Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 lip 2011, 14:47

Nasz Tosia urodziła wczoraj 0 23.45 syneczka
super, dobrzez, ze była w szpitalu i wszystko jest ok. Gratulujemy Tosiu!!!!!!
U nas zdziś zimno i deszczowo brrrr, leżę cały czas bo wczoraj robiłam ogórki kiszone i za długo stałam i teraz wszystko mnie boli, za bardzo chodzic nie moge, nie moge nic jesć bo mi sie wymiotowac chce i ciągły brak powietrza. Dobrze, ze jutro wizyta więc cos popytam bo nie wytrzymam już dłuzej z tym, strasznie się męczę i co najlesze w żadnej pozycji nie jest mi dobrze... okropne uczucie.
Dzisiaij byliś,my zaproszeni na obiad do teściowej, chłopaki poszli a ja nie bo po co? jak i tak zjeśc nie moge , siedzeć nie za bardzo więc nie poszłam tylko odpoczywam tzn leżę i przewracam sie z boku na bok.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

03 lip 2011, 16:17

martasz, przy porodzie będzie ? ;>
mój sie nareszcie zdecydował... :) juz sie nie moze doczekac. :*
Będzie:) Bardzo się z tego cieszę :)

Pada, pada i pada..już mam dość tego deszczu :ico_zly: Pranie kiepsko schnie, o na balkon nie wystawię, na dworze nie da się posiedzieć ehh Dobrze, że ubranka dla Antosia już dawno poprane, bo teraz byłoby kiepsko..

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

03 lip 2011, 17:58

hah wiedzialam ze to Tosia !:)

Tosia Gratulacje :)! I zdroweczka dla Was

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

03 lip 2011, 19:31

no witam! ja na warmii - wiec nie moge teraz zaczc rodzic :-D grtaulacje dla Tosii dla reszty - trzymam kciuki :-D
mam nadzieje, ze mi sie nie zacznie :-D
wiec do usłuszenia :-D bede co jakis czas zagladac

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 lip 2011, 20:02

Tosiu gratulacje :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

03 lip 2011, 20:29

Mam wieści od Tosi. Maluszek z godziny na godzinę coraz lepiej. Musi byc jednak jeszcze dogrzewany i przebywa w budce tlenowej. Dostaje antybiotyk na zapalenie płuc i niestety Tosia nie trzymała go jeszcze na rekach. Walczy dzielnie o laktację ale tweirdzi, ze z marnym skutkiem.
Pozdrawiam!

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

03 lip 2011, 20:57

Tosia GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zirafka
Dobrze, ze jutro wizyta więc cos popytam bo nie wytrzymam już dłuzej z tym, strasznie się męczę i co najlesze w żadnej pozycji nie jest mi dobrze...
To zaraz mi tu napisz ten złoty środek na te duszności, bo ja po dzisiejszej nocy tez mam wrażenie że zwariuję. :ico_sorki: :ico_sorki: Zasnełam nad ranem, nie wiem kiedy, jak.... padłam ze przemeczenia po prostu.
MOja lekarka skomanetowała to, że dzidzius większy bla bla bla.... Ona chyba nie zakumała wcale, że ja nawet minuty nie moge na leżąco bo czuje, że zemdleje :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2011, 21:38

aniafs, dopinguj ja niech sie nie poddaje,niedlugo maluszek wyjdze z inkubatora,dostanie go na raczki a wtedy bliskosc jej cycusia bardzo mu sie przyda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

04 lip 2011, 07:26

Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było. Mieliśmy z mężem mały 4dniowy wypadzik do stolicy. Poodwiedzaliśmy znajomych. Było ok, tylko pogoda nie dopisała. Wczoraj późno wróciliśmy więc już nie zaglądałam, ale dziś was doczytałam. O i proszę już dwie rozpakowane:
GRATULACJĘ LADYBIRD I TOSIU. Trochę zazdroszczę, bo też bym chciała malucha już trzymać na rękach, ale jeszcze przynajmniej 2tygodnie muszę poczekać. Ogólnie czuję się dziś od rana dość kiepsko. Nie wiem czym to jest spowodowane. Mam biegunkę i ciąga mnie na wymioty. Dziwnie pobolewa mnie dół brzucha, synek mało się rusza, a przy jego wybrykach przez całą ciąże to dość niepokojący objaw. Sama nie wiem co robić. Poczekam jeszcze troszkę i jak mi nie przejdzie, to dzwonię do męża, żeby wiózł mnie do szpitala :ico_noniewiem:.
A w ogóle mój mąż dziś pierwszy dzień w nowej pracy i jestem taka happy bo skończą się wreszcie te durne delegacje. Teraz pracę ma na miejscu, tzn jakieś 20km od domu :ico_brawa_01:. Miłego dnia wszystkim, cierpliwości i dobrego samopoczucia :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

04 lip 2011, 09:35

nina0226, mała ruchliwosc dziecka, wymioty , biegunka i ból w dole brzucha to oznaki zbliżającego sie porodu, tak w necie pisze chociaz, na wszelki wypadek jedz do szpitala kochana...

ja jutro na 8.00 mam sie stawić :( aaaa... stresik. :ico_olaboga:
dzis sprzątam na przyjscie Niuni do domku i jutro z samego rana wyjazd :(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość