Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 sie 2011, 21:25

Dziewczyny mam inhalator i spróbuję go stosować ale czym ja w ciąży mogę się inhalować? Wiecie może ?
ja sie inhalowałam majerankiem, zaparzałam pół opakowania majeranku w szklance wody
mozna też sól kuchenną
co jeszcze.... olejek OILBAS do kupienia w aptece
no i mozesz sie posmarować Wick Vaporub :ico_oczko:

weszłam jeszcze aukcje porobić na allegro :ico_oczko:
nic mi sie nie chce od tego upału :ico_noniewiem:
ręce mi też puchną w upale , zdjełam juz obrączkę ślubną i pierścionek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 sie 2011, 21:33

Cześć Pracusie :-)

Widzę, że na tapecie teraz metody przyspieszania porodu. Ja tam wiele nie próbowałam przy Wice, teraz też nie zamierzam. Dopiero w dniu planowanego porodu przeszłam się kilka razy po schodach (na 7 piętro) i na drugi dzień z rana się zaczęło, nie wiem czy miało to jakiś wpływ.

Tak jak każda z Was chciałabym wcześniej urodzić, ale jakoś się nie łudzę. Jak urodzę w okolicy terminu to będę szczęśliwa :ico_sorki:

izabelllla123, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Spóźnione, ale szczere :-D

Tusia mi działa na nerwy, w dodatku czuję się już zmęczona tymi upałami, nigdy tego nie lubiłam, a teraz to szczególnie... Szkoda mi czasem mojej Dziewczynki, ponoszą mnie coraz częściej nerwy, a tak być nie powinno :ico_placzek:

izuś_85, mi tez już tylko prasowanie zostało, ale czekam aż się ochłodzi, jakoś nie wyobrażam sobie włączyć jeszcze żelazka w pomieszczeniu, w którym jest 28 stopni :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 sie 2011, 22:40

Dziewczyny mam inhalator i spróbuję go stosować ale czym ja w ciąży mogę się inhalować? Wiecie może ?
ja sie inhalowałam majerankiem
A na co działa majeranek ?
I jak zaparzę to, to wlać do inhalatoria i wdychać?
olejek OILBAS do kupienia w aptece
Mam to ale pisze że nie wolno w ciąży stosować. Znam to i bardzo fajne jest ale kurde czytałam ulotkę i lipa.
ręce mi też puchną w upale , zdjełam juz obrączkę ślubną i pierścionek :ico_noniewiem:
Ja raczej nie puchnę. Ale fakt pierścionek zaręczynowy i obrączka ciasno się trzymają a dawniej mi latały , czasem spadały same.
Szkoda mi czasem mojej Dziewczynki, ponoszą mnie coraz częściej nerwy, a tak być nie powinno :ico_placzek:
Oj nie ma się co dziwić, ciąża do tego upały okropne .Nie jesteśmy maszynami mamy uczucia i nerwy też.
izuś_85, mi tez już tylko prasowanie zostało, ale czekam aż się ochłodzi, jakoś nie wyobrażam sobie włączyć jeszcze żelazka w pomieszczeniu, w którym jest 28 stopni :ico_noniewiem:
Ja tak samo.Mam stertę Lilci rzeczy i naszych ale nie odwaze sie w te upały żelazka wlaczyc.Dziś byłam zmuszona włączyć jak prasowałam firankę i myślałam że padnę.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 sie 2011, 22:44

Tusia mi działa na nerwy, w dodatku czuję się już zmęczona tymi upałami, nigdy tego nie lubiłam, a teraz to szczególnie... Szkoda mi czasem mojej Dziewczynki, ponoszą mnie coraz częściej nerwy, a tak być nie powinno
oj ja tez dziś nie wytrzymałam i młoda po rękach dostała bo mnie uderzyła a mi nerwy puściły, myślałam, że się porycze ze wstydu dosłownie, ale nie chciałam okazywac przy niej tego. Kurde boję się, że przy dwójce może byc ciężej i te nerwy będą większe, jejuś chyba meliskę zacznę pić zamiast kopru włoskiego .

szkieletorek herbatke z miodem i cytryną, płukanie gardła solą, inhalacja też ok, Oilolbas jak pisała Izuś i maść do smarowania - a jakby co na gorączke na zmianę paracetamol z ibuprofenem polecam.

Pierścionki i obrączkę to pościągałam kilka tygodni temu i dobrze zrobiłam, bo teraz tak strasznie mi ręcę puchnął (upałó u nas nie ma) nawet jak ziemniaki skrobałam to mi w rękawiczce silikonowej spuchły i mrowiały :ico_szoking:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

27 sie 2011, 08:00

Dzień dobry Laski :ico_ciezarowka:

szkieletorek, fajnie, że nie doświadczyłaś jeszcze co to znaczy puchnąć, oby tak zostało, bo to nic przyjemnego :ico_sorki: ja, tak jak elibell, nie noszę już obrączki od kilku tyg. :ico_noniewiem:
jejuś chyba meliskę zacznę pić
ja chyba też :ico_oczko:

Miłego dnia Wam życzę :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 sie 2011, 08:08

Witam Kochane

U mnie ruszył sie piekielny wiatr od gór dobrze z jednej strony bo zywcem bym się ugotowała, całą noc prawie przesiedziałam na balkonie, niewyspana jestem, zmęczona, Oliwka mi dała popis ile to ma siły w rączkach i nózkach :-) Teraz ide prasować ubrania nam na ten ślub zobaczę czy pójde na razie spoko.

CO do noszenia obraczki czy czegokolwiek z bizuterii, ja nie nosze od poczatku ciązu od 8 tygodnia bo juz mi ręce dretwiały.

inia1985, dziekuję za zyczonka

szkieletorek, biadaczko się namęczysz z ta chorobą, apap mozesz brać, tyle ze zbije on w razie czego goraczkę do 38 stopni, później już nie pomaga.

Ide robić śniadanko M. juz tez sie skulał z łóżka :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 sie 2011, 08:12

Witam sobotnio.
U nas już gorąc okropny a dopiero 8 rano.
Ta noc była chyba moją najdłuższą, mało co spałam bo bardzo mnie głowa bolała do tego katar i malutka fikała sobie . Ale niech fika bo przynajmniej nie będę się zamartwiać czy z nią wszystko ok. A i jeszcze siostra miała koleżanki i do 3 się chichrały więc było głośno. Jestem bardzo nie wyspana. Głowa dalej boli ale dziś już wezmę tabletkę bo mam dosyć. Poczekam aż tatko wróci z zakupów i przywiezie mleczko bo wczoraj wypiłam cały woreczek czyli litra.
P tez do miasta pojechał i kupi mi sol fizjologiczną do inhalatora bo mam mało.
Salon rozwalony ale nie będę chyba dziś robić wielkich porządków, po śniadanku tylko odkurzę na górze i tyle. Nie mam zamiaru robić na silę .

[ Dodano: 27-08-2011, 08:17 ]
Teraz ide prasować ubrania nam na ten ślub zobaczę czy pójde na razie spoko.
A o której jest ten ślub ?

My mamy za tydz tylko że na wyjeździe .Daliśmy odpowiedź że będziemy bo ja tak to dobrze się czuję tylko mam nadzieję że wyzdrowieje do tego czasu bo gdyby to było dziś to na pewno bym nie poszła bo ledwo na nogach się trzymam .Do wc jak chodzę to ścian się muszę trzymać.
szkieletorek apap mozesz brać, tyle ze zbije on w razie czego goraczkę do 38 stopni, później już nie pomaga.
Na szczęście gorączki na razie nie miałam .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 sie 2011, 08:27

A o której jest ten ślub
o 15 więc masakra.
U nas już gorąc okropny a dopiero 8 rano
u nas to samo, ale od jutra ma byc chlodno, nie ukrywam że czekam na to z utesknieniem.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 sie 2011, 08:30

U nas już gorąc okropny a dopiero 8 rano
u nas to samo, ale od jutra ma byc chlodno, nie ukrywam że czekam na to z utesknieniem.
Tak , widziałam pogodę i też się ciesze ze będzie chłodniej.
Choć nie musi od razu byc zimnica tylko cieplo ale nie upał.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 sie 2011, 09:09

Doberek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość