AlicjazkrainyOz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2009, 14:30

07 sie 2011, 12:51

warzywka do podstawa :-)
Masz rację, wiem, wiem...
Jem też za to mało mięsa i nabiału bo za nimi nie przepadam, może to dlatego.
W każdym razie teraz po tych witaminkach jest zdecydowanie lepiej.
Powinnam też pić jedna szklankę mleka dziennie, tak czytałam. Ktoś tak robi przy diecie????

AlicjazkrainyOz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2009, 14:30

23 sie 2011, 18:07

Tak masz rację; Zaczęłam kupować jogurt naturalny bo za kefirem nie przepadam. I taki jogurcik ładnie komponuje się z pomidorami i sałatą :)

Allia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 25 paź 2010, 16:43

24 sie 2011, 14:04

Ja biorę żelazo i wit.C. A w roku akademickim jeszcze magnez, coby się mniej stresować :-)

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

08 wrz 2011, 20:05

staram się uzupełniać składniki żywieniowe tak aby wszystko było :) Teraz wpadłam na pomysł na detoksykację to biorę nutrikosmetyk.

janka735
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2012, 15:53

Re: suplementy diety

06 gru 2012, 12:14

Ja, jak już gdzieś tutaj pisałam, jestem wielką zwolenniczką olejów omega-3. Dla mnie są suplementem na wszystko. Dla mnie najważniejsze jest, żeby wspomagać moją skórę, dlatego polecam baaaardzo serdecznie to: usunięte przez obsługę forum
Mnie i mojej rodzinie pomaga. Cena może nie jest najniższa, ale jak sobie przeliczycie na dawki (w porównaniu np. do tabletek) to wyjdzie naprawdę korzystnie.

Pozdrawiam!

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: suplementy diety

26 gru 2012, 11:28

Ja się staram tabletek unikać, zwłaszcza tych niby na odchudzanie. Witaminki czasem sobie kupię, ale nie stosuję tego jako mus, tylko dodatek...na konto wolę zjeść więcej warzyw i owoców, niż łykać tabletki. Czasem też kupuje soki typu kubuś ;) po pierwsze są dobre w smaku, a po drugie wierzę w ich skład witaminowy ;p

Viki1976
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2012, 23:20

Re: suplementy diety

23 sty 2013, 01:12

Oj, suplementy to nie najlepszy pomysł. Nie chcę negować wszystkich, ale pazerność firm, które je produkują sprawiła, że na wszystkie patrzę nieufnie. Każdy zdrowomyślący człowiek zreszta wie, że jak się zdrowo odżywia, to żadna suplementacja nie jest mu potrzebna. Kiedyś, nie tak dawno, było dość głośno o tym, jakie niesamowite pieniądze wydają rodzice na suplementy dla dzieci, które nie tylko tym dzieciom nie pomogą, ale mogą zaszkodzić

julcia3
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 14 gru 2012, 16:57

Re: suplementy diety

18 lut 2013, 11:12

Wszyscy, że warzywa i owoce - witaminy - to podstawa, a ja powiem, że może i ważniejsze nawet są tłuszcze. Dzisiaj jemy mnóstwo tych utwardzonych, niezdrowych. Polacy dodatkowo rzadko sięgają po ryby, czyli źródło tych dobrych. Dlatego myślę, że i o to warto zadbać chociażby dla pięknej skóry czy dobrego zdrowia serca - choćby o cholesterolu tutaj wspomnę...
Ja zostałam o tym wszystkim uświadomiona niedawno, przy okazji badań mojego ojca - właśnie w kwestii serca. Dostał on dużo zaleceń dietetycznych właśnie związanych z tłuszczem w diecie - konkretnie omega-3. Niestety tata tych ryb za bardzo nie lubi, więc kupiliśmy mu olej estrowy - to jest jakaś nowość, podobno bardzo dobry - omegaregen cardio. W składnie ma bardzo dużo omega-3 , tutaj więcej informacji: usunięte przez obsługę forum
Zobaczymy czy mu pomoże, bo wyniki są na razie nieciekawe...

monia1989
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2013, 16:04

Re: suplementy diety

25 lut 2013, 16:31

zamiast niepewnie stosować suplementy diety i zatruwać swój organizm polecam Wam oczyścić go z toksyn i pasożytów :) oprócz stosowanej diety na jesieni zeszłego roku polecono mi Colon Pack aby przeczyścić jelita i pozwolić im na prawidłowe działanie, w połączeniu z dietą zgubiłam kilka zbędnych kilogramów, mniej się stresuje i odstawiłam papierosy! dla chętnych:
usunięte przez obsługę forum

otylka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2012, 15:13

Re: suplementy diety

27 lut 2013, 13:49

ja z suplementów stosuję tylko probiotyki, najczęściej w czasie antybiotykoterapii stosuję provag, żeby uniknąć grzybicy pochwy.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość