Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 lip 2011, 09:48

cześć :-D

Nie wiem czy to BioGaia nam pomogła, ale z Krzysia brzuszkiem duuuuużo lepiej, praktycznie wszystko przeszło :ico_brawa_01: (odpukać w niemalowane :ico_oczko: )
Dzisiaj w nocy trochę mnie pomęczył, bo jadł na raty. Coraz trudniej jest mi wstawać w nocy, normalnie nieprzytomna jestem :ico_sorki:
Mamy już tą poduszkę klin i Krzyniu znowu chętnie śpi w łóżeczku :-D

Mariola super że Igorek tak ładnie pospał :ico_brawa_01: u Krzysia nie zauważyłam żadnej zmiany po szczepieniu.

Murchinson bardzo rozrywkowy i towarzyski człowiek rośnie z Twojego siostrzeńca :-D

Motylek oby udało się Wam znaleźć ten nocleg :ico_sorki:

Zoola dobrze, że już wiesz od czego to uczulenie :ico_sorki: my kąpiemy Krzysia w Oilatum i skóra jest tak ładnie nawilżona, że nie trzeba już niczym smarować. Z oliwką uważaj, bo zatyka pory.

Koroneczka śliczne zdjęcie Maksia, wielkie ma oczyska :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-07-15, 09:50 ]
Wiola synek na pewno czuje zagrożenie ze strony maluchów i nie ma co się dziwić :ico_sorki: moje koty się zbuntowały a co dopiero mówić o dziecku.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lip 2011, 10:19

Hejka,
najmłodszy śpi, starszy pewnie zaraz wpadnie i pójdziemy do wesołego miasteczka. Obiecałam, że będę z nim jeździć na karuzeli z łabędziami-mamy tylko nadzieję, że jest bardzo wolna bo inaczej to albo zakręci mi się w głowie przy schodzeniu :558: albo :587: bo mi wiele nie potrzeba.U mnie duchota ale jest wiaterek chłodniejszy.
Wiola Filipek jest zazdrosny bo teraz dwa maluchy i to na nich uwaga jest skupiona. U nas też tak jest, a najgorzej jak wróci z pracy moja siostra i obie zajmiemy się Mateuszem to Łukasz podchodzi i mówi że go nie lubi i zaczyna wariować. Jednocześnie codziennie jak przychodzi to od razu biegnie do niego, całuje i mówi że go kocha.
Motylku udanej zabawy! Też kiedyś byłam na weselu u koleżanki w tej miejscowości ale ona oddała nam ich pokój.
Zoola dobrze, że wiesz co było przyczyną tej wysypki. A do dermatologa idziesz czy już nie? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Natszki.
Mariola, Zoola :ico_brawa_01: za wagę dzieciaczków.
Markotka trzymam kciuki za brzuszek Krzysia. U nas spokój ale cały czas podaję Biogaję i kilka kropelek espumisanu (razem lepiej się mieszają i mały ładnie spija z łyżeczki).
Dziś D wraca z Niemiec, a jutro rano przyjedzie do nas :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 lip 2011, 10:41

Zoola dobrze, że już wiesz od czego to uczulenie :ico_sorki: my kąpiemy Krzysia w Oilatum i skóra jest tak ładnie nawilżona, że nie trzeba już niczym smarować. Z oliwką uważaj, bo zatyka pory.
nasz pediatra poradził małego kapac w emolium ....dzis jade zakupic łacznie z kremem
do ytwarzy zadnych kosmetyków juz nie bede juz stosowac.....
Murchinson, wizyte mamy 21 jesli nic sie na buzi nie pojawi do nie bede miała z czym isc do tego dermatologa.no zobaczymy....
młody na chwile obecna ma tylko mała pokrzywke miedzy oczkami......

Murchinson, obyś wytrzymała na karuzeli :-D
markotka, oby kazda noc była spokojna i bez bólu brzuszka.......
u nas wystarczyła tylko koperkowa cherbatka........

powiedzcie jakie rozmiary ubranek nosza wasze dzieciaczki ??? my juz na 3 miesiace zakładamy...musze zrobic zapas body ktrótkim rekawem bo ze wszystkiego wyrasta...

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lip 2011, 11:37

hej

No ja w końcu prąd mam, (dziś tylko 1h nie było), jeszcze mają odciać we wtorek :ico_olaboga: , przez te roboty wczoraj nam padła lodówka i wieża, cąłe szczęście pokrywają koszty naprawy :ico_sorki:

Dziś za oknem lepiej jest czym oddychać, wczoraj była masakra, Liwia dala mi w kość, spała 2 razy po 30 min. a tak to prawie cały czas sie darła, dopiero pod wieczór lepiej spała.

murchinson dobrej zabawy życzę :ico_oczko:

zoola :ico_brawa_01: za wagę Tymonka i dla Nataszy za sikanie. Liwia nosi 62,68 zależy od rozmiarówki :-)

markotka dobrze, ze u Was lepiej z brzuszkiem, u mnie średnio, choc to zalezy od dnia :ico_noniewiem:

mariola Liwia po szczepieniu spała cały dzień praktycznie z przerwami na cyca na śpiocha :-)

wiola z synkiem zobaczysz to stan przejściowy, w końcu dzieciaczki przywykną do nowej sytuacji, Pola też się zmieniła, na szczęście w tej zazdrości nie jest złośliwa (słyszałam o przypadkach bicia, szczypania przez starsze rodzeństwo).

motylek udanej zabawy na weselichu :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lip 2011, 17:20

witam
doczytałam ale nie wiem co komu odpisać już bo jestem u mamy i ciągle ktoś mi za głową gada i się skupić nie mogę :ico_sorki:
wczoraj byliśmy u kuzyna (chrzestny Milenki) i jak pojechaliśmy po 11 tak wróciliśmy o 19 :ico_sorki:
dzisiaj od rana jestem u koleżanki,tzn byłam bo od 16 jestem u mamy ;-) zaraz A po mnie przyjedzie i jedziemy do domku :-D
Miluś zasnęła po 15 i jeszcze śpi :-)

markotka u nas ksiądz dał tylko zaświadczenia żeby poszli do spowiedzi chrzestni i mieli je przynieść podpisane przez księdza u którego się spowiadali,a za chrzest daliśmy przed mszą 50 zł,bo co łaska to łaska a kościół i tak prawie pełny był dzięki gościom na chrzciny to na tacę i tak sporo zebrał :-D

zoola27 Tymonek już duży chłopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Nataszka widać już chybz "dorosła" do pozbycia się pieluszki i oby tak dalej z sukcesami było :ico_brawa_01:

wiola85 widzę,że też przechodzisz zwracanie uwagi Filipka na siebie,niestety chyba każdy to przechodzi i oby szybko wam minęło :ico_sorki:
powiedzcie jakie rozmiary ubranek nosza wasze dzieciaczki ??? my juz na 3 miesiace zakładamy...musze zrobic zapas body ktrótkim rekawem bo ze wszystkiego wyrasta...
my nosimy 62,a teraz ma body na dł rękaw na sobie i pisze na nich 3-6 mies i jjuż krótkie rękawki się robią :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 lip 2011, 18:25

Witam dziewczynki!

Wyleżałam się dziś troszkę na słońcu i nawet opaliłam nieco :-)
Jejku czy tylko my nosimy jeszcze rozm. 56?? :ico_wstydzioch: Maksio jeszcze prawie z niczego nie wyrósł, ale nosi 56 i 62, choć niektóre 62 jeszcze są za duże!
Koroneczka śliczne zdjęcie Maksia, wielkie ma oczyska :ico_brawa_01:
Dziękuję! No wielkie wielki- każdy się nimi zachwyca :-)

Zoola dobrze, że u Was wszystko ok :-) i że już wiesz od czego ta wysypka :ico_sorki: u nas ciągle coś na buzi wychodzi wokół ust! I już nie wiem czy to uczulenie na coś, czy od mleka, czy od śliny ( jak piąstkę sobie wkłada to cały się poślini), z daleka nie widać, ale w dotyku skóra sucha!
Liwia dala mi w kość, spała 2 razy po 30 min. a tak to prawie cały czas sie darła, dopiero pod wieczór lepiej spała.
Boshe ja w ogóle tego nie znam- Maksio nie płacze!! Aż się boję co to będzie jak zacznie ząbkować, nie przyzwyczajona nie będę wiedziała co robić :ico_olaboga:

Motylku, baw się dobrze! My na kolejne wesele idziemy 6 sierpnia :-) Będę musiała ściągnąć sobie jakiś 1litr mleka, bo Maksa zostawiamy z mamą, a na wesele jedziemy do Wrocławia czyli 90 km od nas!

Murchinosn, to nareszcie będziesz miała mężusia! Ja to strasznie tęsknie jak K wyjeżdża na dłużej, jakoś nie lubię sama spać w łóżku :-)

Zapisałam się na keratynizację włosów- narazie taką tańszą, która utrzymuje się do 10 myć. Zobaczymy jaki będzie efekt :-)

Jeszcze mam do Was pytanie: czy dla Was po porodzie sex jest też dużo przyjemniejszy niż przed ciążą??Bo my przeżywamy jakiś łóżkowy rozkwit :-) Nie wiem czy to po porodzie, czy po prostu po takiej przerwie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lip 2011, 19:04

Jeszcze mam do Was pytanie: czy dla Was po porodzie sex jest też dużo przyjemniejszy niż przed ciążą??Bo my przeżywamy jakiś łóżkowy rozkwit :-) Nie wiem czy to po porodzie, czy po prostu po takiej przerwie :ico_haha_01:
u mnie ochota na sex bardzo mała ze zmęczenia,ale różnicy nie zauważyłam żadnej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lip 2011, 21:03

U mnie przeszła burza.

Dziewczyny śpią, a my się delektujemy ciszą :-D

Dziś Liwia o niebo lepiej :ico_sorki: , za to Pola marudnica była :ico_olaboga:
u nas ksiądz dał tylko zaświadczenia żeby poszli do spowiedzi chrzestni i mieli je przynieść podpisane przez księdza u którego się spowiadali,a za chrzest daliśmy przed mszą 50 zł,bo co łaska to łaska
u mnie obydwoje świadkowie byli z parafii w ktorej chrzciliśmy więc niepotrzebne zaświadczenie było.
A co do "ofiary" to myśmy dali 150 zł, ale po mszy więc równie dobrze moglismy nie dać nic.
Maksio nie płacze!! Aż się boję co to będzie jak zacznie ząbkować, nie przyzwyczajona nie będę wiedziała co robić
Trafiło Ci się dziecko jak moja Pola :ico_oczko: , ona też bardzo rzadko płakała, a ząbkowania w ogóle nie odczuliśmy, ani razu płaczu , nocnych pobudek nie było wiec może i u Ciebie tak będzie :ico_oczko:
Zapisałam się na keratynizację włosów
A co to jest???
czy dla Was po porodzie sex jest też dużo przyjemniejszy niż przed ciążą??Bo my przeżywamy jakiś łóżkowy rozkwit Nie wiem czy to po porodzie, czy po prostu po takiej przerwie
zdecydowanie po porodzie :-D , u mnie po 1 bylo zdecydowanie lepiej, jakoś tak dojrzalej, bardziej świadomie :-) , teraz dopiero niedawno poszliśmy na calość (dokładnie od 4 dni biore tabletki), póki co odczuwam lekki dyskomfort, ale za kazdym razem jest coraz lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 lip 2011, 22:01

Witam :-D

Koroneczka, moj mały ma juz 68 ale to tez zalezy z jakiej firmy jest ubranie, tez musze dokupic body z krotkim rekawem bo Filip był z listopada i nie miałam dla niego takich małych, tylko głównie sam długi rekaw.

Co do przytulanek to u mnie jest niestety gorzej :ico_placzek: :ico_placzek: mam problem z osiagnieciem orgazmu, ale tak tez miałam po pierwszym porodzie wiec mam nadzieje ze samo przejdzie :-D

zoola27, ciesze sie ze z buzinka wszystko juz dobrze, u nas tez jest super.

Dziewczyny a co do tej zazdrosci Filipka to nigdy jakos zle o Dawidzie nie mowi czy tam go bije czy wyzywa nie takiego czegos nie ma, tylko sie nie słucha i psoci, macie racje stara sie zwrocic na siebie uwage, mam nadzieje ze to przejdzie :-)

Motylku udanej zabawy zycze, sama tez bym gdzies poszła na imprezke :-)

Cały dzien dzisiaj jestem zaganiana bo jutro odprawiam urodziny mezowi i mnie. Maz miał 5 lipca a ja mam 17 wiec robimy to razem,
Jeszcze jutro kupa roboty mnie czeka :ico_olaboga:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

16 lip 2011, 08:31

hej dziewczyny,

nie zagladalam tu chyba ze 2 tyg wiec nawet nie probuje nadrabiac zaleglosci tym bardziej ze Filip juz steka w lozeczku wiec zaraz obudzi sie na dobre

My wczoraj mielismy druga dawke szczepienia, zniosl ja dzielnie plakal tylko przy wkluciu wiec nie nadwyrezyl znow swojej krtani. Wazy juz 5800, wiec znow 700 w dwa tyg przybral. Niby troche za szybko ale zrzuci jak zacznie biegac :ico_oczko:

u nas dzis dni Piekar, beda elektryczne gitary i ostrowska a jutro budka suflera. Jak pogoda dopisze to pojedziemy z wozkiem bo to 5 min spacerkiem od nas, troche sie boje jak Filip zareaguje na halas, bo niby nie uczymy go ciszy ale jak bylismy wczoraj u rodzicow, ktorzy robia remont i wlaczyli wiertarke to tak sie przestraszyl i zaczal plakac ze musialam z nim uciekac :ico_noniewiem:

Normuje sie tez spanie Filipa. Na wieczor je przed 22 i spi do 5-6 a rekord jednorazowy to godz 7, pozniej dosypia jeszcze 2 godz i jakies 3 godz pozniej zasypia na 1,5 - 2 godz. Pozniej kolo 17 drzemie jeszcze z 30 min ale to juz na kims bo jak sie go odlozy to po spaniu :ico_oczko:

Jak uda mi sie Was doczytac to poodpisuje ale bedzie ciezko bo mam jakies 30 stron zaleglosci. Ale jutro R ma dzien z synem a ja dla siebie wiec moze sie uda :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość