Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 sie 2011, 20:55

a to później seks już nie wskazany??
Bo ja czytałam opis ostatnio na necie taki na tygodnie i było że w 38 jak się chce przyśpieszyć to jak najbardziej wskazane:)
mi powiedziała że do 37 spoko .później różny ma to wpływ na dziecko.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 sie 2011, 20:56

jak szaleje to aż brzuch faluje wiec myślała że to z głodu czy jak ?
dokladnie i rosnacego brzucha tez nie zauwazyla, nie wiem ja tego wyobrazic sobie nie moge, okresu tez nie miala, ale pewnie to normalne, cieszyla sie, ze go nie ma :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
No okres twierdza tam że miały .No to były plamienia ale nawet plamienia chyba są mniej obfite , ja nie wiem ale jednak coś musiało inaczej być niż normalnie i że tego nie zauważyły. A brzuch no niektóre mówią że mało przytyły i nie zauważyły.
teraz to caly czas jego poruszanie sie sprawia mi bol.
No mnie tez często przeciąganie małej sprawia ból ale jeszcze nie zawsze. Jeszcze często zdarza się że jest to bardzo miłe i nie bolesne uczucie.Dziś moja księżniczka mnie obudziła jak spałam popołudniu tak się wierciła.
Pytalas sie na kiedy mam termin, ja mam na 16.10, a Ty??
Ja na 20.10 wiec ciekawe która będzie pierwsza.
A wiecie że ja się urodziłam 24.10 ale termin mama miała na 20 tez tylko że 4 dni po terminie się urodziłam.Niezły zbieg okoliczności.
Ja miałam skurcze co 15min ale po obiadku ustały ehh...
A długo to trwało ? Może już coś się pomalutku rozkręca.
Położna jest świetna
Krótko mówiąc jestem bardzo zadowolona z wyboru :-D
No brzmi bardzo fajnie i na pewno da ci dużo spokoju. A ile taka przyjemność kosztuje ?

Ja zdrzemnęłam się ,potem porobiłam troszkę.Teraz zjadłam żurek i biorę się dalej do pracy .
Tylko ze parówa w domu okropna, chatka się tak nagrzewa od słonka że szok.W sypialni mamy rolety ale w salonie nie i jest masakra , leje się ze mnie jak z pana młodego w noc poślubną.
Dostałam niedawno sms-a że jutro mam wolne więc od rana bierzemy się z P za robotę .Mam nadzieje że będę się dobrze czuć i porobię troszku .
Aha i znów przytyłam kilo w tydz.Ja nie wiem co jest grane.Jem tak jak dawniej , a teraz na noc staram się nie objadać i nie jeść późno. No teraz niby 21 i jadłam ale ja zaraz biorę się za porządki i pewno przed 24 nie pójdę spać .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 sie 2011, 21:00

A ile taka przyjemność kosztuje ?
normalnie biorą 500zł. ale to jest znajoma wiec powiedziała że to sie później dogadamy i mamy się nie bać.
Aha i znów przytyłam kilo w tydz.Ja nie wiem co jest grane
jeste goraco woda w organiźmie też się zatrzymuje, dodatkowo dziecko na wadze przybiera teraz coraz szybciej, nie przejmuj sie tym wogóle.

A Inia nadal cicho siedzi, miała znac co po wizycie a tu lipa.

[ Dodano: 25-08-2011, 21:02 ]
a i fajna rzecz dla młodej mam tylko wziąc ze 20 pieluszek, paczke nawilzonych chusteczek i maść alantan plus i to wszystko. A i ciuchy na wyjscie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 sie 2011, 21:06

No inia cos nie pisze , oby wszystko dobrze bylo.
Izabella a ty w pl rodzisz bo to wszystko za ładne mi sie wydaje jak na PL heheh

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 sie 2011, 21:08

Izabella a ty w pl rodzisz bo to wszystko za ładne mi sie wydaje jak na PL heheh
hehehe w Polsce w Polsce dokładnie w Bielsku w szpitalu. Kurde sama się boje ze to wszystko za dobrze wyglada :-D

[ Dodano: 25-08-2011, 21:09 ]
Nic idę łyknąć magnaz i pupe do lóżka cisne ale znów nie zasnę przy tej duchocie i bedę całą noc lezała jak kapr bez wody

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

25 sie 2011, 21:11

Właśnie doczytałam o tym seksie:D Jak nie chcesz malucha przed terminem to trzeba prezerwatywy używać. A jak chcesz to nie :) Bo sperma wywołuje skurcze macicy i przyśpiesza poród:D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 sie 2011, 21:12

Właśnie doczytałam o tym seksie:D Jak nie chcesz malucha przed terminem to trzeba prezerwatywy używać. A jak chcesz to nie :) Bo sperma wywołuje skurcze macicy i przyśpiesza poród:D
ja wolę póxniej niz za wcześnie, a zresztą obojetne mi to byle Niunia cała i zdrowa była

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 sie 2011, 21:20

Nic idę łyknąć magnaz i pupe do lóżka cisne ale znów nie zasnę przy tej duchocie i bedę całą noc lezała jak kapr bez wody
Ja przed snem biorę letni prysznic ale to na krotko pomaga . Teraz siedzę w majtach i leje się ze mnie tak parno.
Bo sperma wywołuje skurcze macicy i przyśpiesza poród:D
Znaczy się że w ciąży całej powinniśmy używać prezerwatyw ?
Nie można do końca ?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 sie 2011, 21:36

witam wieczornie

ja byłam na usg i z młodą wszystko dobrze, dzięki bogu obróciła się główką na dół :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 sie 2011, 21:37

Hej Dziewczyny :ico_ciezarowka:

Ja się chciałam tylko zameldować. Przepraszam, że wczoraj nie zdałam relacji z wizyty.

Po wizycie bez zmian, nic się nie otwiera, także jeszcze mogę spokojnie poczekać. Piotruś waży 3500g, więc może nie będzie tak źle, chyba 1kg nie przybierze przez 3 tyg. Lekarz tak pomierzył Malucha, że obwód główki wyszedł na 7 tyg. do tyłu w stosunku do reszty pomiarów. Nie wiem czy się tym martwić, czy spasować, pamiętam, że pod końcówką u Wiki też tak pomierzyli, ja się nakręcałam i niepotrzebnie. Za 3 tyg. wszystko się rozstrzygnie, mam nadzieję, że to tylko błąd, tym bardziej, że Maluch jest ułożony nisko i ciężko było pomierzyć dokładnie.

Jakoś nie mogę się wdrożyć w pisanie, macie za szybkie tempo :ico_oczko: Jutro postaram się doczytać, bo dziś jestem już zmęczona. Upały u nas na maksa...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość