@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

27 cze 2011, 08:07

No i dzisiaj pupa jakby mniej czerwona ,ale te przeklęte pryszczyki no cóż zostało mi cierpliwie czekać na męża bo wraca we wtorek .A nawet pupę mu ciężko umyć bo na suchej skórze zostaje kolor żółty inie zmyję go ręką a trzeć nie można weż bądż tu mądrym ja delikatnie myjką próbuję mu wymyć ,ale puki jest skóra nienawilżona to tak będzie. Wczoraj kąpałam go w Oliwie(woda z oliwą) no i jakby lepiej.Chyba cierpliwość będzie tu potrzebna

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

27 cze 2011, 19:15

Oliwie(woda z oliwą) no i jakby lepiej.
to dobrze :ico_sorki:
takie same właściwości ma właśnie siemię lniane :ico_oczko: ale skoro jest lepiej to super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 cze 2011, 13:28

@gniecha, moja Majcia dostała czegos takiego w upał kiedyś i nam lekarka zapisała dwie maści właśnie clotrimazol i baneocin czy jakoś tak
ta druga chyba na recepte jest
ale pomaga

ale jakby co to stosuj na tą skórę emolienty
typu Emoilium, Balneum, Oilatum coś dla ludzi z atopowym zapaleniem skóry :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
działa na prawde kojaco :ico_sorki:

a na grzybka pomaga też okład z jogurtu naturalnego taki co stoi otwarty z 5 godzin na blacie najlepszy :ico_oczko: bo w nim te bakterie kwasu mlekowego sie namnażają szybko :-D i działają osłonowo przed grzybkiem chronią wspomagajac odbudowę naturalnych bakterii :ico_oczko:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

01 lip 2011, 12:37

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję wczoraj mąż mi przywiózł clotrimazolum i posmarowałam dopiero 2 razy i jest rewelacja pupa jest bielutka i pryszczyków mniej i ta gruba skorupa zmiękła :ico_brawa_01: Co Polskie to Polskie już się przekonałam nie raz .Wielkie dzięki mój synek zdaje się być dużo spokojniejszy choć i tak jest grzeczniutki jak aniołek. Pozdrawiam Was wszystkie :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 lip 2011, 16:55

@gniecha super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości