Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 sie 2011, 19:21

Beatka78, no to pewnie będzie dziewczynka
popieram bo gdyby nie był raczej pewny to by nie powiedział nic :ico_oczko: :ico_oczko:
Beatka78 napisał/a:
lekarz nie mogl jednoznacznie okreslic plec bo dzidzi zacisnelo nozki
tylko dziewczynki się wstydzą
oj to prawda moja córcia do końca sie ukrywała chociaż ginka mówiła że to synek :ico_haha_01: :ico_haha_01: dlatego jak się obudziłam po cięciu i pytałam o synka a położna do mnie że przecież mam córkę to myślałam że mi dziecko podmienili :-D :-D za to moje prawdziwe chłopaki od razu jajucha wywalały :ico_oczko: :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 sie 2011, 20:50

aha i powiedzial ze 16 tydz to zly moment na stwierdzenie plc
Mówiłam. Mi tak samo wtedy powiedziała na usg babka.
Gabi, ja właśnie doszłam do wniosku, że bodziaki pod pajacyki i śpiochy kupić muszę, bo to zima przecież będzie ...
Ale że potem będzie jeszcze jedno ok. 30 tygodnia, to nie wiem, chyba wtedy zrobimy to 3D.
Ja radziłabym ok 20tc zrobić te 3D, dzidzia jest mniejsza, więcej można zobaczyć... potem zobaczysz ale dziecko w częściach, bo się nie zmieści na jednym zdjęciu całe ;). Najwięcej kobiet robi 3D właśnie w 20tc i okolicach.
Twoja Emilka już decyduje o siostrzyczki ciuszkach, fajnie :) Jesteście widzę pewne obie, że to dziewczynka, bo ciuszki śliczne kolorowe pod dziewczynkę :)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 sie 2011, 21:03

Gabi, ja to usg 3d miałam robione w 23tc i to był idealny termin tak jak mówi Mad koło 20tc jest najlepiej :ico_oczko:
U nas to usg kosztowało jak je robiłam z Miłym 200zł
A ciuszki cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i też uważam że body są o niebo lepsze niż kaftaniki sama mam już chyba z 20 par bodziaków :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ile dałaś za tą czapeczkę ??uwielbiam takie misiowate ,uszkowate cuda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 sie 2011, 21:10

Gabi, cudna i niedroga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja mam taki komplet kombinezon + czapa do tego cieplusie ,kolor niby taki taki ciemny fiolet ,ale dla chłopca tez będzie dobry :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 sie 2011, 21:17

Właśnie dziewczyny, wy już dzieci macie to się poradzę.
Co z czym nosi niemowlak ? Wyczytałam, że pod kaftanik i śpiochy zakłada się body, że pod pajacyki też body... a wy mówicie, że body zamiast kaftanika. To jak... body i na to śpiochy a na to coś jeszcze? Doradźcie. Bo to mój pierwszy dzidziuś i nie chcę przesadzić lub odwrotnie ...

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 sie 2011, 21:29

Ika202, a Ty myslisz, ze chłopczyk bedzie czy dziewczynka?
nie mam zielonego pojęcia ,nieważne co będzie pokocham jak swoje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mój mąż i dzieciaki idą w zaparte że to dziewczynka ,ja w sumie myślałam o tym w porównaniu do moich poprzednich ciąż i jeżeli chodzi o objawy to córa tak samo tragicznie ciąże z młodą znosiłam ,jednak tym i tak nie ma się co sugerować bo każda ciąża jest inna :ico_noniewiem:
Mad., wiesz co jak już urodzi się twój maluszek to będzie najlepiej wiedziała co mu trzeba :ico_oczko: np mojego Kubusia rodziłam w styczniu a Miłoszka w listopadzie i na ogół ubierałam im body i na to pajace ,na noc miałam śpiworek jednak moje dzieci tego nie lubiły :ico_oczko: albo lubiłam ubierać body z dł rękawem i pół śpiochy ,ale to wiesz w domu jest na ogół ciepło na dwór już inaczej chociaż nie ma co przesadzać ,bo najgorzej to dziecko przegrzać :ico_oczko: jak jechaliśmy gdzies w gości to miko miał ubrane np body na to śpioszki,skarpetki, spodnie i bluza + kombinezon zaraz poszukam jakiegoś foto :ico_oczko:

[ Dodano: 03-08-2011, 21:38 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i to takie zimowe fotki moje synusia a mówie w domu to królowały body i pajace ,latem przeważnie same body :ico_oczko:

Obrazek
to jedno z moich ulubionych mój kochany tygodniowy facet i te słodziutkie pytki :-D
Ostatnio zmieniony 03 sie 2011, 21:47 przez Ika202, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

03 sie 2011, 21:46

Gabi ciuszki boskie!!!!

Podpinam się pod pytanie Mad. bo ja też nie doświadczona w tych tematach.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 sie 2011, 22:09

To mi się teraz ładnie nagmatwało w głowie...
Czyli najlepiej po domu bodziak z długim i śpiochy albo półśpiochy, a na dwór czy na wizyty bodziak z krótkim bądź bez rękawka, a na to bluza i gatki jakieś...

Coraz bardziej chyba mnie to przeraża... te moje zimowe dzieciątko i jego ubieranie...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 sie 2011, 22:15

Jak już maluch będzie to z biegiem czasu się nauczę na pewno. Bardziej chodzi mi o to co muszę kupić jeszcze i w jakich ilościach by było odpowiednio. Za dużo też sensu nie ma bo szybko wyrośnie.

Macie jakąś wyprawkę dla malucha co warto mieć na pierwszy miesiąc, dwa... Albo wskazówki ?

[ Dodano: 03-08-2011, 22:17 ]
A rajstopki ciepłe takie kolorowe można spokojnie włożyć pod gatki i ciepło będzie prawda ?

[ Dodano: 03-08-2011, 22:19 ]
Uciekam spać, dobranoc kobietki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 sie 2011, 22:22

mogłabym te moje skarby non stop pokazywać :ico_oczko: :ico_oczko: Obrazek

a przy okazji znalazłam kilka fotek ciuszków ,ktore kupiliśmy jak mikuś miał być dziewuszką :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a w takiej pościeli byłam zakochana niestety w Polsce takich nie było :ico_placzek: :ico_placzek: Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość