Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 lip 2011, 23:53

czesc

wasze dzieciaczki starsze i silniejsze sie wydaje
bo Olo nie raczkuje
ale naparza nozkami non stop
i az piszczy z radosci
kreci sie po calej podlodze ze z maty ucieka itd
ale na brzuszku to nozki w gore i plywa wkurzajac sie jak nie moze sie przemiescic do przodu i zali sie mamie
wiec mama dopinguje tuli i caluje
i juz smieszek na calego

u nas na razie nie ma marudy
takze ok
nie narzekam

moja sis dzis przyjechala do Olafka zebysmy my mogli wyjsc ze znajomymi do pubu

wiec fajnie

ale adam juz spi
sis pojechala do domu

a ja wpadlam na chwile bo musze maila wyslac

papa

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 lip 2011, 09:25

hejka
u nas leci czekam na Wojtka zeby został z dziecmi i jade na chwile na zakupy, moze cos kupie na wyprzedazach

madziorka hihi, czytam wszystkie posty tylko na ogół nie mam zbyt duzo czasu zeby odpisywac
sorki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

27 lip 2011, 09:52

ania kazdy musi ponarzekac.
ale Twoj synek silny, o Matko!

moja tez zali sie ze nie moze do przodu ruszyc, ale probuje na wszystkie sposoby sama usiasc. a jak ma pozycje do raczkowania gotowa, to nogami tam mąci coś , jedna jej sie zaplącze druga wyprostowana, próbuje siadac, potem raczkowac i o tak wszystko naraz. a potem jest płacz i lament że nic jej nie wychodzi ;)
probowalam Jej pokazac ze jedna nozka trzeba i jedna raczka, ale tylko Ja rozzloscilam wiec zostawilam Ja w spokoju :)

teraz lezy w lozeczku. spala jak Ja polozylam, przebudzila sie, co chwilke slysze jak mruczy i marudzi - niech troche pomarudzi, zmeczy sie i zasnie. Wy pewnie tak nie robicie ;) Mala nie placze - nie potrafilabym sluchac i nic nie zrobic. zeby nie bylo ze katuje Mala ;)

dzisiaj dalam Jej po raz pierwszy miske pelna kaszki ryzowej bananowej - i jadla sniadanie .... raczkami! krzeselko brudne, ciuszki brudne, mama brudna, dzidzia brudna, podloga, sciana i stol. ale sikałam pod siebie ze smiechu co Ona wyprawiala

[ Dodano: 27-07-2011, 09:53 ]
jade na chwile na zakupy,
a czemu na chwile? ;) odpocznij troche kobieto :)

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

27 lip 2011, 10:20

witam,
u nas ok.
mały nadal sporo śpi
wesoły dzieciaczek
ciągle mu się buziulka ciszy

wczoraj byłam na zakupach. wyprzedaże fajne więc trochę sie obkupiłam. Małemu tez fajne ubranka kupiłam wiec luzik. musiałam trochę odpocząć i zregenerować mózg. :-) na szczęście mały nie jest marudny i nie daje popalić.
mój M ma urlop więc też sporo czasu malemu poświęca.

aniu wszystkiego najlepszego z okazji imienin
małgosiu wszystkiego najlepszego z okazji imienin Krzysia
nie wiem czy jeszcze któraś miała jakieś święto, moze ząbek, albo jakaś nowa umiejętność u dzidzi to tez wszystkiego najlepszego.

mały coraz więcej je. nadal nie lubi jabłka, ale za to marchewkę uwielbia.
Gotuję mu większość sama z mrozonych warzyw.
Na początku podaję sloiczek aby sprawdzić czy mu bedzie smakowało a później coś podobnego gotuje sama. Na razie ulubione smaki to dynia z indykiem, zupa brokułowa, marchewka w kazdej postaci i ze wszystkim. No i oczywiście żółtko dodawane do posiłków. Mało podaję owoców bo bąbel nie za bardzo lubi oprócz banana oczywiście.
Śmiać mi sie ostatnio z niego chciało jak podawałam mu arbuza i dziamgał go sobie w buzi po czym wypluwał takiego wyssanego.

Uwielbia tez chrupki i niedawno dostał biszkopty dla dzieci (takie hippa) namoczone oczywiście w soku marchwiowym.

Wczoraj spróbowałam mu podać banany z brziskwiniami i średnio mu smakowały. Zobaczymy jak bedzie dzisiaj. na początku maly ze wszystkiego się krzywi (oprócz marchewki oczywiście), ale po dwóch łyżeczkach zaskakuje i je.

Dziś idziemy do kina więc też trochę rozrywkidla mnie i mojego M. Na szczęście mozna zobaczyc film bo bąbelek po okolo 30 minutach zasypia na filmie.

Stosuję ciagle pieluchy wielorazowe na noc tylko pamper. Mały próbuje robic siusiu do nocniczka i idzie nam coraz lepiej. Czasami jest oczywiście tak że nie zrobi nic ale w większości kończy sie powodzeniem. I chyba lubi załatwiać się na nocniczek bo nie protestuje. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Nie wiem czy wam pisałam ze jestem na diecie (tzn zmiana menu. mieso, ryby i warzywa, bez slodyczy makaronow, ryżu, kaszy) na razie jakoś mi spada po malutku waga. Mam nadzieję ze niedługo zmieszczę sie w moje ubrania które wiszą w szafie bezużyteczne.

Tyle u nas
pozdrawiam i w miarę możliwości i wolnego czasu bede do was zaglądała i pisała.

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

27 lip 2011, 10:21

musiałam trochę odpocząć i zregenerować mózg.
ja musze to zrobic tez hahha, zregenerowac mozg i reszte ciala

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 lip 2011, 11:46

cześć

melduje sie
zupa ogórkowa ugotowana
czekam teraz za kubłem na odpady komunalne,mam przyjechac pan ale nie wiem kiedy :ico_noniewiem:
potem przyjedzie siostra i jedziemy do mamy
pogoda sie psuje :ico_noniewiem:
pewnie bedzie padało

i tyleeeee
malgoskab, udanych zakupów i pochwal sie co tam upolowałaś

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

27 lip 2011, 17:32

hejka.
u mnie brzdąc marudzi. okrooopnie. sam nie wie czego chce.
i jeszcze ta pogoda.
dziś wyszłąm z nim tylko na podwórko pod wiatkę.
ucieszył się.
baardzo lubi być na dworzu. ale co zrobić jak pada.
teraz śpi.

a ja wracam do czytania.

a propo jęzorka to już prawie nie boli. bałam się że będzie gorzej.
jem prawie normalnie. oczywiście uważam. i nie przeszkadza. wręcz przeciwnie :)

ciekawa jestem co powie Mikołaj jak podrosnie i zobaczy moje zdjęcia z młodości :)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lip 2011, 18:27

czesc

a ja czekam na mezulka.i smigamy sobie do rzeszowa we dwoje. 55 km stad
z okazji naszej 9 rocznicy slubu

OLo zostaje u mojej sis i mamy
potem wrocimy tu do niego na noc

oo jest Adas z pieknym bukietem'/spadam sie bawic tralallala

odpisze jutro pewnie buziaki

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 lip 2011, 20:44

oo jest Adas z pieknym bukietem'/spadam sie bawic tralallala
ja to juz nie wiem kiedy ostatnio byłam z moim mężem na kolacji tak we dwójke chyba jeszcze przed krzysia urodzeniem
hmm na walentyki 2009 - masakra jakas jak dawno

a ja nic nie kupiłam - chyba za mało czasu miałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

28 lip 2011, 12:59

hej.

Mój maluszek czasami po jedzonku wymiotuje. Np. wczoraj po kaszy wszystko zwymiotował. odczekałam trochę i zrobiłam mu jeszcze raz. i wszystko było okej.

dziś rano kaszka też elegancko. i bananek.
a obiadek hipp bio po 7 z rybką ładnie jadł a tylko skończył posiłek wszystko zwrócił.

czy to przez ząbkowanie? nie ma ani gorączki ani dziś nie marudzi. pogodny i radosny.
tylko troszkę mnie martwią te wymioty.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość