Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 sie 2011, 07:11

Hejka,
ja jakoś spać nie mogłam i głupoty mi się śniły i co chwila się wybudzałam.Teraz wyglądam jak zombi bo jestem taka niewyspana.
hhh sama nie wiem :ico_noniewiem:
moja biedna Tosinka, jak sobie pomysle, ze placze dlatego, ze ja cos nie ta zjadlam, to mi sie wyć chce :ico_placzek:
A jadłaś wcześniej innego dnia jogurt? Bo jak wtedy było ok to może nie jogurt tylko od smażonego? Wiesz, marne pocieszenie, ale u mojej siostry było tak samo-co nie zjadła mały reagował płaczem. Wszystko zaczęło przechodzić jak młody zaczął dostawać słoiczki.

Koroneczka zupka super!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 sie 2011, 08:56

czesc
A jadłaś wcześniej innego dnia jogurt?
nie jadlam, bo ciagle zapominalam kupic
ja jakoś spać nie mogłam i głupoty mi się śniły i co chwila się wybudzałam.Teraz wyglądam jak zombi bo jestem taka niewyspana
poloz sie z synkiem na drzemke :ico_oczko:

zajrze potem milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 sie 2011, 09:27

Emilia to ja obstawiam ten jogurt. Na drzemkę się położę ale po południu bo teraz to trudno mi usnąć.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 sie 2011, 09:38

Cześć dziewczyny!

Nic więcej póki co nie wiem, jedynie tylko tyle, że bratowa rozmawiała z moją mamą, płakała jej w słuchawkę, że ona nie chce bliźniaków, jak ona sobie z dwójką poradzi- zgodziła się iść do mojego lekarza, zobaczymy. Też mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.

emilia7895, to pewnie przez ten jogurt :ico_noniewiem: biedna Tosinka!
U nas też ostatnio coraz więcej marudzenia, czasem ze zmęczenia bo łobuz nie chce ostatnio spać :ico_noniewiem: No, ale teraz zasnął :-)
Koroneczka zupka super!
Ciesze się :-) czasem jeden składnik, albo jego brak bardzo zmienia smak potraw!

A co dziś macie na obiad? Ja chciałam dorsza kupić i upiec na grillu, do tego surówka z rzepy i kalafior. Ale nie wiem czy dostanę.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 sie 2011, 10:04

U nas też ostatnio coraz więcej marudzenia, czasem ze zmęczenia bo łobuz nie chce ostatnio spać :ico_noniewiem: No, ale teraz zasnął :-)
Skąd ja to znam :ico_noniewiem: :ico_oczko:
A co dziś macie na obiad?

Zupkę brokułową. Zgadza się jeden składnik a smak całkiem inny.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 sie 2011, 10:07

hej :-)

Krzysiu właśnie leży w łóżeczku i stęka, próbuje zasnąć :ico_oczko:

Koroneczka bratowej z bliźniakami na pewno nie będzie łatwo, bo i z jednym dzieckiem jest co robić, a co dopiero dwójką, ale przecież jej pomożecie. Dobrze, że zdecydowała się pójść do Twojego lekarza :ico_sorki: Ja mam wrażenie, że ludzie, którym coś łatwo w życiu przychodzi, nie potrafią tego docenić. Dziecko to wspaniały dar, my staraliśmy się 2 lata, wylałam morze łez, przeszłam operację, a inna kobieta zajdzie od tak sobie i jeszcze powie, że nie chce, albo na śmietnik wyrzuci :ico_olaboga:
Pisałaś kiedyś, że robiłaś makaron z tuńczykiem, podałabyś przepis? :-D

Murchinson i jak krosteczki Matiego, zeszły? Krzysiu w miejscu krostek ma teraz strasznie suchą skórę, taką skorupę :ico_noniewiem: Muszę iść do apteki jakiś dobry krem mu kupić, bo to mazidło od lekarki jest okropnie tłuste, a i tak nie widzę, żeby jakoś super działało :ico_noniewiem:

Emiia biedna Tosinka :ico_sorki: te maluchy to się muszą wycierpieć, bóle brzuszka, ząbki :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-08-05, 10:09 ]
Wczoraj jak spacerowałam, to zauważyłam, że otworzyła się u nas brafiterka Panache, a jak byłam w ciąży i potrzebowałam stanika, to nie było :ico_zly: ale dobrze, że już jest, ciekawe czy się utrzyma.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 sie 2011, 10:19

markotka, ja zwłaszcza po moich przeżyciach jestem strasznie uwrażliwiona i na jej miejscu już dawno byłabym albo u dobrego lekarza albo w szpitalu. Szkoda mi brata, bo się bardzo denerwuje, no ale zobaczymy co będzie!

Oto przepis:
Makaron- ja używam penne z luebelli z mąki pełnoziarnistej
Serek złocisty Lazur- taki trójkącik
Kubeczek śmietanki 18%
Puszka tuńczyka w sosie własnym
Koszyczek pomidorków koktajlowych
Piprz biały, soli już nie daję, bo ser jest dość słony.
Szczypiorek do posypania.

Podgrzewam śmietankę , dodaję ser i cały czas mieszam, aż się rozpuści, dodaje pomidorki pokrojone w ćwiartki i lekko mieszam, żeby się za bardzo nie rozpadły, po dwóch minutkach dodaję puszkę tuńczyka i całość podgrzewam, doprawiam pieprzem. W międzyczasie gotuję makaron, jak już jest al dente wrzucam do sosu i mieszam. Podaję ze szczypiorkiem :-) Jest pyszny polecam!
Muszę iść do apteki jakiś dobry krem mu kupić,
Polecam krem Mustela krem regeneracyjny. Maksio też miał suchą skóre, ale po tym kremie wszystko zeszło :-) Dostałam kiedyś próbke, ale też muszę kupić bo jest naprawdę fajny.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 sie 2011, 10:32

Markotka wczoraj po nocy wszystkie krostki zniknęły. Mateusz nie ma problemu z wysuszoną skóra odkąd jest na pepti. Właśnie jak miał uczulenie to najpierw były krostki a potem tak skorupa się zrobiła, a później wyglądało to tak jakby był pomalowany lakierem. Też miałam próbkę mustela bebe ale nie pamiętam czy nawilżający czy regeneracyjny.Nam pomagał i szybko wszystko wróciło do normy. Teraz mam hippa pielęgnacyjny i svr i bepanthen ale rzadko ich muszę używać.
Zgadzam się z Tobą-często tak jest że coś komuś przychodzi łatwo to nie potrafi tego docenić i jeszcze mu źle.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 sie 2011, 10:38

Koroneczko dziękuję za przepis, brzmi smakowicie :-D makaron mam właśnie penne pełnoziarnisty i puszkę tuńczyka, to tylko dokupię resztę i działam :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 sie 2011, 15:47

rzeczywiscie, moze to po jogurcie, zjadlam tylko polowe ok godz.8, a caly dzien Toia byla spokojna, usmiechala sie, dopiero po 20 byl placz :ico_noniewiem:
a czy po tym jogurcie nie bolalby jej wczesniej brzusio?

my dzis mamy P w domu, idzie na 22 godz do pracy

za godzinke powinna byc mama z tata i bratem na chwilke w drodze powrotnej z rehabilitacji

Koroneczka, chetnie skorzystam z przepisu kiedys, dzieki

[ Dodano: 05-08-2011, 15:49 ]
Polecam krem Mustela krem regeneracyjny.
tez go mamy - swietny jest

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość