Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 lip 2011, 21:11

Hejo byłam z Dawidkiem u tego lekarza i tak jak Patrycja pisałas mały poprostu zdarł gardło podczas płaczu, tak jest zdrowy, i to nie jest chrypka od plesniawek bo one juz prawie poznikały.
Mały przybiera na wadze bardzo ma juz 5850kg :ico_szoking: :-D

Murchinson u nas buzinka juz jest piekna, bez zadnej krosteczki, oby tak dalej.
Chociaz czasem jakas potowka wyskoczy,ale tak jest oki :-)
A ty wypocznij sobie na tym wyjezdzie, o ile sie tak da :-D

MArkotka jaki twoj synus jest podoby do meża :ico_brawa_01: sliczny jak wszystkie nasze pociechy :-D

U nas tez jest ten odruch moro, nawet nie wiedziałam ze tak sie to nazywa :ico_wstydzioch:

mama Izuni, ja tez czekam z niecierpliwoscia na jakies foteczki :-D
A miesiaczke to ja tez juz dostałam, ale miałam tylko 3 dni a tak zawsze 5 miałam, zobaczymy jak bedzie dalej.
Przed ciaza miałam bardzo bolesne i obfite miesiaczki, a po Filipku tylko troszke lzejsze sie zrobiły.

Mariola_Larose, nie wiele moge ci pomoc w tej sprawie, ale pewnie dziewczyny maja racje, wiec warto sprobowac ich rad :-)

NOWA, u nas cały dzien pada, a wczoraj była okropna burza.
My narazie stosujemy prezerwatywy ale tez wybieram sie do lekarza i nie wiem sama jaka antykoncepcje wybrac, na pewno nie chce tabletek bo kiedys brałam i zmieniałam 3 razy bo zadne mi nie pasowały, ciagle cos mi sie działo nie tak.

aniawlkp86, karuzelka to super sprawa, Dawidek od urodzenia przy niej zasypia a teraz łądnie sie usmiecha jak widzi te miski nad głowa :-D

No niedawno to my byłysmy na radosnych ogłoszeniach, oj jak ten czas leci :ico_olaboga:
Może za kilka lat się spotkamy i zrobimy "wielkie zapoznanie" hihi
hi hi fajnie by było, tylko chłopaki beda robiły bitwe o kobietki bo jest ich mniej :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 lip 2011, 21:16

jeszcze mąż i mama mnie dołują dodatkowo, mąż jak widzi, że Krzysiu siłuje się z piersią, to mówi zawsze, że pewnie nic mu nie leci i co chwilę pyta czy ma butelkę uszykować
u mnie było tak przy Poli, mąż zamiast mnie wspierać tylko mnie stresował, ale ja się zaparłam i udało się, tym razem bardzio na początku pomagał, a ściągasz regularnie, pijesz herbatki??powinno sie rozkręcić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 01-07-2011, 21:18 ]
Mały przybiera na wadze bardzo ma juz 5850kg
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie chce tabletek bo kiedys brałam i zmieniałam 3 razy bo zadne mi nie pasowały, ciagle cos mi sie działo nie tak.
u mnie to samo było, chwaliłam sobie plasterki, ale to teraz u mnie odpada

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 lip 2011, 21:26

u mnie to samo było, chwaliłam sobie plasterki, ale to teraz u mnie odpada
napisz mi cos o tych plastrach bo tez o tym czytałam, ale jakos sie boje.
Głownie tego ze sie odkleja.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 lip 2011, 21:59

Murchinson u nas buzinka juz jest piekna, bez zadnej krosteczki, oby tak dalej.
Chociaz czasem jakas potowka wyskoczy,ale tak jest oki :-)
A ty wypocznij sobie na tym wyjezdzie, o ile sie tak da :-D
Oj, da się. Jedynym moim zmartwieniem będzie kto ma się zajmować Matim-mama czy siostra bo jedna przez drugą by chciała, a wszystkich i tak ustawiać będzie siostrzeniec i ustalać co kto i kiedy ma robić :ico_haha_01:
jeszcze mąż i mama mnie dołują dodatkowo, mąż jak widzi, że Krzysiu siłuje się z piersią, to mówi zawsze, że pewnie nic mu nie leci i co chwilę pyta czy ma butelkę uszykować
Ciebie mąż i mama a mnie położna. Krzysiowi leci tylko nie w takiej ilości jaką potrzebuje i nie z taką szybkością jak z butelki.
... a ściągasz regularnie, pijesz herbatki?? :ico_noniewiem:
Nie zawsze to pomaga. Ściągałam regularnie, 8 razy na dobę nawet w nocy, od herbatek to było mi aż niedobrze, odciąganie trochę tuż przed dostawieniem i ciepłe okłady 15 min. przed karmieniem, itd.-skutek: nic to nie pomogło, pokarmu było za mało a mały chciał coraz więcej.

Dziewczyny jeszcze oprócz plastrów i tabletek można zastrzyk antykoncepcyjny, raz na 3 miesiące się bierze.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

01 lip 2011, 23:18

dzięki kochane za rady staramy się tak robić :-) mam nadzieję że szybko się wyrówna na razie już się wyrównało przy uszku ale jeszcze tył płaski...
Ania jak mały się urodził to miał 55 więc 2 centymetry do przodu za to waga całkiem ładna chociaż coraz ciężej się go nosi :-D

Co do antykoncepcji zastanawiam się nad plastrem...

Ja się z karmieniem ładnie załatwiłam bo ciągle małego jedną piersią karmiłam i teraz w jednej mam pokarm w drugiej nie... masakra jeszcze coś tam mleka jest ale zastane no i nie mogę go całkiem odciągnąć :/ a małego nie przystawię żeby takie pił :/

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lip 2011, 09:12

czesc
ja na chwilke
wczoraj mielismy rownie marudny i meczacy dzien jak poprzedni
Tosia spala z 4 razy po 10 minut :ico_puknij:
dobrze ze w nocy tylko raz sie obudzila, bo wczoraj z tej bezsilnosci znowu poczyscilam kanaliki

mam nadzieje, ze dzis bedzie lepiej

mamy deszczowy i pochmurny dzien

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 lip 2011, 09:47

Hej,
u nas na dworze tak jak wczoraj. Mateuszkowi coś się poprzestawiało wieczorem i jak zasnął przed 17 tak wstał po 22 (normalnie budził się po 19), później tradycyjnie o 3-jeść nie chciał, D zmienił mu pieluchę i szybko zasnął zamiast, następnie po 5. Nie mógł zasnąć tylko chciał się przytulać więc wzięliśmy go do siebie, trochę poleżał pogadał po marsjańsku i usnął, i śpi do teraz. Chyba przez te pogodę tak mu się rozregulowało ze snem. Więcej śpi w dzień i wieczorem to w nocy trochę jest problemu.
Emilia :ico_pocieszyciel:
Miłego dnia.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

02 lip 2011, 12:31

Cześć dziewczyny chciałam popisać ale mała płacze . Pa

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lip 2011, 12:38

hejka :ico_kawa:
Mały przybiera na wadze bardzo ma juz 5850kg
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
napisz mi cos o tych plastrach bo tez o tym czytałam, ale jakos sie boje.
Głownie tego ze sie odkleja.
też je używałam i bałam się odklejenia ale to nie grozi :ico_oczko: ja na pewno do nich wrócę jak przestanę karmić :ico_sorki:
zastrzyk antykoncepcyjny, raz na 3 miesiące się bierze.
można ale gin mi stanowczo odradzał,bo to jest od razu bardzo wysokie stężenie hormonów co może bardzo źle działać na organizm :ico_sorki: silne bóle głowy,wymioty itp :ico_olaboga:
Tosia spala z 4 razy po 10 minut :ico_puknij:
ojej współczuję :ico_sorki:

u nas deszczowo od nocy a mieliśmy iść na grila na 17 ale chyba nie pójdziemy :ico_sorki:
obiadek się gotuje i Miluś właśnie woła cyca :-D a spałą godzinkę teraz :-)

miłego dnia

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lip 2011, 12:40

ale macie dobrz z tym spaniem dzieciaczkow, ja juz nie pamietam kiedy Tosia spala dluzej niz pol godz w dzien :ico_olaboga:
to znaczy teraz spi juz z 20 minut :ico_olaboga:

ja mam obiad od wczoraj wiec luzik, upieke jakies ciacho bo mam duzo porzeczek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość