Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 14:13

a Hania mówisz, że naciągnęła babcię na wózek, no i dobrze :-D
wiesz ona chciała taki wózek wypas,tłumaczyła babci,że ma być z nosidełkiem i torebką i żeby lalka mogła leżeć i siedzieć w nim :-D :-D ale na razie zgodziła się na zwykłą spacerówkę :ico_oczko:
Moje dziecko dzisiaj ma chyba dzień spiocha, budzi się na trochę i śpi dalej :-)
pewnie pogoda :-)
moja dopiero usnęła :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 14:37

Jaką kurteczkę kupiłaś?
Jak wyschnie to zrobię zdjęcie i wkleję. Musiałam ją uprać bo jakiś dziwny zapach miała.
A Ty wywal te fajki :ico_nienie: Jak tyle nie paliłaś i nie było problemu to teraz tym bardziej nie pal!
Pochwalę się, że mnie nigdy nie ciągnęło do fajek a to za sprawą mojego taty. Otóż, jak miałam może 6 czy 7 lat i byłam na etapie a dlaczego?, po co? itd. to spytałam się dlaczego dzieci nie palą papierosów? odp.:bo są niedobre i dla dorosłych, Jak niedobre to czemu Ty palisz. Mogę spróbować? No i mój ojciec ku oburzeniu i furii mojej mamy dał mi spróbować tylko zaznaczył, że mam pociągnąć tak mocno. No i jak pociągnęłam to oczy prawie wyskoczyły mi z gałek i przyznałam ojcu rację-niedobre i nigdy więcej. W postanowieniu trzymam się do dziś :-D a sam zapach nie doprowadza do szału.
...niestety coś mało przybrała bo tylko 720g i waży 5220g :ico_sorki: a ja myśłałam,że najmniej 5,5kg będzie :ico_noniewiem: zaleciła zrobienie morfologii i chyba w piątek pojedziemy :ico_sorki: przepisała żelazo Ferum czy jakoś tak :ico_noniewiem: i kidacebion- witaminy i mamy to na razie podawać,podejrzewa u niej anemię bo też jakaś blada jest...
Teoretycznie dziecko powinno przytyć od 700g w m-c. A ta anemia (jeśli ją Milenka ma) to często jest u maluchów i występuje po 7 t.ż.-związana jest ze spadkiem żelaza po porodzie u malucha, jak jego organizm sam zaczyna je produkować, nie ma zapasów od matki lub właśnie po odstawieniu od piersi. Do tej pory Miluś mogło nie wychodzić bo dostawała mm a ono ma sporo żelaza. Jak zrobisz badania Miluś to daj znać co wyszło. Ładnie wnuczki urządziły babcię :-D
Moje dziecko dzisiaj ma chyba dzień spiocha, budzi się na trochę i śpi dalej :-)
To odwrotnie do mojego-rano wstał o 8.15, koło 10 45 min.drzemki i teraz o 14 usnął. Zastanawiam się czy bob go nie wystraszył bo zawsze największy hałas był do 14. Teraz mody już któryś dzień z rzędu nie chce zasnąć przed 14. Siedzi, ziewa tak że słonia z trąbą by połknął a nie uśnie-ewentualnie krótka drzemka 30-45 min.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lip 2011, 14:41

Obiad się robi :-)

Markotka, wyrzuć te papierosiska kobito :ico_oczko: niech Cię nie kusi! A mąż to Ci ładne rzeczy kupuje :-) zamiast kwiatka albo czekoladki to papieroski :ico_oczko: :ico_oczko: Ja przed ciążą słodkiego jeść nie musiałam, ale teraz to ciągle na nie mam ochotę. Potrafię całą czekoladę wtranżolić :ico_oczko:
Fajnie jak się tak dziecko w głos śmieje :-) Najlepiej u nas to wygląda rano- taki gaduła się robi i śmiechotek :-)
wiesz ona chciała taki wózek wypas,tłumaczyła babci,że ma być z nosidełkiem i torebką i żeby lalka mogła leżeć i siedzieć w nim :-D :-D ale na razie zgodziła się na zwykłą spacerówkę :ico_oczko:
Ładny prezent od babci. A co do kupy to Maksio też dzisiaj zrobił taką przeogromną, że wszystko było brudne :ico_olaboga: całe szczęście , że miałam go na rękach, bo w przeciwnym razie całe łóżeczko byłoby żółtego koloru.

A właśnie czym spieracie te żółte plamy po kupie? Bo to niestety zostaje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 14:44

Pochwalę się, że mnie nigdy nie ciągnęło do fajek a to za sprawą mojego taty. Otóż, jak miałam może 6 czy 7 lat i byłam na etapie a dlaczego?, po co? itd. to spytałam się dlaczego dzieci nie palą papierosów? odp.:bo są niedobre i dla dorosłych, Jak niedobre to czemu Ty palisz. Mogę spróbować? No i mój ojciec ku oburzeniu i furii mojej mamy dał mi spróbować tylko zaznaczył, że mam pociągnąć tak mocno. No i jak pociągnęłam to oczy prawie wyskoczyły mi z gałek i przyznałam ojcu rację-niedobre i nigdy więcej. W postanowieniu trzymam się do dziś :-D a sam zapach nie doprowadza do szału.
no i dobrze tata zrobił,przynajmniej teraz nie palisz :-D
u nas to ja jedynie nie paląca jestem...pali mama,tata,brat i mąż (który rzuca odkąd zaszłam w ciążę z Hanią :ico_noniewiem: )
Jak zrobisz badania Miluś to daj znać co wyszło.
na pewno :ico_sorki:
Teoretycznie dziecko powinno przytyć od 700g w m-c.
a ona przybrałą 720 g w 6 tyg :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 14:45

A właśnie czym spieracie te żółte plamy po kupie? Bo to niestety zostaje :ico_noniewiem:
Nie pomogę bo u nas kupy nie wychodzą z pieluchy. Do prania mam dreft dopiera mi wszystko nawet plamy po mm, które są bardzo uporczywe.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 14:46

A właśnie czym spieracie te żółte plamy po kupie? Bo to niestety zostaje :ico_noniewiem:
u mnie nie zostaje :-D piorę w Loveli i jak wrzucam od razu do prania jak siępralka uzbierałą to się ładnie spierze i to w 40 st a jak dłużej leży to dodaję Vanish do prania :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 14:51

no i dobrze tata zrobił,przynajmniej teraz nie palisz :-D
u nas to ja jedynie nie paląca jestem...pali mama,tata,brat i mąż (który rzuca odkąd zaszłam w ciążę z Hanią :ico_noniewiem: )
U mnie to tylko ojciec pali, palili dziadkowie ale jeden rzucił natychmiast jak mu okulista powiedział że w ciągu 6 m-c całkowicie przestanie widzieć. Tato co jakiś czas rzuca a potem wraca do nałogu :ico_puknij:

[ Dodano: 27-07-2011, 14:56 ]
No i młody pospał 40 min. Pewnie po szczepieniu padnie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 15:02

ale jeden rzucił natychmiast jak mu okulista powiedział że w ciągu 6 m-c całkowicie przestanie widzieć.
i jak widać rzucił,dlatego nikt mi nie powie,że jak się wiele lat pali to się nie rzuci bo to głupota :ico_puknij: mój dziadek przestał palić jak mój brat do komunii szedł to już będzie 14 lat :ico_brawa_01:

wyobraź sobie mnie nie palącą z 3 osobami palącymi w jednym pokoju :ico_olaboga: normalnie spać nie mogłam jak tak nakopcili i ciężko okno było otworzyć bo wszystkim zimno :ico_zly: teraz jak do rodziców jadę to mówię,że jak wywietrzone nie będzie to wracam do domu spowrotem

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 lip 2011, 15:02

my bylismy na dlugim spacerku, bo Tosia spala :ico_szoking: prawie 1,5 godziny, z jedna przerwa, musialam ja polulac, bo przebudzila sie i plakala
juz od jakiegos czasu nie chce zasypiac we wozku, musi usnac w domu dopiero ja znosze
a jak nie spi na spacerez, to musi wszystko widziec, dobrze ze moja gondolka ma regulacje oparcia, to ja troche podniose, ostatnio wlasnie tak zrobilam, a ona glowke podnosila i trzymala :ico_szoking:
a jak u Waszych maluchow z trzymaniem glowki?

Koroneczka ja przed praniem pomocze kupy troche w wanishu, potem wyplucze i wlkladam do pralki, piore w jelpie w 40 stopniach

Markotka nie daj sie tym papierosom kobieto, badz silna :ico_brawa_01:

u nas w rodzinie najblizszej tylko tata pali, ale zawsze wychodzi, nigdy przy nas

Tosia jeszcze nie smiala sie tak w glos, duzo sie smieje ogolnie i gada, ale w glos nie smieje sie

ja tez kupie ta masc do szczepienia, Murchinson daj znac jak ona zadziala

Aniu oby Milenka nie miala anemii

[ Dodano: 27-07-2011, 15:04 ]
normalnie spać nie mogłam jak tak nakopcili
u mnie w domu zabraniam palic papierosow, zreszta u mamy tata tez wychodzi na zewnatrz

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lip 2011, 15:08

Wrzuciłam do pralki na 40st, zobaczymy :-) Też od razu staram się zapierać te plamy, ale jak mam tylko dwie pary body do prania to przecież pralki nie załącze :ico_oczko:

Murchinson, ja też nie należę do palących, nigdy mi się to nie podobało, raz spróbowałam i mi nie smakowało, więc po co robić coś co nie smakuje :ico_oczko: U mnie pali mama i niczym nie idzie jej przekonać by rzuciła :ico_sorki: Tata za to jest zagorzałym wrogiem.
U nas w mieszkaniu się nie pali, więc jak ktoś przychodzi i chce zapalić, musi zejść dwa piętra w dół :ico_haha_01:
Mój K na szczęście też nigdy nie palił :-)

A pisałam Wam co wczoraj dostałam od męża? Myślałam, że znowu jakaś biżuteria- bo w sumie to najłatwiej kupić i z reguły tego typu prezenty dostaje, ale tym razem się popisał i kupił mi blender brown multiquic :-) :-) Ten mocniejszy bo 600W, z różnymi pojemniczkami i końcówkami- bardzo się cieszę, zwłaszcza, że mój poprzedni blender spaliłam :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości