Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 sie 2011, 22:46

hihi mam Kauflanda pod nosem
o żesz ty :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Co do butelek to na początku nie będę kupować. Przy Emili nakupowałam butelek, smoczków a ona tylko cyca preferowała a od 5 m-ca piła z kubka niekapka
no to super faktycznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja już sama nie wiem :ico_noniewiem: z córą miałam silną anemie i po cc mleko mi zanikło :ico_placzek: Kubuś w ogóle nie chciał cyca a Mikuś był bardzo brutalny ,wiec osłonki i laktator były niezastąpione w ogóle to pamiętam przy kubie miałam taki zwykły zwał się chyba lakta plus roboty przy nim dużo było i najgorzej że co chwilkę trzeba było przerywać co by mleko przelać ,więc na pewno z butelką bym chciała :ico_oczko:

[ Dodano: 30-08-2011, 22:49 ]
wiecie co tylko kaskę mieć i można szaleć i szaleć ,ale jak to mówi znajoma to każdy powinien w portfelu żmije trzymać to może ta kasa by się tak szybko nie rozpływała :ico_zly:

[ Dodano: 30-08-2011, 23:11 ]
Aga26, dobranoc :ico_oczko: i mnie samą zostawiły :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

31 sie 2011, 07:13

dzień dobry :ico_haha_02: ale siędziś wyspałam moje dzieciątko się ulitowało i w nocy ślicznie dało pospać ale teraz już stwierdziło że koniec dobroci i zaczyna rozrabiać w brzuszku :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a tak o butelkach wspomniałyście to ja na razie nie będe kupować butelek bo i przy jednej i przy drugiej był mi tylko cyc potrzebny poza dwoma dniami kiedy wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem wyrostka i wtedy mężu na szybko musiał butelkę szukać żeby Magdalenę karmić więc mam nadzieję że i tym razem przez pierwsze miesiące nie będe potrzebowała butelki dopiero jak do pracy bede wracać to będzie potrzebna

Własnie do mnie dotarło że dziś ostatni dzień wakacji :ico_olaboga: :ico_olaboga: ależ to zleciało

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

31 sie 2011, 07:47

Nie chciałabym być znów uziemiona tak długo jak z Emilką z powodu karmienia, a tak to mąż może nakarmić, a ja gdzieś będę mogła wyskoczyć.
No w sumie to masz całkowitą rację i musze o tym pomyśleć bo ja miałam dokładnie to samo przy dziewczynach ani butelki ani smoka nie chciały i lekarstwem na wszystko był cyc :-D :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 sie 2011, 08:38

No w sumie to masz całkowitą rację i musze o tym pomyśleć bo ja miałam dokładnie to samo przy dziewczynach ani butelki ani smoka nie chciały i lekarstwem na wszystko był cyc
U mnie było to samo :ico_noniewiem: tak się zastanawiam bo jak Borys będzie taki uparty jak Emila to nic z tego nie wyjdzie :ico_noniewiem:
Emilka z butelki wogóle nie chciała pić. Jak tylko dałam butlę z moim mlekiem to darła się niemiłosiernie a smoka pociumkała z 5 sekund i plula bo nic z niego nie leciało :ico_oczko:
No ale czas pokaże jak będzie :-)

U nas dzisiaj ładna pogoda :ico_brawa_01: Pojedziemy chyba do mamy na ogródek :-) Popołudniu umówiłam się na pedicure bo Borys leży mi bardzo misko i w dodatku w poprzek i nie mogę sobie z nogami zrobić :ico_szoking:
No a wieczorem musimy się przygotować do przedszkola :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

31 sie 2011, 09:05

hihi moja Olka już się pakuje na jutro do szkoły od razu chce zabrac ze soba książki i inne rzeczy i właśnie jej tłumaczę że jutro jeszcze nie musi wszystkiego zanieść :ico_haha_01: :ico_haha_01: kilka dni temu przyszła zmartwiona i mi mówi że ona wogóle nic z tabliczki mnożenia nie rozumie :ico_haha_01: :ico_haha_01: i też jej musiałam tłumaczyć że w zerówce jeszcze nie bedą się tabliczki uczyć więc nie musi się martwić

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

31 sie 2011, 09:36

Cześć dziewczynki :ico_kawa:

Z tym wiaderkiem to się ładnie zdziwiłam. Może pomysł i dobry jak maluszek się drze w zwykłej wanience, ale żeby zaraz 100zł za to chcieć :ico_olaboga:

Mnie się dzisiaj tak dobrze spało i ciężko z łóżka zwlec się miałam. Mój w nocy w trasę pojechał i same z psiną zostałyśmy. Chciałam poodkurzać, to się odkurzacz zrypał :ico_zly: no i sama sobie nie poradzę z jego naprawą niestety.

A ja myślałam, że dzisiaj już 1 września i się ocknęłam, że 31 dni ma sierpień hehe :-P

Co do butelek mam jedną małą złotą z AVENT'a. Dostałam od szwagierki, bo miała ich nadmiar. Kupię dwa smoki i jedną jeszcze większą butlę tylko jeszcze nie wiem czy Avent, Lovi czy inna :ico_noniewiem: Też chciałabym by dzidzia nie była tylko i wyłącznie na moim cycku ale i by tatuś mógł karmić malucha, a ja sobie odpocznę wtedy ciutkę.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

31 sie 2011, 10:59

Witam dziewczyny
Z tym wiaderkiem to się ładnie zdziwiłam. Może pomysł i dobry jak maluszek się drze w zwykłej wanience, ale żeby zaraz 100zł za to chcieć
cena jest zabójcza nie ma co, ale ja bym dziecka do wiaderka nie wcisła, jakoś mnie to odrzuca osobiście.

Widze że na tapecie macie temat kołysek i butelek.

Ja kupiłam butelki z TT, bo najbardziej przypadły mi do gustu wiec całkiem poszłam w ta firme i sterylizator, podgrzewacz, laktator, smoczki itd. pokupiłam z tej firmy.

Tylko termometr elektroniczny przykladany do skroni lub ucha mam z baby ono.
Co do butelek mam jedną małą złotą z AVENT'a
ja dostałam 2 z aventu ale siedzą w szafce zapakowane, jak któreś z kolezanek będzie sie spodziewała malucha to jej dam, bo dla mnie sa zbyteczne. :-D
Też chciałabym by dzidzia nie była tylko i wyłącznie na moim cycku ale i by tatuś mógł karmić malucha, a ja sobie odpocznę wtedy ciutkę.
u nas tak samo, latkatorem odciagne pokarm, zostawię w pojemniku i w razie czego mój M. będzie karmił z butelki :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

31 sie 2011, 11:05

Aż sobie zerknę na te butelki i inne z TT i poczytam opinie, bo mnie zaciekawiłyście.
u nas tak samo, latkatorem odciagne pokarm, zostawię w pojemniku i w razie czego mój M. będzie karmił z butelki :-)
Chcę żeby od początku mój miał sporą więź z maluchem i czuł się potrzebny, a nie odtrącony. Ostatnio mu powiedziałam, że pierwsza kąpiel będzie należeć do niego :-) ja pomogę jak będzie chciał.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

31 sie 2011, 11:11

Ostatnio mu powiedziałam, że pierwsza kąpiel będzie należeć do niego [/quote mój M. rezerwuje sobie większośc kapieli, faceci naja proścoej zlapia dziecko pod paszka i idealnie na rece dziecko mu sie wspiera bo maja większe dlonie. Fajnie ze po porodzie faceci maja 2 tygodnie opieki nad zoną, to będę mogła liczyc na spora pomoc, tym bardziej że to pierwsze nasze dziecko wiec wszystkiego musimy sie nauczyć

[ Dodano: 31-08-2011, 11:12 ]
Aż sobie zerknę na te butelki i inne z TT i poczytam opinie, bo mnie zaciekawiłyście
mi ginekolog i położna ktora bedzie przy moim porodzie polecili te butelki.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

31 sie 2011, 11:16

tym bardziej że to pierwsze nasze dziecko wiec wszystkiego musimy sie nauczyć
Nasze też pierwsze, więc spora szkoła życia nas czeka. Ale damy radę, bo czemu by nie :-)
izabelllla123, gdzie będziesz rodziła w BB ? Pytam, bo mieszkałam tam, zresztą mój jest z BB :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość