Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 lip 2011, 11:00

Ładanie zapakowałam i poszło, mam nadzieję że szybko dojdzie :-D
dzięki, podobno w piątek ma dojść :-D :-D :-D
U nas Oliwka już duużo lepiej z tym swoim przedszkolem
:ico_brawa_01: super

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

06 lip 2011, 15:50

b@sia napisał/a:
U nas Oliwka już duużo lepiej z tym swoim przedszkolem


Super to ważne by się nie stresować gdy dziecko do p-kola idzie.
@gniecha, :ico_szoking: jestem pod wrażeniem, masz ogromny talent!!!!


Dziękuję za uznanie blanko :ico_sorki: takie moje ulubione zajęcie zaraz po dzieciaczkach :-D

Torcik mężusiowi się podobał haha synek pytał co to jest mamusiu??A ja mu :"Pani z ładnymi cysiami dla taty" nawet dalej nie wypytywał ha ha ha

A piesio to nasza kochana ciapa zawsze taka była spokojna powolna (w domu) a pokaż piłeczkę szaleje jak wariat!

[ Dodano: 06-07-2011, 15:52 ]
Aha b@siu nie jestem na 100% pewna czy to ząb ,ale ślini się strasznie no i pcha wszystko do buzi i nie wiem na ile to ząb a na ile ciekawość świata??

[ Dodano: 06-07-2011, 15:54 ]
blankoDzięki za komplementy w stronę synków nieskromnie powiem ,że udały mi się chłopaki z charakteru są super oby dwa a uroda hmmmm pewnie po mamusi :-D :ico_haha_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 lip 2011, 18:38

@gniecha Ty to haftowałaś .? masz talent nie ma co !! :ico_brawa_01:
swietne fotki ;)- a jaki tort


a ja juz na allegro zamowilam szczeniaczka uczniaczka znalazlam za 110 zl za pobraniem :ico_sorki: ile to mozna bylo czekac na tamtego- i tak zapewne go nie wyslala - bylam dzisiaj na poczcie i Pani powiedziala ze jesli by byl wyslany to by doszedl do ok tygodnia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 lip 2011, 21:43

hej

my w poniedziałek byliśmy z Nell na szczepieniu mierzeniu i ważeniu
wiec Nell waży 7770g i ma 65,5cm długości :-D
za to od rau po szczepieniu mi zaczęła gorączkować i do dziś ją trzymam , mam nadzieję, , że już jutro obudzi się bez gorączki bo non stop 39st ja zbije to ta zaraz znowu rośnie i przez to Nell marudna okropnie do tego jeszcze ząbek daje jej się we znaki , więc czekam by już ta gorączka chodź odpuściła :ico_sorki: bo jutro już minął 3 doby , wiec powinno być dobrze
a jak za pierwszym razem płakała okropnie to teraz tylko jęknęła z takim żalem ,coś w stylu co ty mi robisz kobieto?? hehe :ico_haha_01:
no i tak samo z drugą nóżką było ,wiec zuch dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

poza tym pogoda u nas super więc siedzimy na podwórku jak tylko można :-D
Mike z dziećmi szaleje w basenie a my pilnujemy ich na zmiany :-D

b@sia napisał/a:
U nas Oliwka już duużo lepiej z tym swoim przedszkolem [/quote]
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

@gniecha, no i jak tam po ważeniu?
fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zdolna jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja torcik też muszę zrobić jutro , tzn 2 bo jeden mąż zabiera do pracy a drugi zostaje w domu , a kończy 30 lat więc wielkie świętowanie nas czeka w piątek :-D , w sobotę ponoć idziemy na imprezę z męża pracy a potem szefowie jego chcą byśmy szli na disko, ale jeszcze nie wiem czy pójdziemy zobaczymy jak to będzie, a w niedzielę świętujemy 7 rocznice ślubu siostry, więc imprezowy weekend nas czeka :-D
nie narzekam :-D

Tynusz1, no to super niech przychodzi :)

dziewczyny próbujecie już cos dawać dzieciom jeść?
mi pani w przychodni powiedziała bym spróbowała dać z 2 łyżeczki dziennie jakieś gruszki lub jabłka, no i spróbowałam, ale kurcze Nell mi się dusi od tego niby daje tylko na czubeczku, ale jak ona wciągnie powietrze nosem razem z jedzeniem to jej jedzenie do nosa wchodzi i nie może oddychać, więc jeszcze z tym jedzonkiem poczekam, mam nadzieję, że Nell będzie mogła jakoś zacząć jeść, chodź na kursie nam powiedzieli , że tak właśnie może być z nią i jedzeniem

[ Dodano: 06-07-2011, 21:44 ]
powiem wam dziewczyny, że długie te wasze dzieci
Tynusz Julka ma 70cm
Anijki Kornelcia 74cm
moja Nelluś jest króciutka, malutka 65,5cm :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

07 lip 2011, 09:16

powiem wam dziewczyny, że długie te wasze dzieci
Tynusz Julka ma 70cm
Anijki Kornelcia 74cm
moja Nelluś jest króciutka, malutka 65,5cm :-D
No to mój Stefek ma 65cm -to najkrótszy chyba?No i waży 7500g

Ja nic nie daję oprócz mleka bo jadę na wakacje i pediatra mi powiedział ,że jeśli dziecko pięknie przybiera na wadze na samym mleczku z cysia to do 6-tego miesiąca można tak na samym mleczku -dla mnie to dobra wiadomość bo wakacje na cysiu to prosta sprawa -nie komplikująca życia i wakacji hihi

Jeszcze raz dziękuję za komplementy co do haftowania -talentu tu mało za to cierpliwości i czasu sporo ,ale mnie to uspokaja -lubię tak sobie dłubać :-D manenka, życzę zdrówka Nelluni bidulka .

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 lip 2011, 10:52

u mnie Julka 70 cm ;) no i 8300 wagi


manenka u mnie juz je zupki- chociaz nie bardzo je lubi, i w ogole dania i deserki ze sloiczkow odpowiednie do jej miesiaca, oraz czasem herbatnika , kielbaske do pocmokania, banana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 lip 2011, 11:04

No to mój Stefek ma 65cm -to najkrótszy chyba?No i waży 7500g
hmm to może w Pl mierzą inaczej niż za granicą co??
a te 0,5cm i 270g to jeszcze różnica 2 tygodni między naszymi dziećmi :ico_haha_01:

manenka, życzę zdrówka Nelluni bidulka .
niestety dziś nadaj gorączka 39,2 buu , a może to już gorączka od ząbków :ico_noniewiem:
też przecież tak może być , w każdym bądź razie niech już jej przejdzie :ico_sorki:
je zupki- chociaz nie bardzo je lubi, i w ogole dania i deserki ze sloiczkow odpowiednie do jej miesiaca, oraz czasem herbatnika , kielbaske do pocmokania, banana :ico_sorki:
wow to już cały jadłospis ma ułożony
to ile razy je ci mleczko
kiedy Julcia to wszytko zjada?

ja jednak się wstrzymam z tym jedzonkiem, bo Nell je 4 butle mojego mleka , a 1 sztucznego i dlatego pani mi powiedziała by podać jej coś innego to nie będę musiała robić tego sztucznego , no ale jak ona jeszcze nie daje rady jeść to może jaką kaszę lub kleik spróbuję w butli jej zrobić , zobaczymy jak to będzie :-)

[ Dodano: 07-07-2011, 11:07 ]
pediatra mi powiedział ,że jeśli dziecko pięknie przybiera na wadze na samym mleczku z cysia to do 6-tego miesiąca można tak na samym mleczku
co cysie to cysie , wygoda, nie trzeba podgrzewać, zawsze i wszędzie jest gotowe jedzonko
oj bardzo mi się tęskni za cycowaniem
ale mam nadzieję, że przy 3 dziecku będzie mi dane ponowne cycowanie :-D
u mnie Mike jak był na samym cysiu to dopiero zaczął mi jeść na 7mc coś innego, próbowałam dac mu coś na 6mc , ale nie było opcji, może zjadł łyżeczkę lub 2 max :ico_haha_01:

[ Dodano: 07-07-2011, 11:09 ]
dobra ja skończyłam randkę z laktatorem :ico_oczko: , Nell jeszcze drzemie więc brykam sprzątać
u nas dziś upał i słoneczko :-D

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 lip 2011, 11:29

witam
ja rzadko na forum bo wiekszość czasu spedzamy na działce nad jeziorem kupiłam sobie bezprzewodowy internet specjalnie na działke a tu kupa...nie ma zasięgu....
wczoraj zjechałam na wieczór bo trzeba poprac ale chcemy znowusz jechać...wogóle na bierząca nie jestem z forum............ :ico_placzek: ale w domu jak jestem nie ma szans zajrzec bo jak nie Kornelacoś chce to Mikołaj :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Kornelka kula sie po łóżku ładnie je cyca tylko w nocy i czasem w ciągu dnia jako picie...nie najada sie wogóle więcmamy bebilon.oprócz tego kaszka+deserkiem,obiadek i sam deserek no i mleko.staram sie nie rozpychac jej żołądka bo moja kumpela tak rozpasała małą że teraz ma 6 miesiecy i jest na diecie.....nie moge zaqc dużo pisac bo mała siedzi na kolanach i wali mi w klawiature hahahahahaha :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 lip 2011, 11:49

kochane ja się żeganam z wami na tydzień, wyjeżdżamy do moich rodziców

manenka myślałam o Tobie wczoraj :ico_oczko: Nellunia już duża panienka, zdróka dla niej, oby gorączka szybko minęła i się nie pojawiła


a ja nie wiem ile Mat mierzy, bo go nie mierzą :ico_noniewiem: ale teraz na najbliższym szczepieniu powiem by go zmierzyli
my na razie tylko na mleczku i póki co nie zamierzam nic wprowadzać, że względu na ryzyko alergii


papapp

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 lip 2011, 17:45

je zupki- chociaz nie bardzo je lubi
Oliwka nigdy nie zaakceptowała tych ze słoiczków (jedynie deserki :-D ), ale za to bardzo lubiła zupki maminej roboty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oczywiście nie dało się bez soli - musiało być delikatnie przyprawione.
wiekszość czasu spedzamy na działce nad jeziorem
Masz wybaczone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Blanka miłego wczasowania :-D :-D :-D
U nas dzisiaj dwie nowości, pierwszy obrót z plecków na brzuszek i żywe zainteresowanie stópkami. Tak szybko informuję bo Zuzia właśnei wstała na jedzonko :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość