Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 lip 2011, 20:48

Witam,
my już w domu. Młody tradycyjnie całą drogę spał, wujek i ciocia nie mogli się nadziwić (porównywali z bratankiem), że on taki spokojny i nie płacze. Śmiali się, że mamy dać im instrukcję jak robi się takie spokojne dziecko.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzieciaczków za skończone miesiące.
...palce i gryzak tak gryzie,że jakby mogła to by je zjadła
U nas tak samo, pytałam pediatry i powiedziała że to normalne ale zębów nie widać. Wszystko możliwe, że Milence zęby idą-Patrycja pisała, że u jej syna koleżanki pierwsze wyszły jak miał 2,5 m-ca. Każde dziecko inne. Kaszki spróbuj, Mateuszowi sama ryżowa smakuje aż się uszy trzęsą :ico_haha_01:
Gdyby zechciał z ostatnim karmieniem zaczekać do 22 spałby do 7- wow :-)
U nas ze spaniem w nocy różniej-jedną noc prześpi młody całą, a w następną budzi się tradycyjnie o 3. Jak jest jego pora jedzenia to nie ma mocnych by go przetrzymać dłużej bo chyba Ty być go wtedy słyszała :ico_oczko:
Po jakim czasie miałyście 2 dawkę szczepienia?? Po 6 tygodniach?
tak u nas po 6 tyg i kolejne też za 6 tyg :-)
U nas dokładnie tak samo. Następne szczepienie nie może być wcześniej niż po 6 tyg. ale jak najbardziej może być później.
Jakiś litr się mrozi :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wow :ico_szoking:
milego weekendu, chyba przeoczylam gdzie sie wybieracie
W Kielcach.
czyzby to nie była zadna skaza????
To mogło być uczulenie i teraz już może go nie mieć. Nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszczę, że Dawidkowi już przeszło. My od jutra przechodzimy na nutramigen :ico_placzek: Zdjęcia chłopaków super, Dawidek już taki duży. A szwagierce to kazałaby robić i nie obchodziłyby mnie jej tłumaczenia, a jakby się pluła to postawiłabym na stole ogórki, słoiki i wszystko co potrzebne, zawołała, powiedziała że to się samo za nią nie zrobi i wyszła razem z dzieciakami z domu.
Nowa trzymam kciuki by szybko Liwia wydłużyła sobie sen, bo pewnie zmęczona jesteś tak częstym wstawaniem. Pola pewnie zazdrosna i dlatego tak się zachowuje.
zanjomi chca nas zabrac przed poludniem do Ikea i chyba pojedziemy,bo co robic w taka pogode :ico_olaboga:
Co kupiliście ciekawego? U nas też ikei nie ma niestety, a ja uwielbiam tam robić zakupy. :ico_haha_01:
Zapraszam do siebie :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

31 lip 2011, 21:26

hej :-)

Ania Milence może faktycznie już ząbki idą, skoro tak się ślini i gryzak chce zjeść :ico_noniewiem: a ze spaniem w dzień u nas całkiem ok, Krzysiu śpi zazwyczaj po każdym karmieniu i śpi ok. 1h, czasem dłużej, a ostatnio był dzień, że cały czas spał i budził się tylko na karmienie. U dzieci karmionych piersią niby po 6 miesiącu wprowadza się nowe pokarmy, ale jak wcześniej spróbujesz, to chyba nic się nie stanie.

Emilia fajne zakupy :ico_brawa_01: zaproszenia świetne, trudno się zdecydować, bo dużo ładnych wzorów :-D

Koroneczka my szczepienie mamy równo po 6tyg., ale pielęgniarka mówiła, że możemy przyjść później, na pewno nie wcześniej.

Murchinson Krzysiu też uwielbia spać w aucie, zasypia już jak fotelik jest wpinany :-D

Byliśmy dzisiaj po południu u teściów, oni mają wagę cyfrową, to zważyliśmy małego i w ubraniu wyszło prawie 6kg :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

31 lip 2011, 21:39

My od jutra przechodzimy na nutramigen
czyli nadal Mati ma wysypke? biedaczek, oby mu zasmakowal ten nutramigen :ico_sorki:
Zapraszam do siebie :-D
w Poznaniu tez sie kiedys mozemy umowic :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 lip 2011, 22:02

My od jutra przechodzimy na nutramigen
czyli nadal Mati ma wysypke? biedaczek, oby mu zasmakowal ten nutramigen :ico_sorki:
Wysypki nie ma ale ulewa śluzem (kleik pomógł ale na chwilę). Na innych mlekach nie ulewał tylko na tym, pediatra kazał spróbować inne mleko-jak nie pomoże to dopiero wtedy podamy lek.
Markotka u nas podobnie-zanim zejdę z 3 piętra to młody często już śpi i to nie ważne czy jest w gondoli czy w foteliku.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

01 sie 2011, 09:39

Cześć!
Znowu szaro, buro i ponuro :ico_zly: przez to nic się nie chcę!
Wczoraj zrobiła kolacyjkę romantyczną hihi naszła mnie ochota na makaron z tuńczykiem, mąż zobaczył co się święci to poleciał po wino- małą lampkę skosztowałam :ico_oczko:

W takim razie nie przekładam tego szczepienia, pierwsze też miał po 7 tygodniach bo był odroczony przez katar :ico_oczko:

Co do spania w dzień Maksio koło 10 zasypia na jakieś 3 godzinki, a potem popołudniu ma jeszcze jakieś dwie godzinne lub półgodzinne drzemki- ogólnie nie narzekam!
wujek i ciocia nie mogli się nadziwić (porównywali z bratankiem), że on taki spokojny i nie płacze. Śmiali się, że mamy dać im instrukcję jak robi się takie spokojne dziecko.
U nas jest to samo :-) Maksio nie płacze- każdy kto przychodzi się dziwi, ale Maksio nawet nie płacze jak jest głodny, chyba, że już naprawdę go przeciągnę, bo wyjdę na chwilkę albo coś! Zwykle wiem, że jest głodny bo intensywnie ssie piąstkę!

Emilia, śliczne te zaproszenia, 3 pierwsze podobają mi się najbardziej :-) Maksio też nie nadąża jak pierś jest taka pełna i leci po bokach :ico_oczko:
Byliśmy dzisiaj po południu u teściów, oni mają wagę cyfrową, to zważyliśmy małego i w ubraniu wyszło prawie 6kg :ico_szoking:
Duży chłopczyk :ico_brawa_01: Maksiowi też coś koło tego już się zakręci- jest coraz cięższy :ico_sorki:

[ Dodano: 01-08-2011, 09:41 ]
No i miałyście razem dzisiaj z cycuszkami było już dużo lepiej :ico_sorki: Noc standardowa czyli Maksio przespał niemal całą :-) Mąż po 4 mnie obudził, że Maks chyba głodny bo ssie piąstkę -tylko to było słychać, ale robił to przez sen :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

01 sie 2011, 10:38

Dziewczyny proszę o niezamieszczanie numerów aukcji na forum. Wolno jedynie dać fotkę lub wysłać zainteresowanym linka na priv. Wiem że to troszkę utrudnia, ale siła wyższa :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 sie 2011, 11:23

Witam się i ja,
my już po spacerze i zakupach. Młody usnął tak mocno że chodziłam z nim 2 godz., a po powrocie wystawiłam gondolę na balkon i nadal śpi (dopiero zaczyna się wybudzać).
Pranie wstawione, zupa się gotuje-dziś pomidorówka i kurczak z dynią.
Maksio nawet nie płacze jak jest głodny, chyba, że już naprawdę go przeciągnę, bo wyjdę na chwilkę albo coś! Zwykle wiem, że jest głodny bo intensywnie ssie piąstkę!
U nas tak samo i albo piąstka w buzi albo zaczyna cmokać jakby ssał. Mateusz w dzień zazwyczaj śpi 9-12, później 15-17, 19-20 kąpiel i spanie do 6.30-7.30 z przerwa na karmienie ok. 3.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

01 sie 2011, 11:28

hej :-)

Krzysiu śpi, jak wstanie to idziemy na spacer i do sklepu po składniki na ciasto drożdżowe z serem, bo się mojemu mężowi zachciało, a ja nigdy nie piekłam drożdżowca, więc ciekawe czy mi wyjdzie :ico_oczko:
Dzisiaj nocka całkiem fajna, karmienie o 20:00 po kąpieli, później o 22 dojadł jeszcze 30ml, później pobudka o 3, o 6 i pospaliśmy jeszcze do 8 :-D

Murchinson czyli jednak Nutramigen :ico_olaboga: oby Mateuszkowi smakował :ico_sorki:

Koroneczka Krzysiu też nie płacze jak jest głodny, tylko stęka, jęczy, sapie-tak samo jak się budzi, zapłacze dopiero jak nikt długo nie reaguje :-D

Ogólnie młody ma chyba sapkę, bo sapie jak śpi i na noc odpalam nawilżacz powietrza, bo teraz okno na noc zamykam, bo mojemu mężowi zimno a ja się gotuję :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 sie 2011, 12:44

Murchinson czyli jednak Nutramigen :ico_olaboga: oby Mateuszkowi smakował :ico_sorki:
:ico_sorki: oby mu smakowało ale ja sądzę że on tego nie tknie bo jak coś śmierdzi to on od razu alarm podnosi
Ogólnie młody ma chyba sapkę, bo sapie jak śpi i na noc odpalam nawilżacz powietrza, bo teraz okno na noc zamykam, bo mojemu mężowi zimno a ja się gotuję :ico_noniewiem:
A jak jego buzia?, bo sapka jest tez jednym z objawów uczulenia na mleko.

[ Dodano: 01-08-2011, 12:46 ]
Młody ma dzisiaj dzień piszczałki-piszczy i się sam z tego śmieje.
Markotka to powodzenia z ciastem. Ja uwielbiam drożdżowe i często przed ciążą je robiłam.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 sie 2011, 14:33

u nas dzis cieplo, bylismy na spacerze, duszno jest
Tosia pospala 20 minut :ico_noniewiem: i to narazie tyle, a wstala o 8

ja sie coraz czesciej zastanawiam czy to normalne tak malo spac :ico_noniewiem:

ogolnie dzis jakas zla jestem :ico_noniewiem:

Patrycja jak oczka Filipka?

[ Dodano: 01-08-2011, 14:33 ]
kurczak z dynią.
podasz przepis? :ico_sorki:

[ Dodano: 01-08-2011, 14:34 ]
zamowilam zaproszenia, wybralam to pierwsze jak przysla mi projekt to Wam pokaze

[ Dodano: 01-08-2011, 14:37 ]
w zeszlym tygodniu byly u mnie sasiadki na kawie, z dziecmi
?Tosia usnela przy karmieniu i spala u mnie na rekach 1,5 godziny (dzieci halasowaly i sie budzila), jak sie obudzila to zupelnie inne dziecko, usmiechala sie, rozmawiala do siebie, gadala do karuzeli, na codzien tak sie nie zdarza
to samo po wyspaniu sie po nocy, Tosia jest grzeczna, sama polezy pogada
wiec chyba potrzebuje snu, co? :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość