Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 sie 2011, 13:52

Martalka,no tak trzeba sobie radzic :-) a tak jak mowisz z domu zadzwonic mozna,fakt ze czasem trzeba kilka razy sie pofatygowac

ja czekam na pana od wykladziny,tez juz dzis dzwonilam sie upewnic o ktorej beda..miedzy 13-14.00 wiec zobaczymy,chce od razu pomalowac salon jak poloza wykladzine ...a zgrac to z porami maycinych posilkow,insulinami i cala reszta to male wyzwanie...
poki co dzisiaj ranek spedzamy w sypialni,wszystkie graty wyniesione ale lekko nie bylo,marzy mi sie nowa kanapa...ta nie byla dobrym zakupem ..jest tak ciezka ze ledwo dalo sie ja 2 osoby wypchnac z salonu!!drze sie juz powoli i chyba zaczne zbierac na nowa :ico_sorki: ...czeka mnie tez malowanie w domku wiec najblizsze dni beda zajete,ale efekt swiezosci na koniec powinien byc genialny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

oza tym juz niedlugo szkola :ico_szoking: ale zlecialo nam,ja jeszcze nie dokupilam resztu umundurowania :ico_noniewiem: musze sie na dniach za to zabrac bo juz cos widzialam ze np. w tesco nie bylo rozmiarow na moja panne..ponoc w matalanie jakos szkolnych szmatek jest kiepska,..jeszcze asde obskocze i ewentualnie jak nic juz nie bedzie to next,tylko na szkolne laszki nie chce fortuny wydac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 sie 2011, 14:57

nam ze szkolnych zostały buty.
Chyba...
bo to moje pierwsze podejście do wyprawiania dziecka do angielskiej szkoly (i szkoły w ogóle) i mam wrażenie, że i tak dzień przed będę latać i szukać po sklepach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 sie 2011, 15:03

o widzisz to ja buty mam ale nie mam stroju na PE,skarpetek,rajstop,sukienke i spodnie po jednej sztuce jeszcze brakuje hmm


14.00 wybila a pana nie ma...czekamy dalej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 sie 2011, 15:41

Ooo, to my stroju też nie mamy...
Nawet nie wiem czy są jakieś wytyczne :P
Ale mam spotkanie w szkole 6go, więc wtedy kupię (ponoć w szkole zawsze mają wszystko).

czy u was rok szkolny też zaczyna się 7go?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 sie 2011, 20:45

u nas rok szkolny zaczyna sie 5-ego wrzesnia,i u nas na PE maja miec czarne spodenki krotkie takie legginsowe troche i biala koszulke plus czarne trampki..

panowie wpadli nieco spoznieni ale jak torpedy dzialali,pol h i wszystko slicznie na cacy zrobione :-) :ico_brawa_01: ...jeszcze mi na lewo listewke sprzedali :ico_oczko: bo jakims cudem nie mielismy zaplaconej w sklepie a oni oczywiscie przypadkowo mieli swoja :ico_haha_01: najpierw mialo byc za nia 15f a w koncu za 7f mi ja dali :-D ...

szybko odmalowalam salonik i pachnie mi tu swiezoscia,nowoscia...ah i eh :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 sie 2011, 23:06

Oni się szybko uporali, ale Ty chyba też działałaś jak błyskawica :)

Ja zrobiłam trochę przemeblowanie. Regał wsadziłam za drzwi, bo mnie wkurzała na nim różnowodność pierdoletek, książek itd. Teraz tego nie widać i jest PUSTOOO... fajnie :P
Zawiesiliśmy wreszcie na ścianę nasz ślubny haftowany obrazek. Ale się domowo zrobiło.

A chłopaczyska dali mi dzisiaj popalić. Kongo!
Milena też zaczyna. dzisiaj fiknęła mi z fotela na kanapę przez ten taki bok/podłokietnik (wysoki jest- taki jak oparcie, bo to taka sofa kwadraciak z ikei). Taki fikołek jej się spodobał :ico_szoking: I od razu zaczęła z wlasnej woli włazić na fotel i fikać!! Aż nie wierzę, że ta mała glizda dopiero od miesiąca chodzi!
Musialam fotel przestawić :/ Chwila nieuwagi i zleci z hukiem całkowicie na podlogę.

Słuchajcie, widzę teraz w ofercie lidla cebulki wiosenne. Mam ochotę kupić i mieć potem na wiosnę narcyzy czy tulipany. Macie może doświadczenie z kwiatami z lidla?
mam ochotę też na doniczkowe (do zasadzenia) lawendę i ... kurcze nazwa mi wyleciała z główy.... wrzosy (ale te to chyba kwaśnej gleby chcą, a jaka tu jest to nie wiem- gluciasto gliniasta, to na pewno :)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 sie 2011, 23:16

no prosze martalka,akrobatka ci rosnie :-D :ico_oczko: ...fakt uwazac trzeba,lubisz jezdzic z meblami z kata w kat?ja uwielbiam tylko moj A. buczy ze znow cos chce zmieniac :ico_haha_01:

wiesz co z lidla mam wszystkie moje kaktusy(one nam dobrze zawsze rosna :-D a mam juz je kilka latek!)i 2 orchidee,i powiem Ci ze cene mieli oczywiscie bardzo okazyjna i kwiaty pieknie sie maja :ico_sorki:
a jaka ziemia tutaj?a wiesz ze nie wiem ,tylko ja z ogrodnictwa to kiepska jestem,te kaktusy jedynie mnie lubia :ico_oczko: ...w kazdym badz razie pieknie rosl nam rozmaryn w ogrodzie a nie wiem w jakiej ziemi dobrze rosnie? :ico_noniewiem:

odebralam dzisiaj zaslonki w koncu i robi sie w salonie tak jak chcialam :ico_sorki:
slubny haftowany obrazek?a pochwal sie tym dzielem!!!cos dla mnie niespotykanego :ico_brawa_01:

kupilam tez juz kurtke zimowa mojej corce,wczesnie moze ale balam sie ze mi wykupia rozmiary :ico_haha_01: ...pozbywam sie zeszlorocznych to kaska na nowe naplywa,i taki ruch w przyrodzie lubie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 sie 2011, 16:31

Obrazek dostalismy od kuzynki. Dokładnie taki jak z tego wzoru, tylko wyhafrowane są nasze imiona i data ślubu :)

Obrazek

Firankę też bym sobie zawiesila w salonie tylko mamy pólokrągłe okno, szerokie, i nie wiem jak się do tego zabrać.

o takie:


Obrazek

Przejdę dzisiaj do tego Lidla chyba...
Tylko jak dotacham 5 kg cebulek narcyzów? :) hihi
Mam jakiś kilometr do lidla.

ja też z ogrodnictwa jestem noga :) dlatego pytam :D
Moje kwiatki w mieszkaniu w PL albo zdychały, albo jak juz rosły, to były tak zahartowane, że nawet 2 tyg bez podlewania im nie szkodziły :ico_haha_01: hihi

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 sie 2011, 18:45

martalka,ja mysle ze taka wyszywanka to fajna pamiatka,unikalny obrazek napewno! :-)

a i wiesz co,my takich okien nie mamy ale ma tutaj kuzynka mojego A. i ona zalozyla zaluzje takie metalowe(czerwone akurati na kazda czesc okna osobno sa)i zaslonki z bokow zeby wnetrze troche ocieplic bo bylo echo :ico_oczko: ...pewnie masz na takie haczyki co? my mamy na drazku akurat ale na poprzednim mieszkaniu tak mialam,mozna te haczyki dokupic osobno i da sie zawiesic...taka typowa firanka to gorzej bo zalezy wszystko jak ida szyny do firanek :ico_noniewiem:

ja mialam poremontowe odwiedzinki sasiadki,pokawkowalysmy troche..dzieci sie pobawily...teraz koncze tort robic,dostalam zlecenie na 18tke dla dziewczyny,nic pikantnego nie wymyslilam bo to srednio w moim stylu,bedzie raczej kobiecy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 sie 2011, 20:05

żaluzje tu mamy- drewniane. całkiem ok.
A karniszy, szyn, na żadnym oknie nie było :ico_haha_01:

Też bym z kimś pokawkowała.
Wyszlismy na spacer i tak nas zmoczyło, że nigdy więcej :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość