Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

28 lip 2011, 22:08

Gabi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na pewno zajrzę do pepco przy kolejnych zakupach :ico_sorki:

[ Dodano: 28-07-2011, 22:08 ]
dobra :ico_ciezarowka: ja uciekam bo mnie już oczęta bolą :ico_papa:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 lip 2011, 22:14

Gabi, no śliczne i taniutkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja lubię tam oglądać te kolorowe tetrówki tez mają śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jadzia, mój Kubulinek też idzie do 0 :ico_brawa_01: córa do 1 a ja jeszcze książek nie kupiłam ,ale jakoś się wybrać nie mogę i jeszcze troszkę z wyprawki mi zostało ,ale to już takie pierdołki jak bloki,dzienniczek ucznia czy patyczki do liczenia ,a wiecie może co to jest podkładka pod plastelinę bo w domu to używamy np okładki z bloku czy coś w tym stylu a tu wyjechali z jakąś podkładką gdzie to kupić ?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 lip 2011, 22:20

dzięki będę kupowała patyczki to się wypytam a jak nie to dam jej zwykłą podkładkę pod talerze i tyle :ico_oczko:
dobranoc kolorowych snów :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 lip 2011, 22:47

Mad. nic sie nie martw nawet jeszcze polowki nie masz
malenstwo tak jak dziewczyny pisza jeszcze sie 100 razy obroci

Gabi piekne te ubranka cudo,
musze zapytac mojej mamy czy my tam w Dabrowie mamy ten sklep
to mi nakupuje bo przylatuje do mnie w styczniu jak bede rodzic

martam21 no my tez nie planujemy powrotu do PL
mamy tu swoj dom i jakos sie kreci
a w Pl nic nas nie trzyma
mimo tego moj M nie chce sie przekonac na Hannah tylko Hanna
ale ja juz przestalam sie o to sprzeczac
wazne zeby ta cora byla
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 22:50 przez Beatka78, łącznie zmieniany 1 raz.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 lip 2011, 22:47

moni26, też miałam L4 i też miałam komisję w ZUS ale to był stres dla mnie i miałam l4 leżące :ico_puknij:
u mnie ogólnie było zabawnie, bo ja wcześniej nie byłam zarejestrowana i akurat jak mnie zarejestrował okazało się że jestem w ciąży i po miesiącu na l4 poszłam... i dla tego była ta kontrola. Ale tylko chcieli pełną dokumentację i na tym się skończyło.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lip 2011, 06:52

to ja dzisiaj stawiam soczek i słodkości mam jabłka w cieście,mini eklerki,amerykanki i drożdżówy z twarogiem :-D :-D mam dzisiaj dobry humorek bo przed 5:00 dostałam sms-ka ze świetną nowiną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 lip 2011, 07:25

hej :ico_ciezarowka:
dziś dzień wolnego tak teoretycznie a praktycznie wygląda to tak zę na 10.30mam fryzjera jak skończą z moimi włosami to pędem do domu na obiadek i zawieźć chłopaków bo na 15 są zapisani na strzyżenie
po powrocie trzeba pokosić trawę i sprzątnąć w samochodzie
później jeszcze koszule chłopakom uprasować Igusiowi jakieś ubranko na zmianę no bo jutro wielki dzień mojego braciaka :ico_brawa_01: kurcze ależ to zleciało
ani się obejrzę a będe się rozpakowywac :ico_oczko:
piękne ciuszki kupujecie ja mam sporo tego po Gigusiu ale i tak już 3 pajacyki dokupiłam nie mogę sie oprzeć :ico_oczko:
brzuszki też super muszę się zmobilizować i swojemu fote cyknąć :ico_sorki: w poprzedniej :ico_ciezarowka: robiłam foto w zasadzie co tydzień teraz jakoś to znaiedbałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 lip 2011, 08:33

hej dziewczynki :) ale fajne ciuszki juz macie :) wczoraj też byłam w pepco i oglądałam ciuszki ale na razie dla najstarszej pokupiłam bo w poniedziałek na obóz sportowy jedzie i jeszcze brakowało jej parę rzeczy ale te dzidziolkowe są tam prześliczne i faktycznie nie drogie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek

a to wczorajsze zdjęcia jak moje maleństwo macha łapka do sióstr bo dziewczynki były ze mną :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 lip 2011, 08:53

Heloł :-)

Ja od rana siedze w walizkach :-) Jej jak jechaliśmy na Chorwację na 2 tygodnie to miałam mniej ciuchów niż teraz. No ale niestety muszę założyć że będzie ładna i brzydka pogoda także Emilka ma największą torbę spakowaną bo wzięłam jej ciuchów na 8 dni pogody jak i 8 dni nie pogody :ico_oczko:

Kaja, piękny dzidziolek :ico_brawa_01:
margolcia, udanej zabawy jutro
Gabi, śliczne ciuszki :-)
Ika202, super że humorek dopisuje :ico_brawa_01:
Mad nie mam pojęcia po co lekarka Cię nastraszyła że dziecko ma ułożenie pośladkowe :ico_puknij: przecież to dopiero 16tc i w tym okresie dzieko zmienia pozycję kilka razy dziennie. Nie martw się kochana. Dziecko nawet po30tc jest w stanie ułożyć się główką w dół :-)

Nic idę się dalej pakować. Muszę się sprężyć bo na 12 lecę z Emilką do lekarza do kontroli

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

29 lip 2011, 11:20

Gabi next bardzo lubie bo ma kolorowe ubranka ale primarka nie lubie
to jest bardzo tani sklep a jakosc maja zla jak dla mnie
bodziaki po paru pranich nadaja sie do kosza bo dekold sie rozciaga
i ogolnie ubranka mi sie nie podobaja
a george to marka dla tesko i tez srednio lubie,
wole h&m, mothercare lub inne marki ktore nie sa znane w PL
a nie sa drogie i maja dobra jakosc
ale wiem ze w PL primark jest lubiany bo kupuje tam siostrze ubranka dla jej dzieci bo ona bardzo lubi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość