Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 sie 2011, 08:58

A i wzmocnią się jej przy okazji.
no dokładnie ,moze uda mi się moją córcie namówić chociaż na podcięcie końcówek

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 sie 2011, 09:15

o własnie miałam iść z moimi pannami do fryzjera końcówki popodcinać bo na nic więcej to się nie zgadzają :D ale dziś sobie chyba odpuszczę bo jakoś beznadziejnie się czuję w nocy się budziłam bo mnie brzuch coś pobolewał a teraz mam gigant zgagę :ico_noniewiem: chyba poleżę sobie jeszcze

Aga26 oszczędzaj się ile wlezie a wszystko będzie dobrze i tak jak dziewczyny mówią najważniejsze dobre nastawienie ja też cały czas sobie powtarzam że wszystko będzie dobrze i musi tak być :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 sie 2011, 09:23

Kaja, widzę ,ze nie tylko ja miałam taka nockę :/ .Jak możesz to jasne,że poleż :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 sie 2011, 09:49

na szczęście dziewczyny są już na tyle duże że same się umieją sobą zająć a robota w domu nie zając nie ucieknie :ico_haha_01:

moja Olka dziś strasznie rozczarowana była jak jej powiedziałąm że dopiero pojutrze idzie do szkoły ona się już od tygodnia nie może doczekać końca wakacji :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 sie 2011, 09:54

To u mnie starsza tak ma :) już odlicza codziennie kiedy koniec wakacji .Mała się chyba troszkę boi nowego otoczenia zawsze z mamusią była w domku a teraz tyle nowego przed nią :ico_noniewiem: a to taka mała księżniczka, ale zapowiedziała,że da sobie radę i będzie dzielna :-D oby :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 sie 2011, 10:12

Witajcie :ico_ciezarowka:

Aga26, takie diagnozy przerażają. Ale grunt to dobre nastawianie i odpoczynek. Nie forsuj się, na to przyjdzie czas. Relaksuj się, odpoczywaj i dbaj o siebie i Boryska. A ja mocno trzymam kciuki by było wszystko w porządku :-)

Gabi, a dziecka obcinali mnie na pazia i nie znoszę tej fryzurki :-D nie znosiłam się w niej i jak widzę swoje zdjęcia z tamtych czasów to mam ubaw :P Może dlatego, że zawsze chciałam dłuższe włosy mieć.

Wieczorem miałam strasznie twardy brzuch, wzięłam na noc no-spę. A rano lekko bolał ale przeszło. Jak dotykam się po brzuchu to maluch się przesunął, był całkiem po prawej stronie, a teraz na środku. Kopniaków dalej nie czuję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 sie 2011, 10:20

witam sie z rana :ico_kawa:

a ja codziennie jak wstaje to z mysla ze mala poczuje a tu nic :ico_placzek:

ale slyszalam ze nawet w 21tc mozna poczuc pierwsze ruchy
i jak po tym okresie sie nie czuje trzeba isc do lekarza

ale nawet na tym programie TLC o tych dziewczynach co nie wiedzialay ze sa wciazy
one chyba nie czuly ruchow co?
bo tak to napewnp by sie kaply ze sa w ciazy

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 sie 2011, 10:23

a ja codziennie jak wstaje to z mysla ze mala poczuje a tu nic :ico_placzek:
Ja też dotykam brzucha i myślę, że może dziś coś poczuję... Za kilka dni 21 tc skończę i nic :ico_noniewiem: Wizytę u lekarza mam w przyszły czwartek i usg też.
one chyba nie czuly ruchow co?
One zupełnie nic nie czuły i żadnych oznak ciążowych nie miały, a jak ciutkę tyły to myślały że to zwykłe przytycie.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

30 sie 2011, 10:25

A my już u mamy siedzimy :-)

Co do nastroju to wczoraj miałam wisielczy humor więc nawet na forum nie zaglądałam, ale dzisiaj już jest ok :-) Wierze w to że będzie dobrze - innej możliwości nie ma i tyle :-D tłumaczę sobie to tak że chłopaki to zawsze muszą nam pod górkę robić ale damy rady :-)
Byłam w sklepie z wózkami bo chciałam obejrzeć to moje wymarzone Chicco a pan mi powiedział że Chicco splajtowało i jedynie w sklepach gdzieś pojedyncze sztuki można znaleźć :ico_szoking: odwiódł mnie też od wózka trójkołowgo. W sumie ja się na niego uparłam bo mi się podoba a fakt w niektórych sytuacjach mogą być problematyczne.
No i tak rozglądając się znalazłam wózeczek Tako (a zapierałam się że już z tej firmy nie kupię :ico_oczko: ) fajny leciutki w miarę bo waży coć 13kg no i jest coś na wzór imitacji jeansu :-) spodobał mi się :-) ale to jeszcze czas :-)
Dzisiaj z kolei znalazłam na allegro kołyskę z kubusia puchatka i intensywnie nad nią myślę :-) muszę tylko do faceta napisać żeby mi wymiary podał bo na zdjęciu maława się wydaje :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 sie 2011, 10:29

Aga26, Tako są fajne ale z tych lepszych modeli :-) Aż ciekawa jestem jaki ten jeansowy jest :-) To się zdziwiłam że Chicco splajtowało :ico_olaboga: ciężko z ewentualnymi częściami będzie.

Aga dobre nastawienie to połowa sukcesu !

[ Dodano: 30-08-2011, 10:31 ]
Aga26, Tako Warior Jeans Design :-) ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arispkip i 1 gość