Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

04 sie 2011, 07:14

Ika202, przesłodkie te Twoje szkraby :ico_brawa_01:

Mad., nie bój się o ciuszki szybko wpadniesz w rytm kiedy jak dzidzię ubrać ja w sumie pierwszą córę mam lutową ale szczerze mówiąc to nie bardzo pamiętam jak to było z tym ubieraniem i sama się zastanawiam co to pokupić itd ale tak jak dziewczyny pisały teraz będę bodziaki kupować zamiast koszulek bo są dużo wygodniejsze tylko właśnie na początek to te rozpinane po całości bo tez zawsze miałam stracha przez zakładaniem takiej maliźnie ciuszków przez głowę zwłaszcza że te moje dziewuchy to takie kruszynki były

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 sie 2011, 10:14

Witam z rana.
Zafundowałam sobie mega wiosenne kanapki z rana, aż miło się na nie patrzyło. Słońce za oknem to i przyjemniej się wstaje i wszystko robi.
Wczoraj kupiłam sobie tunikę bo w tych najwygodniej będzie z rosnącym brzucholem i buty już pod kątem jesieni ;)

Wierzę Wam kochane, że opanuję prędzej czy później zakładanie ciuszków szkrabowi. Ciekawe jak mi pójdzie z ubieraniem kruszynki przez głowę... Ale nauczyć się w końcu muszę :-)

Jak się czujecie?
Mój maluch coś nie chce jeszcze wyraźnie zaakcentować mamie tego, że się rusza...

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 sie 2011, 10:40

A pościel chyba taką albo podobna dostaniesz.
no jakbyś gdzieś taką widziała to daj znać :ico_oczko:
Ika202, przesłodkie te Twoje szkraby
dziękuje bardzo :ico_oczko:
Ciekawe jak mi pójdzie z ubieraniem kruszynki przez głowę... Ale nauczyć się w końcu muszę
wiesz co bodziaki masz też bodziaki odpinane do samego dołu ,ale każde się łatwo zakłada :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

04 sie 2011, 12:02

dzień dobry :-D

co do ciuszków to ja też używałam tylko bodziaków, kaftaniki mi nie pasowały ,przynajmniej na samym początku.

Ika202, a pościel ja wypatrzyłam sobie coś takiego tu jest cały komplet 12elementów,ale można i mniejsze tam kupić i są fantastyczne wzory :-D
(miałam pościeli nie kupować ,ale mój M stwierdziła ,że tego dzidziulk będziemy kupować nowe rzeczy :ico_szoking: )

ten kolor jeszcze jest do uzgodnienie mi się podobają takie ecry
Obrazek


Obrazek

jak któraś chce link do sklepu to pisać na pw

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 sie 2011, 13:43

Gabi, ten zielony w motylki komplet ładniejszy niż ten w paseczki :)
Czuć malucha czułam, ale teraz to ustało... Muszę zaangażować mojego do podsłuchu co u szkraba słychać :P

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 sie 2011, 16:13

Gabi, ja mam tak że jak coś mi wpadnie w oko to koniec nic inne mi się nie podoba :ico_noniewiem: a pochwale się wam wygrałam dzisiaj książkę pt "Złudne marzenia"w konkursie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 04-08-2011, 16:20 ]
a zauważyłaś kochana że te pościele do kołyski mają różne rozmiary i już sama się gubię :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 sie 2011, 18:49

Gabi, i to też jest bardzo dobry pomysł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 04-08-2011, 20:45 ]
A ja właśnie kupiłam sobie spodnie ciążowe na allegro ,fajne jeansy z pasem :-D
Ale mam ost straszny problem wygodnie jest mi jakoś wyjątkowo na lewym boku ,a żebym leżąc mogła oglądać Tv muszę leżeć na prawym :ico_olaboga: :ico_olaboga: mój mąż się ze mnie nabija że przecież mogę poduszki na drugą stronę łóżka położyć i będzie super,no ale oczywiście że nie bo to musi być ta strona :ico_olaboga: :ico_olaboga: A oczywiście i ilości poduszek na ilu śpię tez się nabija :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: czy wy też macie takie problemy czy tylko ja jestem taki "unikat" :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 sie 2011, 00:26

co do ruchow to ja jestem w 16 tyg i jeszcze nic nie czuje
a to moje 3 bobo
z pierwszym i drugim poczulam w 18 tyg.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 sie 2011, 08:37

hej

ja nie śpię dziś od 4 rano :ico_spanko: obudziłam się i nie mogłam zasnąć :ico_zly:
a lekarka mi jeszcze powiedziała, że od 20 tyg. mam nie leżeć na plecach, tylko na bokach sie starac.
to mi dopóki mogę kazała spać na brzuchu ,a jak się nie da to na boczkach bo mam dzidzię przy kręgosłupie muszę trzon macicy wyprostować :ico_noniewiem: a tak cięzko czasem miejsce sobie znaleźć z kolei na wznak jak poleżę to mnie zaraz kość ogonowa boli :ico_olaboga:

ostatnio ciągle mam taki dziwny smak w ustach :ico_placzek:nic na to nie pomaga i krew mi z nosa często leci :ico_zly: same wspaniałe przypadłości :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 sie 2011, 10:12

a lekarka mi jeszcze powiedziała, że od 20 tyg. mam nie leżeć na plecach, tylko na bokach sie starac.
Będę miała z tym spory problem, staram się zasypiać na boku jednym, czy drugim... a budzę się na plecach albo co gorsza na brzuchu, ale nie napieram na niego, tylko z tyłkiem u góry :-D Mój się ze mnie śmieje, że wyglądam teraz jak śpię jak alpinistka :ico_haha_01: :ico_haha_01: Gabi, to najlepsze życzonka dla Emilki :ico_tort: :ico_haha_02:
Jadzia, krew z nosa i ciążowy katar to podobno normalne. Ja jakiś czas miałam ten katar właśnie, ale minął. Całe szczęście, bo był dość uciążliwy.


Dziewczyny stawiam :ico_kawusia: i :ico_tort: za rozpoczęty 5 miesiąc :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość