Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 sie 2011, 18:41

Murchinson w sumie to może i nie dieta, a zdrowy styl życia, bo nie czuje się głodu, można jeść do syta, ale jest lista zakazanych produktów i trzeba jeść co 2,5-3h, owoce tylko do godz. 12, zero słodyczy, tłuszczu, smażenia itp...
A kręgosłup pewnie przez pogodę tak boli?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 sie 2011, 19:43

markotka, dieta Dukana nie jest zbyt zdrowa według mnie- obciąża nerki i powoduje zaparcia. Jeśli jesz dużo białka, pamiętaj o błonniku :-) Poza tym tłuszcze i węglowodany też są bardzo potrzebne, ważne tylko by nie jeść tłuszczów nasyconych ( zbyt dużo) i cukrów prostych.
Gdzie chcecie pojechać? Pewnie jakieś last minute? My w przyszłym roku do Chorwacji jedziemy autkiem- może któraś chętna??

Murchinson, gdybyś mieszkała bliżej wpadłabym Cię pomasować :ico_oczko:

U nas właśnie przeszła mega burza, nieźle popadało. W sumie też niedawno wróciliśmy od mamy, dostałam jagody i kiełbaskę ze świniobicia :ico_oczko:

[ Dodano: 09-08-2011, 20:01 ]
Maksio jest dzisiaj taki przesłodki, że szok! Cały dzień gada do zabawek, ale to takie sylaby z siebie wydobywa, aż jestem w szoku :ico_szoking: A przed chwilą jak go rozbierałam do kąpieli , połaskotałam go po szyjce to zaczął tak rechotać w głos :-) Jakie to słodkie, ile radości daje takie dziecko :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 sie 2011, 20:34

Gdzie chcecie pojechać? Pewnie jakieś last minute? My w przyszłym roku do Chorwacji jedziemy autkiem- może któraś chętna??
Nam to proponowali ostatnio znajomi tylko nie wiem jak mały zniósłby tak długa podróż samochodem :ico_noniewiem:
Murchinson, gdybyś mieszkała bliżej wpadłabym Cię pomasować :ico_oczko:
To zacznę chyba szukać działki gdzieś koło Ciebie.
A przed chwilą jak go rozbierałam do kąpieli , połaskotałam go po szyjce to zaczął tak rechotać w głos :-) Jakie to słodkie, ile radości daje takie dziecko :-)
Oj, tak, taki szczery uśmiech od ucha do ucha to sama radość :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 sie 2011, 21:27

To zacznę chyba szukać działki gdzieś koło Ciebie.
Sama korzyść- bo i dużo tańsze u nas :-) zapraszam :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 sie 2011, 21:43

ja wieczorowo, ale na chwlke bo padam na ryjek

jutro Was doczytam

spijcie dobrze, dobranoc

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 sie 2011, 10:29

Hej,
a gdzie się wszystkie podziały? Cisza tutaj jak nigdy.
U nas pogoda byle jaka (zimno i pada), młody śpi, a ja spijam kawkę.
Miłego dnia :ico_buziaczki_big:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 sie 2011, 10:41

U nas pogoda byle jaka (zimno i pada), młody śpi, a ja spijam kawkę.
u nas tak samo :ico_olaboga:
tez pije kawke, a nie mam nic slodkiego do niej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 sie 2011, 10:59

hej !!!
dzis zwazyłam mojego potworka i mamy juz 7 kg i a mierzy 66 cm........normalnie szok :ico_szoking:

ostatnio dawałam mu na noc mieszanke bo zrobił zielonkawa kupke i zjadł tylko 60ml o 20.00 i spał do 4 rano :ico_szoking:
markotka Ty potrzebujesz jakies diety ??? widziałam Twoje zdiecia ........wyglądasz swietnie !!!!!!

ja mam na minusie 21.100 brakuje mi jeszcze 2 kg to wagi z przed ciazy...wczoraj weszłam w spognie ale sa jeszcze bardzo opiete tak ze mysle ze jeszcze z 5 kilogramów musze zrzucic.... :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 sie 2011, 11:31

tez pije kawke, a nie mam nic slodkiego do niej :ico_noniewiem:
Ja też nie ale mi jakoś to nigdy nie przeszkadza.
hej !!!
dzis zwazyłam mojego potworka i mamy juz 7 kg i a mierzy 66 cm........normalnie szok :ico_szoking:
:ico_brawa_01: Na mm też może być zielonkawa kupa od żelaza. U nas ciemnozielona kupa pojawiła się jak wyszło uczulenie na białko. A nie zjadłaś czegoś co mogło wpłynąć na kolor kupy?
:ico_brawa_01: dla Ciebie za powrót do wagi. Mi już nic nie zostało.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 sie 2011, 12:20

Na mm też może być zielonkawa kupa od żelaza. U nas ciemnozielona kupa pojawiła się jak wyszło uczulenie na białko. A nie zjadłaś czegoś co mogło wpłynąć na kolor kupy?
zjadłam troszke winogrona moze po nim ???

no ale kupki juz sa normalne :ico_oczko:

cały czas jestem na diecie bezmlecznej......to cholersto jest wszedzie ....czasem mam dosc :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość