Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

03 sie 2011, 08:00

witam dziewczyny,ja tylko meldunkowo,fasoleczki juz nie ma.Wczoraj zaczelam plamic i przyjechalam do Koszalina,dzis juz jest po wszystkim.Musze zrobic badania,bo moglam sie zarazic bakteria Coli,ktora byla w wodzie w szpitalu ( dopero po kilku dniach naszego pobytu wywiesili kartke,ze woda nadaje sie do spozycia wylacznie po przegotowaniu,mycie zebow w przegotowanej wodzie) ale rownie dobrze,moglo to byc samoistne wczesne poronienie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
:ico_sorki: :ico_placzek: co za szkoda :ico_placzek: :ico_placzek: badz dzielna... dziekuje za gratulacje ale ostatnio sie przestraszylam bo dostalam kaszlu .... :ico_zly: ... i mam delikatne palmienia( wtedy kiedy kaszle)bo cialo dostaje "wstrzasow" przez kaszel .....to od razu do ginki i powiedziala mi ze mam brac utrogestan ... to lek na lepsze zagniezdzenie sie zarodka i podtrzymanie ciazy :ico_zly: :ico_zly: jestesmy z toba :ico_placzek:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

03 sie 2011, 08:39

iw_rybka, bardzo mi przykro :ico_placzek:

kingoza, dobrze zrobiłaś że poszłaś do gina ,uważaj na siebie :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 sie 2011, 09:08

witam dziewczyny,ja tylko meldunkowo,fasoleczki juz nie ma.Wczoraj zaczelam plamic i przyjechalam do Koszalina,dzis juz jest po wszystkim.Musze zrobic badania,bo moglam sie zarazic bakteria Coli,ktora byla w wodzie w szpitalu ( dopero po kilku dniach naszego pobytu wywiesili kartke,ze woda nadaje sie do spozycia wylacznie po przegotowaniu,mycie zebow w przegotowanej wodzie) ale rownie dobrze,moglo to byc samoistne wczesne poronienie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
przykro mi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 sie 2011, 09:36

dzieki dziewczyny :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

03 sie 2011, 10:35

iw_rybka przykro mi, przytulam :ico_pocieszyciel:

kingoza dużo odpoczywaj i zdrówka życzę.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

03 sie 2011, 11:16

iw_rybka, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak mi przykro :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

03 sie 2011, 11:17

iw_rybka, bardzo mi przykro z powodu Fasolki.

Teraz dużo odpoczywaj i uwazaj na siebie, mam nadziję że badania wyjda dobrze i szybko wrocisz do zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 sie 2011, 17:08

a ja chyba rozstroju nerwowego dostane :ico_zly: od dwoch tygodni mieszka z Nami moj brat- wyprowadzil sie z domu- bo nikt go nie docenial itp- ale juz wiem jak to wszystko na prawde wygladalo! Nic w domu nie pomagal, chodzil na pole do mamy zeby mu jesc nalozyla bo mu ciezko bylo zrobic to saemu- lepiej bylo siedziec przed TV non stop- juz sie nie dziwie czemu ojciec byl na niego non stop zly i go ochrzanial przy kazdej okazji- na poczatku myslalam ze brat jest poszkodowany no ale to G°wno prawda :/ u Nas jak go o cos poprosze to idzie z wielka pretensja- cos burczy pod nosem gnój.. wczoraj M poprosil go zeby wzial rolke papy spod szamba a On do Niego " sam sobie idz to wez - to jest brudne ja tego nosic nie bede" :ico_zly: M powiedzial mu zeby nie byl taki madry bo te 350 zl ktore ma i daje na zycie to normalnie by mu nie starczylo ( w tym kupno klapek na lato i pare paczuszek Polskich papierosow ..) no to sie wielce zdenerwowal sie spakowal i poszedl.. ale o 1 w nocy sie zjawil Panicz - wiec z M go wpuscilismy- dzisiaj znowu cos do mnie brzechna wiec mu powiedzialam ze skoro On mysli ze bedzie siedzial a 10 zl dziennie starczy mu na obiady sniadania kolacje papieroski i co raz jakies ciaasto to zeby sie nie przeliczyl.. skonczy 18nascie i zalatwimy mu mieszkanie- bedzie mial rente i jestem ciekawa jak pobryka- bo pewnie 500 zl dostanie i koniec :/

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 sie 2011, 17:18

Tynusz1, oj wspolczuje sytuacji :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 sie 2011, 17:36

Tynusz1, o kurde :ico_olaboga: ,ale widzę ,że miał za dobrze w życiu i dlatego wydaje mu się ,że każdy musi mu pomagać i wszystko mu się należy,chyba musicie nim wstrząsnąć bo inaczej niczego się w życiu nie nauczy :/ gadanie tu nic nie da . Ja wiem ,że to brat i żal ściska jak stoi pod drzwiami i niema się gdzie podziać ale jemu o to chodzi .

Pogadaj z nim poważnie nawet jak będzie się fukał ,że albo zachowuje się według waszych zasad w waszym domu i pomaga albo niech sobie szuka miejsca gdzie indziej i powiedzcie to tak żeby wiedziała ,że naprawdę jesteście gotowi to zrobić i następnym razem go już nie wpuścicie do domu :ico_nienie:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość