tak się zastanawiam co małej kupić za kasę z chrzcin bo coś by wypadało dziecku kupić i nie wiem co :ico_noniewiem: na razie ciuszków troszkę odkupiłam od znajomej :ico_oczko:
dzisiaj nie wiem co na obiad zrobić,z chęcią nic bym nie robiła :ico_noniewiem: może sobie i Hani kaszankę usmażę z cebulką a mąż coś później zje :ico_noniewiem:
moja mala kluska wazy 5460 :ico_szoking: i mierzy juz 60 cm :ico_szoking:
wow duża już jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja bylam u gina, wszystko zagojone, dostalam tabletki azalia, nie wiem czy bede je brala, zastanowie sie
mysle nad spirala, gin mowil, ze je poleca, kosztuje prawie 1000 zl, jest na 5 lat
a czemu nie wiesz czy tabletki będziesz używać? spirala faktycznie taniej na te 5 lat wyjdzie tylko też trzeba mieć kasę żeby od razu tyle wyłożyć :ico_noniewiem: ja jakoś ie jestem do niej przekonana :ico_sorki:
Tosia ma krosteczki na buzi,a ten nasz pediatra madry mowi ze to atopowe i zeby jej elocomem przesmarowac :ico_noniewiem:
krosteczki to bardziej mogłyby świadczyć o uczuleniu niż o atopowej skórze chyba :ico_noniewiem:
A ja dzis mialam wychodne z przyjaciolka i w sumie pierwszy raz chlopcy tak naprawde zostali sami :-) ale super dali sobie rade,
fajnie,że miałaś czas dla siebie,a faceci zawsze sobie poradzą jak zostają z dzieckiem :ico_oczko:
Jestem :ico_zly: wściekła na mojego D-najpierw narobił rabanu w kuchni, potem w garderobie, a wychodząc tak delikatnie zamkną drzwi i króciutko "bawił" się kluczami w zamku, że i ja i Mati się zbudziliśmy-normalnie słoń w składzie chińskiej porcelany.
mieliśmy podobnie,jak A wstawał to wszyscy się budzili :ico_zly: załatwiłam go kilka razy i budziłam jak ja szybko wstałam,zazwyczaj jak miał nocki i się wtedy nie wysypiał to nauczył się ciszej zachowywać rano :-D
Aniu, zdjęcie specjalnie dla Ciebie :ico_oczko: -prawa ręka w buzi, lewą kręcę loczki (i wyrywam sobie włoski)
:-D super to wygląda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-06-2011, 09:24 ]
stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 2 miesiące Milenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

29 cze 2011, 09:34

emilia7895, jak Filip bedzie mial taka wage to juz naprawde go nie utrzymam :ico_oczko: :ico_haha_01:
Ciesze sie ze daliscie sobie rade bez zabiegu :-D

Murchinson, R tez tak zawsze ma, nie ma dnia zeby mnie nie musial obudzic wychodzac do pracy. Poza tym wkurza mnie ze lazi 10 min po kuchni i nie wpadnie na to zeby przebierajacy kosz wyrzucic a ja pozniej jak obiad robie to ostrozyna z kartofli sie nie miesci :ico_oczko:
A zdjecie swietne. Filipowi tez ostatnio reka z buzi nie znika a tesciowa sie drze ze on glodny albo ze mu sie pic chce :ico_olaboga: ratunkuuuuuu!

aniawlkp86, :ico_brawa_01: dla Milenki :-)

A ja musze sie Wam pochwalic, u nas dzis wielki dzien... Filip jak zasnal o 21.30 to obudzil sie o 6 i to wlasciwie tylko postekiwal ale ja juz nie wytrzymalam bo bylam juz zestresowana :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
O 6 zjadl i obudzil sie 20 min temu :-) Pierwszy raz od porodu moge powiedziec ze sie wyspalam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość