Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 lip 2011, 18:29

karo-22, skromnie, ale w zasadzie czego chciec więcej. w końcu to wasze święto!

najlepszego dla Nikosia. Niechaj dalej rośnie zdrowo i ślicznie się rozwija. dużo usmiechu na dziecinnej twarzy. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 lip 2011, 17:43

Kilka fotek z wczoraj, nasz przedimprezowy, mały torcik;) i Nikoś próbujący swojego torcika;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jagodowa buzia:)))
Obrazek

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 lip 2011, 22:06

śliczne fotki :ico_brawa_01:

NICOLA_1985

10 lip 2011, 22:42

hej
ale mnie dawno nie było..... łuuuuuuuuuu... ale wybaczycie co???????? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D
czasu brak w dzien nie mogę korzystac z komputera bo mam za krótki kabel z netu i nie mogę komputera dac na tyle wysoko aby krystian go nie doapdł a on jak widzi ze ja kompa odpalam to od razu w moją stronę leci i trzaska po klawiaturze :ico_noniewiem: a chciałaby aby ten laptop dożył jeszcze ze dwa lata zanim kupimy nowy :ico_sorki:
a wieczorkiem to padam na mordkę i jedyne o czym marze to wyrko...

foty powklejam oczywiscie aktualne i te z roczku postaram sie jak najszybciej

100 lat spóźnione ale szczere dla naszych kochanych solenizantów Dawidka, Milci i Nikosia i z okazji imienin i 14 miesiecy Tobisia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: mam nadzieję ze nikogo nie pominęłam

u nas bilans jest taki:
krystian raczkuje , chodzi za rece , przy pchaczu i ogolnie jak ma skie czego chwycic to super mu idzie, sam zrobił maxymalnie 6 kroczków , odstawiamy się od cyca mysza jest praktycznie na modyfikowanym już w 90 % , na noc dostaje mleko z kleikiem i śpi dosyc fajnie, skonczyly sie co godzinne pobudki, zasypia sam w łóżeczku z flachą w dziobie, pije z z kubka niekapka (z aventu) bo butli nie zaakceptował, z niejadka stał się małym żarłokiem i cały czas mieli dziobem i wyjada wszystkim wszystko z talerzy a nie daj boże żebys się z nim czyms nie podzieliła to jest haja na całego , mówi mało podstawy w zasadzie "mama" "tata" "baba" "dada" "daj" "nie" "tak" "niam" "aaaaaa", "dzidzia" "idę" "gdzie" "lala" i wymysla troche swoich słów bliżej nieokreślonych chociaz dzisiaj powiedział słowo "du-pa" :ico_oczko: uwielbia muzykę i tańczy krecac dupką na czworaka, mamy z niego tyle śmiechu ze po prostu lejemy w gacie czasami :ico_oczko: :-D

Martalka to już???????????????? kurcze ale to zleciao.... pisz jak tylko bedziedsz miec neta jak tam podróż jak się wam tam mieszka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D super ja tez bym chetnie wyjechała :-)

[ Dodano: 10-07-2011, 22:45 ]
cicho tu jakoś na tym wąteczku jest trzeba go rozruszac pewnie po wakacjach bedzie większa frekwencja bo teraz wszystkie dziewczyny korzystają z ładnej pogody :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 lip 2011, 23:23

Nicola, pisz częsciej. :ico_brawa_01:
Żeby nam się wąteczek utrzymal i żebym miała co czytać po pewnej przerwie (bez netu będę przez jakiś czas na pewno).
Jutro jedziemy :ico_brawa_01: Do męża, tatuśka i nowego domku. Ciekawe jak dzieci to zniosą. każde z osobna mnie martwi: bartek, bo sporo na niego spadnie, Damian bo jest wielkim wrażliwcem i taka zmiana może być dla niego ciężka, ale może też być super- bo tatuś jest. Milenka, bo naprawdę zżyła się z dziadkami, dziadka uwielbia. Smutno mi w tego powodu, ale jak powiedzieliśmy sobie dzisiaj z M "do zobaczenia jutro" to... :-D :-D :-D

No to do miłego napisania!

Acha- Milencja CHODZI. Dzień przez 13 miesiącami :-D Nagle jej się odmieniło i stwierdzila, że nie potrzebuje się już asekurować. Świetnie to wygląda. Chociaż ta dzidzia dopiero się urodzila, dla mnie jeszcze dlugo będzie bobaskiem moja maleńka -a już łazi! Do taty sama pójdzie :-)

pa :-)

NICOLA_1985

11 lip 2011, 08:43

hej
wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki za chodzenie ale tatuś będzie miał niespodzianke :-D :ico_brawa_01: super!!!

oczywiscie bede pisac jak najczesciej teraz akurat krystian zajęty pilotem do tv to nie zwraca na mnie uwagi :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 lip 2011, 22:20

No, Nikola, w końcu się odnalazłaś :ico_oczko: Dawaj te focie i nie znikaj już na tak długo, bo wątkowi naszemu grozi zagłada :ico_oczko:

Martalka, milej podróży! Myślę że Dzieciaczki szybko się przyzwyczają do nowego miejsca, a najważniejsze że Wasza rodzinka będzie w komplecie - wszyscy razem to wielka siła, ktorą Maluchy wyczuwają i która daje im poczucie bezpieczeństwa :-)

Dziewczyny, to co? Przenosimy się na roczniaki czy nie chcecie już klikać?

NICOLA_1985

11 lip 2011, 23:22

ja proponuję przenosiny albo połączenie sie z kwietniowo - majowymi roczniakami bo tam tez ostatnio mało dziewczyn pisze a po za tym są wątki jesienno zimowe więc od kwietnia do lipca dzieciaczki tez mogłyby byc razem :ico_oczko: :-) no chyba ze pomysł nie fajny to spasuje ja pisac mam ochote z wami zawsze tylko nie zawsze czas ale bardzo byłoby szkoda gdyby wątek umarł... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 11-07-2011, 23:25 ]
jestem teraz na etapie kupowania fotelika dla karoliny , krystian na razie jeździ w maxi cosi cabrio 0-13 bo on ma jakies 10 kg dopiero , w zimę jemu planuję zmienic na taki od 9 do 36 kg
troche mnie spanie bierze :ico_spanko:
jutro bede na pewno i mam nadzieje ze ktos tu sie odezwie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

12 lip 2011, 09:05

Nikola, ja myślę że połączenie naszego wątku z innym ma sens właśnie ze względu na to że mało nas tu aktywnych jest, więc ja uważam że Twój pomysł jest dobry :-)
No a jeśli fotelik, to Radian :-D

NICOLA_1985

12 lip 2011, 10:15

hej
ja mam na fotelik maxymalnie 200 zł już razem z przesyłką więc przypuszczam , że mnie nie stac :ico_noniewiem: na szczescie kolezanka ma sklep internetowy i mam zniżke przy zakupach :ico_sorki:

no to gdzie ta nasza tibby niech nas łączy :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość