dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

25 sie 2011, 19:56

no ja juz dluugi czas nie mam checi,poza dniami plodnymi :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 sie 2011, 20:45

poza dniami plodnymi :ico_wstydzioch:
- heh,jak kazda z nas w tych dniach :ico_oczko:

A o tej Asekurelli to moj gin sie sceptycznie wypowiadal :ico_sorki: :ico_sorki:

NICOLA_1985

25 sie 2011, 22:26

ja też mam ten problem libido poniżej zero :ico_noniewiem: no i nie mam dni płodnych bo mam założoną mirene więc nawet dni płodne odpadają .. u mnie to jest wszystko z przemęczenia prawdopodobnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 sie 2011, 22:42

Uuuu...chyba powinnam się dopisać do tego tematu :ico_wstydzioch: A córcia ma już prawie półtorej roku :ico_noniewiem: dorotaczekolada, Twoja pierwsza wypowiedź...jakbym czytała własne przemyślenia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 sie 2011, 22:58

hmmmm ja mam podobnie :ico_noniewiem: ja przez kompleksy i zmęczenie. Zastanawiałam się czy ze mną coś nie tak, nawet szukałam odpowiednich tabletek. podobno świetny jest ten żel durexa za 50 zł, jeszcze nie próbowałam, ale może się skuszę :-D
a dziewczyny próbowałyście kochać się w innych miejscach niż łóżko???

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

25 sie 2011, 23:10

moim zdaniem tokwestia nasawienia psychicznego i to wszystko. jesli macie troszke kasy to idzcie do fryzjera, zmiencie cos w wizerunku, na masaz, albo jakies zakupy by odswiezyc szafe... a jak kasy brak to samemu pofarbowac wlosy, maseczke, ZRELAKSOWAC sie. ciagle zabiegane, nie ma na nic czasu. czasem trzrba to zmienic, to i nastawienie sie zmieni do wszystkiego.
a co do seksu, proponuje inne miejsca. albo jeszcze lepsze sa szybkie pikantne numerki. moze warto sprobowac czegos nowego? waszym facetom na pewno sie spodoba, a Wam zapewne rowniez. lepiej probowac czegos nowego niz wkraczac glebiej w monotonie i mowic ze brak libido... albo zastanowic sie, co jest przyczyna. moze nie podoba wam sie odbicie w lustrze? a moze maz ma za duzy miesien piwny? a moze cos wygaslo?

[ Dodano: 25-08-2011, 23:11 ]
w przeciagu roku od porodu hormony powinny sie ustabilizowac, a co za ty idzie, organizm powinien zaczac funkcjonowac tak, jak przed porodem. wiec to kwestia psychiki...tak mysle..

[ Dodano: 25-08-2011, 23:13 ]
mowie Wam, wyluzujcie, nie kojarzcie tylko lozka z seksem. kupcie seksowna bielizne, w ktorej poczujecie sie seksownie i ponetnie. zalozcie najwieksze szpilki jakie macie w domu. kurcze, no jest tyle mozliwosci. nie zachowujmy sie jak stare brzydkie niewolnice izaury, ktorym w glowie tylko pranie gotowanie i dzieci.

NICOLA_1985

25 sie 2011, 23:43

ja mam bardzo zaawansowane żylaki i popękane naczynia krwionośne wręcz wylewy, celulit w randze kalafiora i nawet sexowna bielizna tego nie zakryje... prędzej koszula nocna po same kostki... do tego dodaj rozstępy i obwisła skóra na brzuchu plus deskja zamiast piersi..
wierz mi , że patrząc na takie coś w lustrze sex to ostatnia rzecz o jakiej myśle a tym bardziej w innym miejscu niż pod kołdrą ze zgaszonym światłem,,
do tego dochodzi zmęczenie bo jednak się nalatam przy mojej szalonej dwójce..
wierz mi, że nie w każdym przypadku to kwestia nastawienia... nie można wszystkich wrzucac do jednego worka, że tylko się wymigują zmniejszonym libido.. mi nawet fryzjer nie pomoże ani żadna maseczka co najwyżej dobry chirurg naczyniowy na którego obecnie mnie nie stać bo wa zniejsze jest dla mnie zapłacić za rehabilitacje niepełnosprawnej córki :ico_noniewiem:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

26 sie 2011, 09:41

NICOLA_1985, a nie wymigujesz się od dbania o siebie, bo i tak przecież nic nie pomoże tylko chirurg? i tak mnie nie stać, i tak nie mam czasu...?
Jesli cięzko ci jest zaakceptować swoje ciało to czemu nie zadbasz o nie bardziej? Zwisającej skóry na brzuchu można sie pozbyć ćwicząc, zmęczenia - wysyłając dzieci do babci na weekend i olać sprzątanie domu na dwa dni, nic się przeciez nie stanie. Cellulit można masować codziennie i gwarantuję, ze takie masaże coś pomogą.
Tylko trzeba tego wszystkiego chcieć i się troszkę napracować, bo samo się nie zrobi. No i cierpliwości w oczekiwaniu na efekty.
To też jest wszystko kwestia nastawienia.
Zgadzam się całkowicie z całą wypowiedzią spadlamznieba

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

26 sie 2011, 11:10

mogę się jedynie podpisać pod waszymi postami mam tak samo, dla mnie teraz sex może nie istnieć wolę dobry film wieczorem niż to. Myślałam że to tylko ja tak mam. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 26-08-2011, 11:18 ]
mowie Wam, wyluzujcie, nie kojarzcie tylko lozka z seksem. kupcie seksowna bielizne, w ktorej poczujecie sie seksownie i ponetnie.

mi już nawet się i tego nie chce najchętniej to bym wywaliła wszzystkie koszulki tego typu bo buły mam takie po bokach biodra jak giewont i wogle. Nie czuję już w tym dobrze. Teraz jestem raczej jak stara babcia skarpety, wielkie gacie te ulubione przez babcie, i porozciągana koszula. fujjj. ale niewidać moich niedoskonałości. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

NICOLA_1985

26 sie 2011, 12:03

NICOLA_1985, a nie wymigujesz się od dbania o siebie, bo i tak przecież nic nie pomoże tylko chirurg? i tak mnie nie stać, i tak nie mam czasu...?
ważę 55 kg więc raczej staram się dbac o siebie tzn o swoją wagę, używam kremów ujędrniających trochę ćwiczę w domu ale cudów tym nie uzyskam powiedźmy sobie szczerze , za zlikwidowanie jednego wylewu a mam ich kilkanaście płaci się 150 zł, owszem operacja na żylaki jest na NFZ ale ja mogę zrobić ją dopiero zimą bo po operacji trzeba nosić uciskowe rajstopy(cena ponad 100 zł a trzeba miec na zmianę chociaż jedną dodatkową parę) w lato chyba bym umarła w takich rajstopach :ico_noniewiem: a lużna skóra na brzuchu jest spowodowana tym, że mój syn ważył prawie 4 kilo a ja jestem dosyć drobną osobą i trochę mnie rozciągło, po ciąży z córką wróciłam do swojej dawnej figury i nie było widać po mnie, że byłam w ogóle w ciąży bo ona ważyła prawie 1 kg mniej od syna...
czy się wymiguję od dbania o siebie?? myślę , że nie.. do fryzjera chodze regularnie no i zamierzam zaczać chodzić do kosmetyczki (tipsy) aby trochę lepiej się czuć..
a teraz najwazniejsza jest dla mnie córka rehabilitacje kosztują sporo a chodzimy praktycznie tylko prywatnie i to prawie codziennie więc sobie policz powiedzmy 4 razy w tygodniu przez 30 dni w miesiącu codziennie po 50-60 zł .. no rzeczywiście mam wymówkę nie.. ??? :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość