Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 sie 2011, 22:02

Patrzę teraz jaka pogoda szykuje się na najbliższe dni i takiej to jeszcze przez całe tegoroczne lato nie było. Środa, czwartek 30 stopni, a w piątek 33 !! :ico_olaboga:

[ Dodano: 23-08-2011, 22:03 ]
Uciekam do spania, coś zmęczona się czuję.
Do jutra :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

23 sie 2011, 22:06

Beatka78, no mi z Mikim jak zaczął brzuch wychodzić to zaraz i pępek linie też miałam tylko nie wiem od kiedy i od razu ciemniały mi brodawki ,teraz jest inaczej ,ale jak to mówią to każda ciąża jest inna :ico_oczko: a tak sobie myślę że teraz ten brzuch mi troszkę przystopuje :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 sie 2011, 08:35

Witam porannie :ico_kawa:
Skoro upał dziś nieziemski ma być poszaleję z praniem, będzie schło w mgnieniu oka :-D Tym samym odrobię się z zaległości.
A tak najchętniej nad wodę bym pojechała... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

24 sie 2011, 09:07

WItam serdecznie dziewczyny
Skoro upał dziś nieziemski ma być poszaleję z praniem, będzie schło w mgnieniu oka
te upały to porażka jakaś a nad morzem leje bo moja mama jest na wakacjach :ico_olaboga: Ja jutro po wizycie u połoznej w szpitalu będe prala jak się dowiem co potrzebuje dla dziecka. W końcu wyprawke skompletuje i sie spakuje do szpitala bo nicałe 6 tygodni zostało a nie wiadomo kiedy mnie weźmie.
A tak najchętniej nad wodę bym pojechała...
weź mnie ze soba proszę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 sie 2011, 10:44

Gabi, w ogóle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 6 miesiąc, bo zaczęłaś :ico_ciezarowka:
Mad. napisał/a:
A tak najchętniej nad wodę bym pojechała...
weź mnie ze soba proszę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Do Międzybrodzia bym sobie pojechała zahaczając o Bielsko to by szło się zgarnąć razem hihi

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

24 sie 2011, 10:59

ooo ja dziś też chyba nad wodę się wybiorę bo ciepełko śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 sie 2011, 11:26

u nas też tak gorąco i czuje się tragicznie nie mam zupełnie czym oddychać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: boli mnie cała twarz i już mam dosyć tych pryszczy jestem mega nerwowa co najmniej jak milion os :ico_zly: :ico_zly: a jeszcze ta pogoda ,nawet ona mnie doprowadza do białej gorączki :ico_olaboga: :ico_olaboga: wy też takie podminowane chodzicie ?? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 sie 2011, 12:16

hej

Ika202 ja się dziś zdążyłam ze swoim pokłócić :ico_zly: tak mnie zdenerwował ,że :ico_szoking: nic zrozumienia dla ciężarnej,jeszcze ma pretensje ,że pogadać ze mną poważnie nie może bo płaczę, powinien się już do tego przyzwyczaić po tylu latach.

z reszta z czego ja ma się tu cieszyć :ico_noniewiem: ,że mieszkam kątem od 9 lat u teściowej która ma o mnie cudowne mniemanie,nigdy nie będę się tu czuła jak u siebie i nawet bąka sobie głośniej puścić nie mogę bo może szanownej Pani przeszkodzę :ico_puknij: O większym remoncie nawet nie wspomnę ,bo właduję kasę w remont a ona mi powie wypad . Nie umiem już pozytywnie myśleć o życiu tutaj ,bo ile można udawać ,że wszystko jest ok :ico_placzek: a on mnie kompletnie nie rozumie

no to sobie po marudziłam :ico_sorki:

a u mnie na szczęscie chociaż wietrzyk wieje bo bym się chyba udusiła

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 sie 2011, 12:25

Jadzia, to widzę że mamy takie same nerwy jak ost oglądałam film jak już wszyscy u mnie spali i ogólnie film był świetny ale wzbudził we mnie jakąś taką agresję ,a że nie miałam się na czym wyżyć to się popłakałam :ico_placzek: :ico_placzek:
Ika202 ja się dziś zdążyłam ze swoim pokłócić tak mnie zdenerwował ,że
oni zawsze doprowadzają nam do nerwicy a wystarczy tylko spojrzenie na faceta i już aż cała chodzisz ,albo ich podejście do życia wszystko olewają :ico_zly: :ico_zly:
nawet bąka sobie głośniej puścić nie mogę bo może szanownej Pani przeszkodzę
no ja bym chyba oszalała i nie zazdroszczę ci :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a u mnie na szczęscie chociaż wietrzyk wieje bo bym się chyba udusiła
no u nas teraz coś grzmieć zaczęło burza będzie to dobrze bo wole deszcz niż taki zaduch :ico_noniewiem:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

24 sie 2011, 12:28

Cześć dziewczyny.
Właśnie odebrałam wyniki na tarczyce i są katastrofalnie złę :ico_placzek:
Nie wiem co robić, wizytę u ginki mam dopiero 16 września i nie wiem czy czekać czy iść gdzieś prywatnie do endokrynologa wcześniej. Nie mam już po prostu siły

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość