szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 lip 2011, 21:27

dziewczyny korzystalyscie juz moze z serwisu tablica pl ?
Ogladalam różne oferty ale z zamawianiem to rożnie może być . Gdyby mi się coś spodobało to kupiłabym ale tylko gdybym mogła odebrać osobiście lub właśnie za pobraniem wysyłka.
W Atenach upal jak zwykle ... :ico_sorki: :ico_sorki: jest godz 23.50 i jest ok 30 stopni :ico_haha_01:
Wyślij troszkę ciepełka do nas.
jak cicho bez Majki :ico_oczko:
hehehe to fakt ;D ciekawe kiedy nowa bajkopisarka na forum Nam sie pojawi
Ciekawe czy nie założy nowego konta pod inna nazwa i znów nas będzie bajerować.Znam takie dobrodziejki.
Maz sie smieje,ze jak teraz zaczne sie odchudzac,nakupuje sobie specyfikow,wspomagaczy,zapisze sie na fitness itd to bankowo odrazu w ciaze zajde :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Oj to bardzo możliwe.
Ja w ostatnim cyklu kupiłam na zapas witamin dla Pawła, dla mnie wiesiołek bo ponoć dobry na suchość i masę innych rzeczy i okazało się że jestem w ciąży . Oddałam część rzeczy znajomym bo szkoda wyrzucić skoro są nowe nieruszane.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

03 lip 2011, 21:35

Hej a mnie @ moja bardzo wkurza mam 3 dzień plamień jestem już chodzącym dynamitem, bo nie wiem czy to @ czy początek ciąży, ale dziś już kupiłam test ciążowy, więc pewnie @ już rozkręci się, a test przyda się na następny cykl.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 lip 2011, 21:37

Ooo czyli tak jest jedna noga .No to niech juz idzie sobie i moze sie okaze ze sie udalo

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2011, 21:40

jenny - trzymam kciuki :ico_sorki:

szkieletorek, skocze po ten wiesiolek do apteki jutro :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

04 lip 2011, 08:20

kingoza, a skad z Chorzowa jestes?? bo ja tez z tej miescinki :-D
no co ty :-D :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: , jestem z glownego Chorzowa a ty?
A co do majeczki to niezle zryta laska, podczytuje was regularnie (sentymen do wateczku mam :-) ) i powiem ze od poczatku mi sie nie podobala. Od razu historia ze smiercia dziecka wydala mi sie dziwna zbyt sucho i latwo o takim strasznym zdarzeniu pisala. Ale coz nie ona pierwsza i nie ostatnia tego typu na forum :ico_olaboga:
dokladnie ....

[ Dodano: 04-07-2011, 08:22 ]
Hej a mnie @ moja bardzo wkurza mam 3 dzień plamień jestem już chodzącym dynamitem, bo nie wiem czy to @ czy początek ciąży, ale dziś już kupiłam test ciążowy, więc pewnie @ już rozkręci się, a test przyda się na następny cykl.
mowie .. moze nie jest za pozno :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

04 lip 2011, 08:25

kingoza, ja z Irysa :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 lip 2011, 09:53

szkieletorek, skocze po ten wiesiolek do apteki jutro :ico_oczko:
Tak słyszałam że ponoć będzie lepiej po nim ale nie wiem bo nie zdarzyłam spróbować.
U nas jak miałam mieć owu to przez 3 dni musieliśmy się kocham 2 razy dziennie. Maz miał kiepskie nasienie i po 24 godz już żaden plemniczek nie żył , ale plus był taki ze bardzo szybko je produkował , szybciej niż to normalne wiec kazał często się nam kochać.
No i wiadomo jak to było przyjemnie i z miłości, dla mnie to było straszne , nic przyjemnego a wręcz ból bo sucho jak na pustyni.

Trzymam za was wszystkie kciuki bo wiem jak boli kolejna nieudana próba.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

04 lip 2011, 10:11

Melduje dziś 1 dc. Jak już @ zaczęła się to już wiadomo,że skończy się :-D za kilka dni i witajcie staranka, aby tylko mi onkolog ich nie przerwał :ico_sorki:

A o wiesiołku muszę poczytać, może też skorzystam.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 lip 2011, 14:35

jenny1983, 7 masz wizyte?

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

04 lip 2011, 17:01

witajcie :)
ja dzisiaj zadzwoniłam do lekarza, i tylko receptę poprosiłam, bo jedziemy na małe wakacje, a mi sie bromergon kończy, po powrocie idę na wizytę ... zobaczymy jak to te moje hormony wyglądają ... trzeba je zbadać .....

w tym miesiącu @ się pewnie opóźni - bo miałam przypadkową przerwe w braniu tabletek, zapomniałam ich wziąć jak pojechałam z wizytą do mamy :(

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość