Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 sie 2011, 17:55

zauważyłam ze jula81 podczytuje nas właśnie :ico_oczko: ciekawe co u niej moze by sie odezwała na wątku naszym :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nie zagladała od marca :ico_olaboga:

[ Dodano: 31-08-2011, 17:56 ]
a właśnie Kocura co z karmieniem po cesarce?
kiedy mozesz dstawić dziecko pierwszy raz?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

31 sie 2011, 17:57

A jak z karmieniem , nie miałaś problemów z pokarmem z przystawieniem ? Szybko się pokarm pojawił? I jak ty się czujesz?Brzuszek boli?
Z karmieniem też duuużo lepiej niz przy Zu. Może dlatego,że od razu po cc trafiłam na fajną położną i ona mi pomogła, mimo,że sama jeszcze nie mogłam się ruszyć. Więc Młody cyckał od razu, chociaż pewno jeszcze tam nic nie miał, hihi... Ze trzy razy dali mu mleko, bo nie wiedziała, czy najada się czy nie, czy mam już coś w tych cycach, czy nie. Ale potem to już było widać,że jest :ico_oczko: No i na sam koniec, w niedzielę, trochę mi poranił brodawy i kupiłam nakładki Canpol i na razie tak wcina.

A brzuch już nic nie boli :ico_brawa_01:
No mówię Wam, przy Zu to stękałam chyba ze dwa tygodnie :ico_olaboga:

[ Dodano: 31-08-2011, 17:58 ]
kiedy mozesz dstawić dziecko pierwszy raz?
od razu mi dali Małego :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 sie 2011, 18:00


od razu mi dali Małego :-)
o to fajnie :ico_oczko:
a to chyba po całkowitej narkozie nie mozna iles tam do cyca dostawić :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 sie 2011, 18:01

No to super.Kurcze obym i ja trafiła na fajną babkę która mi pomoże z karmieniem . Bardzo bym chciała by mi się udało karmić.

A bardzo boli kiedy się leży te 24 godz ? Czy dają cały czas coś przeciwbólowego.
Sorki że tak wypytuje ale ciekawa jestem tym bardziej że w tym samym będę rodzić.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 sie 2011, 18:03

No to super.Kurcze obym i ja trafiła na fajną babkę która mi pomoże z karmieniem . Bardzo bym chciała by mi się udało karmić.
uda ci sie, nawet jeśli nie bedziesz karmić 3 doby to w 4 dobie przyjdzie nawał który co jak co ale dziecko wyssie najlepiej, żadne laktator ci tego tak nie ściągnie jak maluch przy cycu

ważne zeby zagryźć wargi, stłamsic pieluche w zebach jak nadejdzie moment poranionych sutków, dbać, myć, smarować maściami, i przeczekac az sie zagoi :ico_sorki: potem to już tylko przyjmenosć :ico_oczko:

[ Dodano: 31-08-2011, 18:06 ]
mi Majka pogryzła sutki pomimo że jadła max 10 minut z jednego cyca, i nie wisiała godzinami, ale wytrzymałam :ico_sorki: zagryzałam pieluchę i łezki mi leciały, ale jak cyce sie zagoiły a sutki doszły do wprawy to już karmienie było komfortowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ważne zeby sie nie zrazić i dobrze dostawić maluszka, nie pozwalać godzinę wisiec na cycach bo sie nigdy nie zagoją :ico_olaboga: a to najprostrza droga do zaprzestania karmienia :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 sie 2011, 18:09


od razu mi dali Małego :-)
o to fajnie :ico_oczko:
Ale sama o to prosiłaś czy oni sami od siebie .
ważne zeby zagryźć wargi, stłamsic pieluche w zebach jak nadejdzie moment poranionych sutków, dbać, myć, smarować maściami, i przeczekac az sie zagoi :ico_sorki: potem to już tylko przyjmenosć :ico_oczko:
No mama nadzieję że podołam. Jestem przygotowana psychicznie że będą bolec właśnie brodawki że może być ciężkawo więc może dam rady bo gdybym się nastawiła że będzie lekko to bym sie zdziwiła.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

31 sie 2011, 18:14

Matko Kocura jak superr!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No teraz "smaka" mam 10000razy większego :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 sie 2011, 18:16

No mama nadzieję że podołam. Jestem przygotowana psychicznie że będą bolec właśnie brodawki że może być ciężkawo więc może dam rady bo gdybym się nastawiła że będzie lekko to bym sie zdziwiła.
dasz radę :ico_oczko:
zobaczysz :-D wiesz co najgorsze jest pierwsze uczucie :ico_noniewiem: złapanie cyca i te uczucie jak mleko napływa takie drętwienie, ale po minucie mija :ico_sorki:
jak dziecko za długo ssie to tez lepiej cyca zmienić żeby sie zbytnio nie zmęczył :ico_oczko:

ja Majkę karmiłam na zmianę, jak dawałam pierwszy prawy to wypijała go do końca i wtedy dawałam jej lewego z którego pociumkała troszke i wypuszczała :-D
następne karmienie zaczynałam od lewego i jak go opróżniła do końca to dałam prawy i tak w kółko :-D

i karmienie u nas szło oki od samego początku, choć jak mówie była też krew na sutkach, ale jak dziecko "załapie" to w kilka dni następuje poprawa :ico_sorki:
no i przedwszytskim dobra masc na cyce :ico_sorki:
ja smarowałam Bephantenem :ico_sorki: maścią :ico_oczko: jest też krem, ale chyba mniejszy efekt
nie trzeba go zmywac do karmienia, wystarczy wytrzec sutka :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 sie 2011, 18:18

czesc dziewczyny wpadlam sie przywitac :-D
podczytuje was ale mam tyle do napisania ze niewiem od czego zaczynac i nic nie pisze hi hi
Kocura Bura, Gratulacje kochana synek sliczny!!! a ty szybko wrocilas do formy :ico_brawa_01:
i ja mam nadzieje ze szybkoi wroce bo duzo nie przytylam waze 61kg czyli jakies 7 kg tylko :ico_szoking: gdzie z chlopakami po 22 przytylam :ico_szoking:
ide teraz wypic kawe z malzem :-D wpadne pozniej to napisze wiecej co u mnie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 sie 2011, 18:18

marcz89, na Ciebie też już nadchodzi czas :ico_oczko: lada chwila i ty nam wstawisz zdjęcie córci :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość