Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 lip 2011, 16:50

gozdzik, dla Bartoszka :ico_buziaczki_big:

gozdzik, dziękujemy :-) i w takim razie więcej oczek do oglądania :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
I na koniec BUZI BUZI:)))
Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 lip 2011, 16:59

dziewczyny, chyba jestem znów w ciązy :ico_szoking: okres mi się o prawie 3.tyg spóźnia. :ico_szoking: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 25-07-2011, 18:55 ]
Martalka, śliczne zdjęcia! :ico_brawa_01: bardzo ładny dom. :ico_brawa_01:
jeszcze pewnie trochę czasu minie nim się do końca ogarniecie i zaklimatyzujecie.
a powiedz mi, twój starszak idzie do 1 klasy? :ico_szoking:
szybciuko rób teścik ;)
Mała różnica jest fajna, bo faktycznie dzieciaki mają super kontakt. Milena i Damian to dwa tulaki i całuśniki. Jak Damian płacze, Milena go tuli (Bartka też), jak Milena placze, Damian ją pociesza. Razem się jeszcze nie bawią, bo milena na razie głównie tupta i zbiera (lub zabbiera) zabawki :ico_haha_01:
Ale już pewnie niebawem.

Za to jest sporo roboty. Dwa obesrołki na raz, dobrze, że Damian sam je i nie trzeba go karmić (no, czasami) ;) Poza tym spacery obecnie są męczące dla dziecka bez wózka i o ile bartek może robić kilometry (ma już wszak 7 lat), tak damian zwykle w drodze powrotnej wymięka i jojczy (oj muszę kupić buggy board- taką doczepkę do wózka...). jak mam silę, to biorę któres w nosidło, ale zwykle sama powłóczę już nogami a i Mila swoje waży.

Ale poza tym wszystkim, życzę jednej kreseczki Tibby.
a jak będą dwie... to też sobie dacie radę.
A jak czujesz? jest ciąża? Ja czułam od pierwszych tygodni, co się dzieje (brzuch bolał jak na okres, piersi się jakoś zmieniały, senność itepe. Mdłości nigdy nie miałam, więc ten oczywisty oznak ciąż mnie ominął ;) )...

Tibby, w PL Bartek szedłby do 1 klasy. Tutaj idzie do 2giej. Ale tylko dlatego, że urodził się we wrześniu. gdyby urodził się 2 tyg wcześniej, czyli w sierpniu, szedłby do 3ciej :ico_haha_01: Przekombinowane to wszystko tutaj. Nawet w urzędzie pan liczył kilka razy, wyliczył kl. 3cią, potem dzwonil do jeszcze kogoś i wyszło, że to kl 2 jednak :ico_haha_01:


dzięki wszystkim za miłe słowa o mieszkanku :) Faktycznie jest przyjemne (oprócz łazienki :P ) Julchik, te dwa zdjęcia o których piszesz, to też moje ulubione :-)

Goździk, fajna ta kurtałka i spodnie :) My mamy błotospodnie z H&M. Nie za ładne ;) ale spełniają swoją funkcję :D Szybkospieralne, szybkoschnące i ogolnie na najgorsze kaluże :)
I :ico_brawa_01: za 15 miesiąc :ico_brawa_01:

Karo, odnośnie podgryzania :) to mila mnie dzisiaj użarła w tyłek jak sobie rano dosypiałam. łaziła po mnie, nie mogla mnie podnieść to użarła :ico_haha_01:

ale się rozpisałam.
Miłego dnia!!

[ Dodano: 26-07-2011, 17:00 ]
Karuś, ale cudny Nikoś! Chyba mu szybko teraz włoski rosną co?
Uroczy!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 lip 2011, 17:31

jedna kreska, dziewczyny :ico_sorki:
z jednej strony ulga, że jeszcze mamy czasu trochę na odbicie się od dna finansowego, ale z drugiej, tak jak piszesz, Martalka, musielibysmy sobie dac radę.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 lip 2011, 17:34

Karuś, ale cudny Nikoś! Chyba mu szybko teraz włoski rosną co?
Oj tak :-) Bardzo szybko i do tego zaczęły się kręcić :-D No i dopiero teraz Nikosiowi zmieniają się oczka! :-) :ico_brawa_01:
Mdłości nigdy nie miałam, więc ten oczywisty oznak ciąż mnie ominął ;)
To ja w takim razie miałam za siebie i za Ciebie Martuś :ico_oczko: Non stop, do 14 tc, całą dobę, na wszystko prócz pomarańczy, soków, ogórków kiszonych (wyjadłąm babci wszystkie z piwnicy) i śledzi w śmietanie z ziemniakami gotowanymi w obierkach, które musiały być codziennie na obiad :ico_oczko: :-D

Hehe ciekawe czy w drugiej też będę miała mdłości :ico_oczko:

[ Dodano: 26-07-2011, 17:38 ]
tibby, no to ulga :-) Po porodzie widzę takie niespodzianki się zdarzają :ico_oczko: W takim razie będą kolejne dzieciątka w swoim czasie :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 lip 2011, 17:38

karo-22, to miałaś za nas trzy, bo ja też nie miałam żadnych :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-07-2011, 17:40 ]
Oj tak Bardzo szybko i do tego zaczęły się kręcić
naszemu znów trzeba by było obciąc conieco. niestety pod maszynkę mi nie wejdzie. za bardzo by się kręcił :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

26 lip 2011, 20:48

hej
karolcia super foty Nikosia słodziak jest :ico_brawa_01: :-D :-D :-D
tibby a ja już się cieszyłam, że znowu będe ciocią :ico_oczko: :-D

my dzisiaj na szczepieniu bylismy , młody waży 10,100 gr :-D
trochę się darł ale nic dziwnego ja też bym się darła na jego miejscu :ico_oczko:
zębole mu na dodatek wychodzą to miało dziecko podwójny ból - moje biedactwo :ico_sorki:
ale mamy juz głowy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: następne szczepienie za rok bo my mamy opóźnione czyli bedzie to co jest po 13 miesiącu

Krystian już śpi a Karolina ogląda bajki a na mnie czeka zmywanie, kotlety mielone do roboty i cała góra prasowania :ico_noniewiem: żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce............. :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

kurcze śniło mi się, ze mi wyleciało 6 dolnych zębów... wierzycie w sny? myślicie, że to cos oznacza czy sny to tylko sny i nie mają wpływu na to co się dzieje lub ma stac...

[ Dodano: 26-07-2011, 20:49 ]
dla Bartoszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 15 miesiecy :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 26-07-2011, 20:50 ]
co do mdłości to ja też miałam w obydwu ciążach ale przy Krystianie chyba gorzej było .... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 lip 2011, 21:43

uf moje młodsze już padło a Jula leży w łóżeczku i usypia
mam pytańko
Ile wasze dzieciaczki spia w ciągu dnia ?
karo-22, Cudne fotki hihihi do oczek doszły zębolki
jedna kreska, dziewczyny
:ico_oczko: no to kamień z serca
my dzisiaj na szczepieniu bylismy , młody waży 10,100 gr
trochę się darł ale nic dziwnego ja też bym się darła na jego miejscu
ładna waga :ico_haha_02: a że łezka popłynęła to nie ma sie co dziwić :-D
:-D :-D
U nas też zebole ida opuchnięte ma strasznie
chyba przez to tez taki nerwowy sie zrobił :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
jak tylko cos to ryk
czasem po całym dniu mam dość

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 lip 2011, 09:44

witam!!!
juz wstawiam zdjecia
Obrazek
pierwsza wakacyjna milosc
Obrazek
Obrazek
z mamusia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
z moim bratem
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 lip 2011, 10:48

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale fajniutkie zdjęcia
Zuza zdecydowanie wygląda na 2 latka :-)
po zdjęciach widac ze pogodę mieliście taką sobie ech kiepskie mamy to lato
U nas za oknem deszcz i 15 C

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

27 lip 2011, 11:46

gozdzik, moja spi ok 1,5-2godzin tak od 11ej albo 12ej.

moja to raczej drobna jest- wazy 9,8kg.

wisnia3006, Zuzia to fajny pulpecik :-)

[ Dodano: 27-07-2011, 11:47 ]
przygnebiajaca ta pogoda :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość