@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

07 lip 2011, 20:53

a rzadko na forum bo wiekszość czasu spedzamy na działce nad jeziorem
Super
nie moge zaqc dużo pisac bo mała siedzi na kolanach i wali mi w klawiature hahahahahaha :-D
No mała forumowiczka nam rośnie brawo Kornelciu za pierwszego posta hi hi :-D
kochane ja się żeganam z wami na tydzień, wyjeżdżamy do moich rodziców
Miłego pobytu :ico_brawa_01: A ja żegnać się będę jutro ,ale ja do końca lipca -mam nadzieję ,że neta mi mąż po tygodniu przywiezie jak nie to do końca lipca bez was nie wytrzymam hehe :ico_haha_01:
U nas dzisiaj dwie nowości, pierwszy obrót z plecków na brzuszek i żywe zainteresowanie stópkami.
No brawo Zuzia zuch duża dziewuszka :ico_brawa_01:

A Stefan zakochał się w małym pianinku zawieszanym na kojcu .Starszy walil w to nogami i cieszył się bo grało a Stefan pełna kultura paluszkiem po klawiszach.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

07 lip 2011, 21:13

hej!!
ja też mało ostatnio zaglądam, ale i czasu niewiele bo od poniedziałku wróciłam do pracy, więc mam urwanie karabinu :ico_olaboga: dzieci są u mojej mamy. Wojtuś dostaje raz mleko z butelki i od dzisiaj raz deserek (marchewka lub jabłko - pół słoiczka) a jak wracam to karmię od razu piersią. Wracamy do domu przed kąpielą. Na szczęście jest to sytuacja przejściowa, dwutygodniowa.
Agniecha, zdolniacha z Ciebie :ico_brawa_01: tort też sama robiłaś? Swietny jest!!

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 lip 2011, 23:41

ja już mam 2 torty zrobione takie same :-D
prezent kupiony :-D
jutro świętujemy :-D

Anijka super, korzystaj z działeczki ile się da :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Blanka udanego wypoczynku :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękuję za miłe słowa :-D ja też się boję alergii, jak patrzę na Mikiego to aż mnie ciarki przechodzą , ciągle coś jak nie wysypany to te rany ma , normalnie jesienią i zimą mam dziecko z piękną skórką a to co się dzieje wiosną i latem to :ico_szoking: nawet nie ma opcji by zasnął bez valerganu , bo biedny by się tak drapał, że aż rany sobie porobił

Basia wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: silna dziewczynka :-D
Stefan pełna kultura paluszkiem po klawiszach.
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: super to musiało wyglądać :-D

AniaZaba, jak sobie dajesz radę z rozłąką ??
jak mama daje radę z dziećmi?

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

08 lip 2011, 19:07

No to przyszła na mnie kolej .Dziewczyny do usłyszenia na koniec miesiąca Ale będę miała czytania :ico_olaboga: .Niestety mam mało czasu bo muszę szykować dzieciaczki do wyjazdu buziaczki dzieciaczkom no i Wam i wszystkim życzę zdrówka .Pewnie się za wami stęsknię .papapapapa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 lip 2011, 23:50

W końcu mi się udało przesłać filmik na internet

uwielbiam jak one się tak bawią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
papapapapa
Wypoczywaj kochana i do ''zobaczenia'' po powrocie :-D
ja już mam 2 torty zrobione takie same
No to ekspresowa jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Na szczęście jest to sytuacja przejściowa, dwutygodniowa
A to musiałaś czy chciałaś wrócić teraz do pracy?, to szybko dość.

[ Dodano: 10-07-2011, 11:05 ]
Zuzia coraz bardziej interesuje się jedzonkiem, coś czuję, że jak wyjedziemy na wczasy do Polski, to zaczniemy z mety rozszerzać dietę :-D w sumie pewnie by już mogła zjadać różne specyfiki, ale jak jest możliwość to chciałabym zacząć jej podawać swojskie warzywka (u babci na działeczce najsmaczniejsze i nie mają przynajmniej żadnych nawozów) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ależ mi się już tęskni, a jeszcze jak Aga wyjechała to tym bardziej chcę żeby już był 27 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Miłej niedzielki kobietki i jak znajdziecie czas to piszcie :-)
Ostatnio zmieniony 16 lip 2011, 14:56 przez b@sia, łącznie zmieniany 1 raz.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

11 lip 2011, 10:32

A Stefan zakochał się w małym pianinku zawieszanym na kojcu
my musimy takie pianinko kupic Julce- bo od momentu w ktorym znizylismy lozeczko to nie dostaje nogami do panelu karuzeli i nie ma w co kopac wiec sie wyzywa na szczebelkach :ico_olaboga:

manenka u mnie je np tak 6:00 mleko 120ml, miedzy 10 a 11 znowu mleko 120 ml, 14 kaszka (120 ml wody i 3 lyzki kaszkli mleczno ryzowej), miedzy 17 a 18 znowu mleko 150 ml, no i 21:30 przed snem ( ostatnio sie przestawila ze spaniem) znowu mleko 120ml lub 150 ;) - zupki je tak co 3 dni bo nie przepada za nimi, kielbaske albo cos do smoktania daje jej miedzy posilkami to sie tym zajmuje :ico_sorki: - no i teraz jak jest cieplo to 2 razy pije herbatke ;) tak do 100-120 ml. deserki je tez co 3-4 dni- teraz jej wprowdze czesciej ;)

no i przyszedl juz misio z allegro :ico_brawa_01: Julka juz zdazyla posmoktac jego ucho - ponaciskala go pocieszyla sie .. wiec jest dobrzec :ico_brawa_01:

stawiam za 5 miesiecy mojej panienki :ico_brawa_01: :ico_tort:

i mam pytanie bo juz sie w tym pogubilam
od dzisiaj Julka zaczela 5 meisiecy czy je skonczyla? serio kazdy co innego mowi i juz nie wiem :ico_puknij:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

11 lip 2011, 10:43

od dzisiaj Julka zaczela 5 meisiecy czy je skonczyla? serio kazdy co innego mowi i juz nie wiem
Hehe, to prawda że każdy mówi inaczej. Wg mnie skończyła 5 miesięcy, a więc ma 5 miesięcy. Zaczęła 6 miesiąc, ale nie znaczy to przecież że go już ma. Najlepiej sobie pomyśleć jak to jest jak się urodzi. Przecież jak ma tydzień (rozpoczęty 1miesiąc), to jeszcze tego miesiąca nie ma. Albo jak skończy roczek to nie ma jeszcze dwóch :-)
Na szczęście na kupowanych daniach dla dzieci piszę po którym miesiącu je podawać, czyli jak dziecko skończy ileś tam miesięcy :ico_brawa_01: .

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

11 lip 2011, 10:51

no tez tak myslalam - czyli dalej bede szla tym systemem hehe ;D

no to za skonczone 5 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

11 lip 2011, 20:33

b@sia, cudny ten filmik, a Oliwka jaka grzeczna panienka :ico_brawa_01: inne filmy też boskie. Rozczulające są te nasze dzieciaki
A to musiałaś czy chciałaś wrócić teraz do pracy?,
i musiałam i chciałam. To jeden z wątpliwych uroków własnej działalności. Dodatkowo mój wspólnik jest na urlopie (dlatego musiałam iśc do pracy) a w piątek pracownica złamała nogę :ico_olaboga: zostałam sama na polu bitwy. Najgorzej jest z karmieniem, staram się dojeżdżac 1raz żeby nakarmic Wojtusia piersią, ale dziś np. się nie udało. Cycki miałam jak baniaki :ico_olaboga:
AniaZaba, jak sobie dajesz radę z rozłąką ??
jak mama daje radę z dziećmi?
Mama świetnie sobie radzi z dzieciakami - tu jestem zupełnie spokojna, chociaż nie powiem, czasem mam wyrzuty sumienia że małego zostawiam,, ale jeszcze tylko tydzień.
za skonczone 5 miesiecy
wszystkiego najlepszego Julciu

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 lip 2011, 21:24

witam
ciesze sie dzieciaczkami pogoda jezdzimy n działkę, ale cięzko mi z myślą ze już 3 sierpnia wracam do pracy.............. :ico_placzek: :ico_placzek:

mała rozkoszna cały czas uśmiechnięta!!!Mikołaj daje popalić dobrze że mam działkę i może się wyszaleć!!!w wodzie jak szalony szaleje!!!jutro jedziemy do Chałup nas morze zobaczymy jak pogoda i czy mała da radę!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość