elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 lip 2011, 01:24

Agus, hej hej a gdzie mieszkasz w UK???
Kamila mi na imie i od niespełna 3 lat w UK i w ciąży z 2 dzidzią:)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

15 lip 2011, 11:16

Elibell Chorley, Lancashire :) To gratuluje drugiego malenstwa! Czytalam chyba ze nie znacie i nie chcecie znac plci? Ja sie nie moglam doczekac zeby sie dowiedziec :D I mam nadzieje, ze pielegniarka miala racje i bedzie synus bo juz wszystko dla chlopca mamy :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2011, 11:32

no hej hej,
wszystkie tak daleko ode mnie mieszkaja niestety...
z a plcia to roznie bywa,ja sie dalam zwiesc intucji-mylnej hehe :ico_haha_01:

dzis znow czeka mnie spotkanie w szkole oko w oko z nauczycielka,ciekawa jestem na jaki temat ma byc to spotkanie :ico_noniewiem: ..tydzien pkola nam zostal i potem to ja nie wiem co bedziemy robic zeby to nasze dziecko nie zbzikowalo przez ten czas wakacji :ico_haha_01: ..wt,sr i czw sa playgrupy to spoko :ico_sorki:

a jutro czeka mnie bardzo zajety dzien,az nie wiem jak wyrobie :ico_haha_01: :ico_oczko: wybieracie sie moze na wyprzedaz do Next? :-D :ico_oczko: ja fanka tego sklepu i choc zrobilam juz zakupy na vip sale to nie moge sie powstrzymac i juz chyba dla tradycji jade na 5.00 rano do sklepu :ico_haha_01: :ico_puknij: no wiec rano wyprzedaz,na 9.00 do pracy zdazyc musze i w pracy tez uwijanko szybciochem bo festyn w pkolu jest i ceremonia zakonczenia :-D wiec wszystko na jednym wdechu ...a ja to juz powiem szczerze przyzywczajona ze sie spi do 9-10.00 :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

no wiec milego dnia :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 lip 2011, 12:45

a ja to juz powiem szczerze przyzywczajona ze sie spi do 9-10.00 :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:
wow ale fajnie, ja nie wiem co to spanie do tej pory u nas 6--7 już pobudkę nam mała robi:) a niebawem drugie to już w ogóle zapomnę co to normalny sen. Pamiętam jak Eliza raz pospała chyba ciagiem 6h to z bólem głowy wstałam, bo za długo spałam hahahahahah:)

Agus, a no nie chciałam poznać płci, z pierwszym tez nie wiedziałam i uważam, że to fantastyczna sprawa, zwłaszcza, ze tych usg tutaj tak mało a wiadomo, ze nie ma 100% pewności, nawet na moim ciażowym wątku dziewczyna w 27 tyg podajrze dowiedziała sie, że jednak nie będzie córci tylko synuś. I co jak dziewczynkę w niebieski ubierzesz tak chłopca w róż i kwiatki już gorzej wiec ja wolę nie wiedzić niż szaleć i kupować wszystko pod jeden kolor, z resztą my wszystko mamy, tylko wózek podwójny kupowaliśmy, bo my z tych co kochają wycieczki i długie spacery to i Elizaka musi mieć jeszcze gdzie siedzieć:)

[ Dodano: 15-07-2011, 12:46 ]
aaaa lepiej mojej koleżanki siostra kilka lat temu miała urodzić chłopca, miała normalnie usg co wizytę i miał być chłopak i co i dziś ma dwie fantastyczne córeczki hahahahahah:)
Więc nie uwierzę póki nie zobacze na własne oczy i nie pomacam jak to się mówi:)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2011, 13:10

Elibell powiem ci ze ja pamietam jak moja Maya wstawala o 5-6 rano..i w sumie z 1,5 roku tak wstawala..potem zaczelo sie jej wydluzac spanko i teraz mam rajsko :ico_haha_01: ..fakt ze od pazdziernika koniec bo szkola,tak ze musze korzystac :ico_oczko: :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 lip 2011, 14:48

GLIZDUNIA, cieszmy się, że tutaj na 9 chodzą dzieci do szkoły:):):):) W PL i tak by tego nie doceniono, jejuś mówie Wam jak czytam tę walkę, że dzieci mają iść szybciej o rok, tylko o rok do szkoły że jaka to straszna dla nich krzywda, to się normalnie złoszczę i że to założenie by na emerytury miał kto robioć, no żesz w morde a jak nie ma komu na emerytury pracowac to tez płaczą, lamentują, że tyraja a nie dostaną emerytur. Ale dobra bo znów ciśnienie mi podskakuje, juz czuję. Czemu nasz naród tak okrutnie potrafi tylko na wszystko narzekać w niczym nie dostrzegają, bądź nie chcą dostrzegać pozytywów???????? Znacie odpowiedź na to bo ja od 3 lat widzę jacy jesteśmy i czasem się, aż wstydzę za NAS!!!!Najmądrzejsi, najcudowniejsi wszystko się za darmo wszystkim należy bo żyje i oddycha, hahahahahahaha

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

15 lip 2011, 15:08

Czemu nasz naród tak okrutnie potrafi tylko na wszystko narzekać
No niestety tacy juz jestesmy, a przynajmniej wiekszosc tych, ktorzy w Polsce mieszkaja.. Ja to juz nie moge wiadomosci ogladac czasami bo po prostu moj mozg nie moze pojac tego, jakie Polacy lubia sobie robic problemy z niczego, czasami nie da sie tego pojac wiec wole po prostu przelaczyc kanal i nie podnosic sobie cisnienia.. Inaczej sie chyba nie da, bo tam ZAWSZE cos jest nie tak, jedno im nie pasuje, cos sie zmieni a oni nadal narzekaja i tak pff.. A tego Kaczynskiego (bez urazy jesli ktokolwiek popiera PiS) to juz nie da sie po prostu sluchac, takie bzdury gada ze rece opadaja, ze ja majac 23 lata jestem chyba madrzejsza od niego.. Ale to temat rzeka, mozna by gadac i gadac a i tak w Pl sie nic pewnie nie zmieni jeszcze przez dlugi czas, przez wszystkich ktorzy moze i do rzadu ida z dobrymi checiami ale niestety pozniej wladze nad nimi przejmuja pieniadze i tak to sie konczy.. No ale jakbym poszla do rzadu i dostawala 30tys na reke miesiecznie to pewnie tez by mi odbilo i chcialabym sie tam jak najdluzej utrzymac, bez wzgledu na wszystko, taka natura Polakow.. :ico_olaboga:

GLIZDUNIA zazdroszcze, ze mozesz sobie tak biegac po sklepach :-D Ja teraz czasami ide sobie do Asdy, ktora mam 10 min od domu, ale ledwo co daje rade dojsc wiec na wyprzedaze nigdzie tez sie raczej nie wybiore :/ Zreszta 15kg wieksza nie mam co nawet sie rozgladac za ciuchami, przyjdzie moj czas jak juz urodze i wroce do swojej wagi :ico_oczko:

A co do plci to nam na drugim skanie babka powiedziala ze na 99% chlopiec, poza tym moje wszystkie kolezanki przezywaja ze nie 'zbrzydlam' za bardzo w ciazy hahaha co tez oznacza chlopca.. A tak poza tym ja od kiedy zrobilam test czulam ze to chlopiec, imie tez juz mialam od kiedy bylam chyba w 4-5 tyg ciazy :-D No ale racja, ze 100% nigdy nie ma.. Roznica jest tylko taka jak mowicie, jak bedzie dziewczynka to w niebieskie ciuszki mozna ubrac, wozek blekitny mamy ale przeciez moze byc dla dziewczynki.. Gorzej rozowy dla chlopca :D Kurcze, 13 dni.. juz sie tak nie moge doczekac, ehh :-D :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 lip 2011, 15:30

Agus, to Ty już całkiem na dniach bedziesz maluszka tuliła, dopiero zobaczyłam;);) ja to tez przeczucie mam na chłopaka, a imię to już od 17 roku życia mam hahahahaha. ja strasznie chciałam być młoda mamą, i włąsnie mając 17 lat starałam się z partnerem z tamtych czasów o dzidzię, ale życie się ułożyło inaczej i mimo, że mam męża, kocham go to tamten zawsze pozostanie w moim serduchu, jakby w szufladce z napisem "moja wielka niespełniona miłość" i nawet mój maż (zna Go) wie, że "kocham wspomnienia o tamtym" bo nie można powiedzieć, że kocham osobę z którą nie jestem już tyle lat. Eh bo znów mi się wspomnieniowo robi:)

No a narzekanie mamy w naturze to prawda i popisywanie się i to, że jesteśmy strsznie niesolidarni, co mam za złe wielu ludziom bo ja zawsze starałam się żyć zgodnie ze swoim sumieniem, pomagac innym, być dobra i co mam za to dziś? Nawet przysłowie, ze "z rodziną najlepiej na zdjeciu" stało się cholernie prawdziwe!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2011, 17:11

elibell,nawet nie mow bo ja tez jestem wrazliwa na punkcie tego wiecznego niezadowolenia! :ico_noniewiem: ...a z ta szkola to daj spokoj,nie ida dzieci to zle,ida to jeszcze gorzej,w pl wszyscy chca zmian ,a jak robia zmiany to sa niezadowoleni,ot co!
ja to jestem zachwycona szkola i pkolem zreszta tez!i poziom jest calkiem calkiem!na zebraniach objasniaja nam "jak krowie na rowie" wszystko dokladnie,na czym doslownie polega nauka przez zabawe...nie bede tego cytowac co ostatnio nam panie opowiedzialy ale wierzcie ze sama mialabym chec pochodzic sobie do takiej szkoly!
bylam dzis na rozmowie indywidualnej z nauczycielka prowadzaca i tez super!naprawde obserwuja dzieci,interesuja ich zainteresowania dzieci,mocne strony a takze te slabsze,daja mozliwosc sprobowania nowych nieznanych rzeczy ale nikogo nie zmuszaja do rysowania jak woli spiewac,rozwijaja talenty!obserwacje sa bardzo wnikliwe,az w szoku bylam ze pani nawet skomentowala jak Maya trzyma dlugopis,ze pisze i inne detaliki a miala na 1,5godzinnym spotkaniu 16 cioro dzieci...wiec nie dosc ze nowe dzieci to jeszcze takie szczegoly wylapali,pilnuja wielu spraw nie tylko skladka na ubezpieczenie i komitet rodzicielksi jak w pl na zebraniu,tu nie bylo mowy o kosztach tylko o dzieciach i ich potrzebach :ico_sorki: inny swiat bo inni ludzi no :ico_noniewiem:

znow sie rozpisalam niepotrzebnie chyba ale mnie to rusza niezle :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Agus,no nic sie nie martw,wlasnie te blekity sie nie zmarnuja :ico_haha_01: jakby co :ico_oczko: ja tez mialam wyprawke w niebieskim :-D i Mayci nie przeszkadzalo ale radosc na stole operacyjnym bezcenna ze slow"corka" :-D co szok to szok hehe :-D

[ Dodano: 15-07-2011, 17:16 ]
a jeszcze apropo szkoly to wiecie komu bedzie najciezej przy tej reformie?tym starym nauczycielkom ktore cale zycie pilnowaly zeby dzieci sie w lawce nie ruszaly,nie wstawaly,siedzialy cicho i nie mialy wlasnego zdania!teraz reforma przewiduje zabawe,wiekszy luz i pomyslowosc dzieci,jak one sobie z tym poradza jak cala dewiza zyciowa legnie w gruzach? :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 lip 2011, 22:44

ale mnie to rusza niezle :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:
ale ja mam to samo i jest kilka innych watków gdzie kobiety jakby rozumy pozjadały, dziś czytam, że jakaś kobieta paliła w ciaży i jej dziecko jedno ma ADHD a drugie problemy że do psychologa trzeba chodzić, oczywiscie nie uważam, że palenie nie szkodzi no ale kuźwa bez przesady, ADHD bo paliła w ciąży???? Nie udowodniono, że ma to bezpośredni wpływ.

Szkoła to już w ogóle temat który ostatnimi tygodniami aą mi ciśnienie podnosi i wniosek mam jeden, po prostu bulwersują się nie samym faktem zmian, tylko tym, że jakieś chca zrobić. Ludzie boją się zmian i tyle a że narzekać trzeba na coś to na co lepiej jak nie na to co jeszcze nie jest znane. Albo jak czytam, że szybciej mają iśc dzieci do pracy by n emerytury robić, bo jak to przeciez one te kobiety pracują po 30-40 lat i wyrobiły emeryturę, jezu mylić pojęcie wyrobić a dostawać, nie wiem czy ludzie nie wiedzą, że emeryturę dostaną z tego co młodzi w wieku produkcyjni włas nie wyrabiają pracą???

Chyba ta ciąża jest taka, że bulwersuje się takimi tematami, albo pobyt poza granicami kraju otworzym mi oczy na wiele spraw, bo wstyd przyznac ale też byłam marudząca żyjąc w PL, wiecznie coś mi nie odpowiadało, wiecznie na coś narzekałam jak stara zrzędliwa baba, ale wyleczyłam się:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość