kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

06 sie 2011, 09:45

Hej;)

U nas ostatnio brak czasu;)
zagladam czasami i czytam ale nie odpisuje bo tylko na chwilke...

Julka dobrze;)
rosnie jak na drozdzach;) i bardzo dzielnie znosi rozstania z mamusia;)

Ja wrociłam do pracy;) takze od odwuch tygodni na pełnych obrotach;)
nie moge powiedziec zebym jakos zmeczona wracala z pracy takze mam sile na zabawe na obiad itd...
Nie wrociłam do porzedniej pracy, trafila sie okazja i poszlam do zupelnie innej pracy na duzo lepszych warunkach;)
pracuje 8-16 Julka w tym czasie z babcia takze nie musze sie jakos bardzo stresowac;)

Cos o mnie...
Hm... mam 23 lata;) mezatka jestm od 3 lat;)
Znamy sie od prawie 6 lat;)
Mieszkam w toruniu;)
nie wiem co jeszcze napisac hihi;)

a tak odolnie bylismy na kolejnej wizycie u ortopedy- wszystko ok- kolejna jak Julka bedzie chodzic;)

ja mam od dluzszego czasu straszne zawroty i bole glowy...
doszlo do tego ze kilka razy prawie sie przewrocilam a raz niewiele brakowalo a spadlabym ze schodow z dzieckiem na rekach :ico_placzek: dobrze ze Krzysiu stal obok...
normalnie robi mi sie czrno przed oczami i odplywam...
badania ok...
We wtorek mam wizyte u neurologa...
musze tez isc do okulisty...
martwi mnie to strasznie i bardzo meczy...
bo w zasadzie nie dosc ze za bardzo tabletek brac nie mozna to nawet te ktore mozna to niewiele daja a poza tym nie chce ich brac jakos duzo bo wiadomo ze mala dostaje to z mlekiem...
takze zobaczymy co powie lekarz...

Aniu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! spóznione ale szczere;)

gratulacje dla maluszkow nowych umiejetnosci i zabkow;)

malgoskab, jak znajdziesz chwile to poprosze o przepis na cisto orzechowe o ktorym pisalas-uwielbiam piec i gotowac takze chetnie sprobuje;)


co do tesciowych to ja mam bardzo fajna tesciowa z ktora bardzo dobrze sie dogaduje;)
przez pewnien czas nawet lepiej niz z moja mama....
tesciowie ogolnie bardzo nam pomagaja-jak tylko moga takze nie moge narzekac bo fajni tesciowie mi sie trafili;)
przez pewien czas rowniez nie moglam zupelnie liczyc na moich rodzicow... niestety...
teraz mam tylko mame i sytuacja sie zmienila... jest duzo lepiej... ;)

Milego dnia
Pozdrawiam
Kasia

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

06 sie 2011, 21:52

hejka. :)

ja jestem mężatką od ponad roku mam 21 lat. ślub był z miłości później Mikołaj. w sumie to można powiedzieć że w trakcie :) ale tak wyszło że pewnie skończy się na rozwodzie więc niestety i u mnie problemy są.
mieszkam z rodzicami w których mam mega pomoc. mama jest moją najlepszą przyjaciółką.

jestem szalona ale też wrażliwa no i niestety naiwna jak dziecko.
cóż więcej.... w roli matko czuję się spełniona i bardzo szczęśliwa ::))


Miki ma już dwa ząbki. :) mam dwie kuzynki na wakacjach więc na nudę nie mogę narzekać.
oby pogoda dopisywała...

wymioty u Mikołaja się powtórzyły więc w pon albo wt pójdę z nim do lekarza. mam nadzieję że to jednak tylko od ząbków ale nie mogę takich objawów ignorować.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

07 sie 2011, 22:01

hejka
u nas weekend zleciał jak z bata szczelił, moze tak szybko bo wojtek w sobote byl w pracy a później oglądał samochód i na budowe - wiec w sumie to prawie go nie widziałam
za to cała niedziela razem

nie mówiłam wam ale tak jakos wyszło
jutro Krzysio ma zabieg usunięcia zmiany na nóżce, boje sie i martwie coraz bardziej, oby wszystko było ok,
jedzie jutro z wojtkiem ja mam dojechac później bo musze sie z rana kasią zająć, a oni musza byc w szpitalu na 7 rano
ale tak wyszło że pewnie skończy się na rozwodzie więc niestety i u mnie problemy są.
ja nie wiem co to sie z tymi facetami dzieje, gdzie nie popatrzę to coś...
ja na szczęśccie nie mogę złego słowa o moim Wojtku powiedzieć, lepszego dla siebie bym nie znalazla nigdzie, w sumie to od początku wiedziałam że to ten i że z nim całe życie chce spędzic, a teraz to jakos nie wyobrażamy sobie życia bez siebie

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2011, 00:54

czesc dziewczyny

ja wpadlam sie pozegnac
niedawno wrocilismy z Pubu

bylismy z Olafem ktory wykapany spal sobie w foteliku miedzy stolikami
Leona zabral nasz kolega. ale spiacego zabralismy go do auta bo kolega rano do pracy wybywa.
ale Leon nawet sie nie przebudzil a juz wszyscy w swoich lozkach spia

a my spotkalismy sie ze znajomymi. fajnie

jutro rano pakowanie zakupy i wypad nad zalew

nic nie przygotowalam wiec wszystko jutro sama. adam w pracy przeciez. ale bedzie dojezdzal do nas populudniami na noc

dzis caly dzien nad zalewem tam spedzilismy.. goraco

a od jjutro zamieszakamy

wiec wroce za 2 tyg

pranie sie konczy wiec wieszam i lece bo rano intesywnie bedzie


Miluska kurcze ostatnio to rozwod za rozwodem. b mi przykro.. ale najwazniejsze ze jako mamusia sie spelniasz. a jesli twoj maz nie jest ci pisany to gdzies czeka ten wlasciwy
a moze jeszcze wszystko sie ulozy? i takie znam przypadki. czego wam zycze

Malgoska
wierze ze sie stresujesz ale napweno wszystko bedzie db. to tylko zabieg... choc wiadomo , ze dla matki to wielka sprawa!!! pby Krzysio nie cierpial.

to samo moglabym o swoim mezu powiedziec. jestesmy szalona para. ale i normalna hehe b podobni . jednak rozni. ten sam znak zodiaku. czasem ciezko. ale sie nie nudzimy. i kochamy nad zycie!! jak wariaci!!!

kruszynka fajnie ze pojawila sie lepsza praca i mozesz pogodzic ja z opieka nad mala. godziny sa super. no i babcia !!!


ja tyle gadam o sobie ze czasem mam wrazenie ze o mnie juz wszystko wiecie ehe

jak sadze jestem tutaj najstarsza choc uwierzcie czuje sie wasza rowiesniczka... hehe

mam 31 lat
9 lat po slubie
dwoje dzieci. 4 lata - leon, 7 mies Olaf// ooo juz dzis 7 miesiecy to stawiam :ico_tort:

skonczylam turystyke i rekreacje ale nigdy w swoim zawodzie nie pracowalam

2 lata po slubie wyjechalismy na blisko 6 lat do Anglii

wrocilismy nieplanowo po tym jak moj tato ciezko zachorowal, i chcialam byc blisko rodizny i jego samego ( niedotlenienie-spiaczka-i po roku smierc :(( )

od 4 lat nie pracuje w ogole
czyli odkad zaczelam urlop macierzynski

jestem troche szalona mamuska, kochajaca przygody, fotografie, zakupy,ksiazki,wycieczki. towarzystwo i nowe znajomosci

mam wiele przyjaciol z forum mamusiek , z ktorymi znamy sie w realu

w obecnym miescie brak mi takich spontanicznych rodzinek
znajomi bliscy ktorzy weszli w posiadanie dzieci troche sie odsuneli
nawet katar jest przeszkoda

kolezanki albo zapracowane
ale w domu zasiedziane
coz taka rzeczywistosc

ale poza nasza miejsc sa inni. otwarci. chetni. wiec korzystamy...

pozdrawiam cieplo
i do zobaczenia

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

08 sie 2011, 11:04

skonczylam turystyke i rekreacje ale nigdy w swoim zawodzie nie pracowalam
ja właśnie to studiuję i licencjat przede mną :)
co do mojego związku to poznałam się z nim w 1 kl liceum on był w 3 :) i również byliśmy szaloną parą, wszyscy byli zachwyceni nami... niestety obowiązki go przerosły no i jaranie... ;/ nie potrafił z tego rezygnować. oczywiście doszły problemy z jego mamusią... i tak się nakumulowało wszystko. najgorsze jest to że nie ma kontaktu z małym. nie chce więc ja go nie będę zmuszała...

dla mnie Mikołaj jest najważniejszy :)


wczoraj mieliśmy niezłą burzę. mam dwie kuzynki na wakacjach więc się nie nudziłyśmy. :) jak nas dziś też burza złapie to będziemy grały w monopol. :)

do południa byłyśmy na wesołym miasteczku. nieźle się ubawiłyśmy. weszłam na diabelskiego młota i tak krzyczałam że mnie gardło bolało. super. :)

teraz mi mały śpi a słonko ładnie świeci. jak tylko wstanie ruszamy do parku na sesję fotograficzną. uwielbiam robić zdjęcia więc trochę pocykam :)

miłego dnia kobietki :)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 sie 2011, 18:48

czesc kobietki
my po zabiegu
wszystko poszło ok, teraz tylko czekamy na wyniki - bedą za 2 tyg.
wyszlismy po 14

teraz jestem z dziecmi w domu, krzysio jakis nadpobudliwy -chyba po lekacch szału dostaje
wkurzona tylko jestem bo wojtek do pracy musial jechac i w sumei odkąd wrocilismy ze szpitala to go nie ma :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 sie 2011, 11:22

melduje sie dziewczynki
u nas remontu cd
licze że jeszcze ten i przyszły tydz bedziemy walczyc
nie mam czasu zeby odpisac, tylko was na bierząco doczytuje..

buziaki

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

09 sie 2011, 13:46

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: bo padam na twarz :ico_sorki:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

09 sie 2011, 21:14

witam,
u nas ok.

jak zauważyłam jestem najstarsza tutaj. Nie chce podawać wieku ale od niektórych o kilka lat a od niektorych z was o kilkanaście.
nie przeszkadza mi ten wiek wcale bo ważne jest to jak się człowiek czuje, a metryczka to tylko metryczka. każdy ja ma.
Zresztą z tymi dziewczynami z którymi się spotkałam to wiedza ile mam lat i nie przeszkadzało to nam.

Lubie się uczyc i to bardzo. od kiedy poszłam do pierwszej klasy szkoły podstawowej to nie miałam roku przerwy w nauce. Skończyłam cztery fakultety z czego dwa są ze sobą ściśle powiązane. nauka sprawia mi wiele przyjemności i pozwala spełnić.

macierzyństwo spełnia mnie również i to bardzo. Jestem szczęścilwa ze swojego życia.
Z moim meżem kochamy sie ponad życie i każdego dnia kochamy się coraz bardziej.
Jesteśmy małżeństwem już przwie 9 lat i ciągle w nas coś zaskakuje z czego się bardzo cieszymy.

W naszym związku to ja jestem ta bardziej szalona i zwariowana. Mam pomysły jakich mało ale chyba dlatego kiedyś mój M się mną zainteresował. :-)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

10 sie 2011, 09:10

jak widać wiek nie gra roli :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości