Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lip 2011, 13:40

Mad., to zależy ost były to ciacha milki i czekolada :-D :-D :-D wcześniej pizza i nektarynki :-D :-D on zawsze trafi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
śliwki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale mi smaka zrobiłaś :ico_olaboga: :ico_olaboga:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

25 lip 2011, 15:58

hello dziewczynki:)))
widze, ze tu duzy ruch :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale fajnie:)))
Ika202, witaj:)
ja troche zabiegana ostatnio bo sama mialam kontrole endykronologiczne i zwiazane to jest z wyjazdami do dublina do szpitala macierzyńskiego na badania krwi a potem konsultacje z lekarzem specjalista wiec duzo czasu to zabiera niestety:( a poza tym szwagierka moja jest w 34 tygodniu ciazy i ostatnio niezle nas przestraszyla gługimi i regularnymi skurczami i tez jechalismy z nia do dublina...ale dzieki Bogu dzidzia jeszcze póki co zdecydowała sie posiedzeic w brzusiu:)

piszecie o plci maluszków, ja mam usg połówkowe 26 sierpnia i mam nadzieje, ze mi powiedza kto tam sobie siedzi...a róznie moze byc, bo dla nich to nie jest priorytetowa wiadomosc i skupiaja sie na wazniejszych badaniach...wiec jak sie dzidzia żle obróci to juz sie nie dowiem:( wiec kciuki bede mocno zaciskac, co by sie Małe zechciało ujawnic:)))

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lip 2011, 16:00

Ika, to ja Cie musze na pierwsza strone dopisać
dziękuje bardzo :ico_oczko: widzę ze tam jest troszkę inaczej niż na moim suwaczku ale niech tak zostanie najwyżej po następnej wizycie zmienimy :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 25-07-2011, 16:04 ]
martam21, witaj :ico_oczko:
no i trzymamy kciuki za usg :ico_oczko: a wg twojego przeczucia co tam w brzuszku siedzi ?? masz jakieś przeczucie??

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

25 lip 2011, 16:25

no i trzymamy kciuki za usg :ico_oczko: a wg twojego przeczucia co tam w brzuszku siedzi ?? masz jakieś przeczucie??
Sama nie wiem :ico_haha_02: czasami wydaje mi sie , ze dziewuszka, bo emocji mam za dwie baby, nudnosci mecza mnie duzo bardziej niz za pierwszym razem i ogólnie jestem jakos bardziej wrazliwa na wszystko co jem i na wszystko co ma zapach:)
Ale moze chłopczyk??? ta na prawde wszystko mi jedno....dziewczynka byłaby miła odmiana ale nie mam presji zeby koniecznie miec parke :-)
na strychu z reszta cała wyprawka po filipie w worach lezy, wiec ekonomicznie by było gdyby był chłopczyk:)
oby tylko bylo zdrowe:)))
Gabi, a mnie tez mozesz dopisac??? termin mam na 9 stycznia:)))

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

25 lip 2011, 17:13

Gabi-a mnie możesz dopisać na 1 stronkę?? termin porodu na tą chwilę to 20 luty, zobaczymy jak później

Dziewczyny, jeśli już o płci piszemy, to myślałyście kiedyś nad tym żeby sie dopiero dowiedzieć kto w brzuszku siedział przy porodzie, to znaczy jak się dziecko urodzi :ico_haha_01:
Ja kiedyś o tym myślałam ale nie wiem czy bym wytrzymała i podziwiam te osoby co nie chcą wiedzieć

[ Dodano: 25-07-2011, 17:17 ]
Ika -a czemu będziesz miała cesarkę?? Która to z kolei??

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 lip 2011, 17:39

Ufff doczytałam Was wkońcu :-D

Gabi ciesze się bardzo że się Wam urlop udał :-) jej Ty jeszcze troszkę i masz już połówkę ciąży :-)
agaa22, ja bym nie wytrzymała w niewiedzy kto mieszka w brzuszku :-)

Widze że temat płci dzidziusia i sex na tapecie :-)
Co do płci to jak wiecie lekarz na badaniach prenatalnych w 12tc stwierdził że będzie chłopak :-) czekam na potwierdzenie na połówkowym USG ale chyba faktycznie się nie pomylił :-) dużo osób mi mówi że po twarzy widać że będzie chłopak a i brzuch mam inny. Przy Emilce miałam taki rozlazły od bioder a teraz taka piłeczka się robi :-)
A co do sexu... jednym słowem mój mąż ma ze mną przerąbane :-D przy Emilii 9 miesięcy posuchy, kompletnie nic... na samą myśl o zbliżeniu aż mną targało a teraz póki co też jakoś chęci specjalnie nie ma :ico_oczko: tzn. tak... odstawiłam duphaston wkońcu i tak mam wrażenie że może i by mi się chciało tylko z kolei od dwóch dni cyce mnie tak potwornie bolą że pewnie i tak z tego nic nie będzie narazie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

25 lip 2011, 17:54

Dziewczyny, jeśli już o płci piszemy, to myślałyście kiedyś nad tym żeby sie dopiero dowiedzieć kto w brzuszku siedział przy porodzie, to znaczy jak się dziecko urodzi
przy drugiej ciąży do samego końca nie chciałam ,żeby mi lekarz mówił co będzie ,ale niecały miesiąc przed porodem trafiłam do szpitala ze skurczami i inny lekarz przy usg klepnął ,że z córcia wszystko ok :ico_puknij: aż się popłakałam bo chciałam mieć niespodziankę :ico_zly:

moje córy zrobiły mi dziś niezły numer ,co poniedziałek wskakuje na wagę i sprawdzam jak z przybywaniem kg i aż zdrętwiałam :ico_szoking: w tydzień 5 kg więcej :ico_placzek: o nie myślę niemożliwe ,poszłam jeszcze raz no jak w morę strzelił 5 kilo :ico_olaboga: co wchodziłam do łazienki to patrzyłam z wyrzutami na wagę :ico_zly: i tak teraz siedzę robię siusiu i dopiero zobaczyłam ,ze te małe potworki przestawiły wagę na +5 :-D normalnie 5 kilo spadło mi z serca :ico_sorki:

śliwki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale mi smaka zrobiłaś
podrzuciłabym Ci ale za daleko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

25 lip 2011, 18:35

Mad. mam tak jak suaczku z OM 14tydz i 3 dni
czyli jak to liczyc ze to juz 3 dzien 15 tygodnia?

ja z pierszym synem mialam brzuch jak pileczka
zadnych mdlosci totalnie nic
smaki na kasne i ostre
i pomidory jadlam tonami
i syn teraz uwielbia pomidory
z drugim brzuch poszedl na boki
smaki na slodkie
ale tez zadnych mdlosci
ale ze to stalo sie w owulke to od samego poczatku wiedzialam ze to chlopak
nawet nie myslalam ze dziewczynka
tym bardziej ze chcialam drugiego chlopaka
bo teraz chlopaki maja sie na wzajem
teraz brzuch taki posredni
ale duzy
przytylam juz 5kg
mdlosci sa a samkow nie ma
z poczatku na slodkie
teraz juz wszystko jem

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 lip 2011, 18:46

Beatka78, dokładnie 14tc3d tzn że masz skończone 14 tygodni i rozpoczęty 15 tydzień. Czyli masz 3 dzień 15 tygodnia :-)

Co do zachcianek to w sumie teraz jakiś specjalnych ciągotek nie mam. Jem i słodkie i ostre i kwaśne, dosłownie wszystko :-)
Chociaż napewno mam ochotę na mięso. I jak kiedyś jadłam tylko drób i ryby tak teraz wołowina mi wchodzi a ostatnio u mamy nawet żeberka zjadłam :ico_szoking:
Jadzia, hehe zrobiły Ci dziewczynki niezłego psikusa :-)

Co do wagi to stanęłam dzisiaj i 3,9kg na plusie wyszło :ico_wstydzioch: masakra ale to też wina tego że dopadł mnie kibelkowy przestój :ico_wstydzioch:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

25 lip 2011, 18:58

U mnie mąż cały czas chce syna,w pierwszej ciąży też mówił że będzie syn :ico_oczko:
Mi to obojętne w sumie ale chyba po cichu też bym chciała syna, co będzie to będzie byle zdrowe. U mnie też pół strychu ciuszków po małej hehe
Poprzednio miałam większe mdłości i więcej wymiotowałam ,teraz w porównaniu z tamtą ciążą jest nawet znośnie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość