moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 lip 2011, 21:10

Dziękuję dziewczyny za życzenia :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lip 2011, 22:08

ja wpadne za tydzieen jak bede do Sopotu jechac, tylko to juz raczej szarlotki nie bedzie :ico_oczko:
Zapraszam, wymyślę coś innego. Kiedy dokładnie jedziecie?, my w sobotę popołudniu do Kielc jedziemy do chrzestnego Mateusza.

Markotka, jak wkładałam tekturę (tak by w ogóle zobaczyć czy to się sprawdzi)-owszem usztywniło ale i tak o krawężniki i wystające studzienki koszyk zaczepiał. Jak się :ico_zly: to go wypnę i tyle. Mateuszek lubi wodę, pije ją bardzo chętnie. Mi pediatra mówiła, że jeśli mały nie chce a na dworze nie jest gorąco to mam nie dawać. On jak nie chce (nie ważne co mu daję) to zaciska usta i odwraca głowę, nie ma mowy by w niego coś wmusić. No ale każde dziecko inne i co innego lubi. Co do cycuchów to moje wcale nie maleją i zostały takie jak na początku ciąży urosły-ale mnie to nie cieszy :ico_placzek:
Fajnie, że sobie pojeździliście dzisiaj u nas od 12 cały czas pada.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 lip 2011, 22:30

Hejo!

Markotka, wyobraź sobie, że mój mąż właśnie dzisiaj powiedział, że plekse mi do tego kosza wmontuje :ico_oczko: hihi ale namawiam go, żeby pojechał do tej fabryki wózków i zapytał co by się dało z tym zrobić :-)

Aniu, Milenka śpi pięknie :ico_brawa_01: i to na cycuszku- rzadko się to zdarza :-)

Murchinson, teściowa raczej nie wróci, bo jest tam z siostrą K, a ona nie chce wracać- tam jej dobrze! Sądzę, że dopóki Kasia się nie zdecyduje wrócić teściowa też tam zostanie. Tylko, że wkurza mnie to jej gadanie, bo po całej rodzinie opowiada, że ciężko haruje byśmy mieli dobrze, ehhhh Ale tak poza tym to jest w porządku, tylko już troszkę się zamerykanizowała :ico_oczko:

Emilia, mam nadzieję, że moje cycuszki będą przynajmniej takie jak przed ciążą :ico_sorki: nie chciałabym mieć takich flaczków :ico_noniewiem: Takie pełne mleczka są ok :ico_oczko:

Ale pojadłam sobie u mamy :-) Fajnie jak tak ktoś ugotuje obiadek, poda pod nos :-) Potem pojechaliśmy do mojego brata i wzięło nas by obejrzeć płytę z naszego wesela- ahh co to było za wesele :-) A to już prawie 2 lata po :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 lip 2011, 09:32

czesc, ja sie tylko melduje i lece ubrac siebie i maluchy

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lip 2011, 10:34

Hej,
ja na chwilkę. U nas paskudnie nie pada ale jest zimno.
Miłego dnia.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lip 2011, 10:51

witam
u nas cieplutko i słonecznie to pranie na dworze schnie :ico_oczko:
zupka jarzynowa na obiadek już zrobiona,teraz mięsko się smaży,do tego ziemniaczki i sałata :-)
Miluś dzisiaj pospała znowu ładnie,zasnęła po 22 i obudziła się o 4.30,a potem do 8,chyba zaczyna sobie wydłużać spanie :ico_sorki:
Aniu, Milenka śpi pięknie :ico_brawa_01: i to na cycuszku- rzadko się to zdarza :-)
aż się cieszę,bo wieczorem MM już nie dostaje,nieraz po południu ale to też już coraz rzadziej :-)

o piersiach nawet nie chce myśleć,bo są takie duże jak zostały po Hani i na pewno się nie zmniejszą,tylko wygląd ich jest okropny :ico_placzek:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 lip 2011, 11:34

witam się i ja :-)

u nas też zimno i brzydko, ale grunt, że nie pada :ico_sorki: mąż pojechał do Wrocławia, więc zostaliśmy z Krzysiem sami.
Stawiam :ico_tort: z okazji imienin Krzysia :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lip 2011, 12:46

Markotka imieninowe :ico_buziaczki_big: dla Krzysia.
Aniu to ja chyba do Ciebie przyjadę skoro masz tyle słońca, u mnie nadal 16 st. i ciemno na dworze.
Młody przebudził się na godzinę, jeść nie chciał i znowu śpi, ciekawe do której pośpi :ico_noniewiem:
Na obiad mam schab zapiekany z ananasem i zółtym serem lub pieczonego kurczaka, kluski śląskie, sałata.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

25 lip 2011, 13:47

hej

A u mnie sie rozpadało i to chyba na dobre.

byłam w przychodni, ale chyba z 10 dzieci czekało wiec wrócilam do domu :ico_noniewiem:

Liwia przez weekend super, sporo spała i mało plakała, dzis tez do tej pory nieźle, zobaczymy czy tak zostanie :-)

Jutro idziemy z Polą do fryzjera do malutkiej teściowa przyjdzie :ico_sorki:

markotka ja pytałam o plamienia, ja miałam przez 4 dni, nie wiem czy to efekt uboczny, czy okres, zobaczymy za miesiąc.
Wszystkiego najlepszego dla Krzysia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

koroneczka moje piersi po Poli (i diecie) niestety nie wygladały tak fajnie jak przed ciązą, teraz pewnie będzie gorzej, trzeba na operację składać :-)

murchinson ale masz pyszny obiadek :ico_brawa_01: , u mnie krem z fasokli szparagowej i pieczony pstrąg :-), a szarlotkę uwielbiam :-D

ania :ico_brawa_01: dla Milenki za spanie.

Dziewczyny co myslicie o solarium jak sie karmi, wpływa jakoś na pokarm, niedługo jedziemy na wakacje a ja blada jak trup, tzn. góra opalona i troche nogi, ale brzuch biały, nie lubię tak.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 lip 2011, 13:51

markotka, sto lat dla Krzysia

ja musialabym sprawdzic w necie kiedy ta moja Tosinka ma imininki
Dziewczyny co myslicie o solarium jak sie karmi
nie ma przeciwskazan
zobaczymy czy tak zostanie :-)
tego Wam zycze

ja nadal czekam kiedy spanie Tosi sie wydluzy :ico_sorki:

bylismy na spacerku, ale bardzo duszno u nas, cieplo

[ Dodano: 25-07-2011, 13:56 ]
Murchinson narobilas mi ochoty na szarlotke i szukam przepisu bez masla i smietany :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości