szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 wrz 2011, 11:01

Ja wlasnie dopiero jak się dowiedzialam co potrzebuje to spakowałam torbe, bo te listy na necie to jakas abstrakcja. pół domu trzebaby zabrać.
Dokładnie , te listy z neta są ogromne.Ja spakuje torbę jak spotkam się z gin która będzie mnie prowadzić w szpitalu . A będzie to już chyba niedługo i wtedy spakuje choć u mnie pewno będzie CC więc wszystko zaplanowane ale wole być przygotowana .
Już myślałam, że będę wam rano po 5 pisała, że chyba się rozłożę bo skurcze miałam
Kurcze ale to jednak coś oznacza i pewno już tuz tuż .
dostalam takich skurczy ze niemoglam do lazienki dojsc wlasciwie bole podbrzusza takie jakby sie rozwarcie robilo doczolgalam sie do lazienki i znow mialam sluz z krwia
No to u ciebie chyba lada chwila powinno się zacząć na dobre .
hehe jeszcze się okaże że kilka na raz będzie rodzic.
Jutro jade sobie do Ikei razem z M.
My tez się wybieramy do Ikei do Krakowa ale jakoś ostatnio weekendy mamy zajęte a w tyg nie mamy jak .Tylko że my do Ikei mamy jakieś 100 km.

A ja stawiam za kolejny tydzień , to juz 33 ranyy coraz bardziej chyba zaczynam panikować że nie jesteśmy gotowi. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

01 wrz 2011, 11:07

Sandrusia na PW podeślę Ci mój numer jak coś to napiszesz mi eska :ico_oczko:

Szkieletorek za kolejny tydzień :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A mnie goni na kibelek :ico_noniewiem:
Chyba dziś zrobię sobie dzień depilacji bo później nie zdarze :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 wrz 2011, 11:13

Kinga_łódź, ok wysle Ci sms jak cos ja wysle Ci swoj nr to tez daj znac :) a powiedz gdzie ty dokladnie mieszkasz?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

01 wrz 2011, 11:32

Już sobie zapisałam :-D Ja wysoko wysoko na północy Londynu.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 wrz 2011, 11:38

A ja stawiam za kolejny tydzień , to juz 33 ranyy coraz bardziej chyba zaczynam panikować że nie jesteśmy gotowi.
GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My tez się wybieramy do Ikei do Krakowa ale jakoś ostatnio weekendy mamy zajęte a w tyg nie mamy jak .Tylko że my do Ikei mamy jakieś 100 km.
ja do Katowic mam 60km a do Krakowa 110-120km.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

01 wrz 2011, 11:47

ja do Katowic mam 60km a do Krakowa 110-120km.
Oj no to ładny kawałek :ico_noniewiem: ja mam 15min :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 wrz 2011, 11:50

Oj no to ładny kawałek ja mam 15min
oj tobie to dobrze, ja pod nosem mam typowe hipermarkety typu tesco, auchan, carrefour, kaufland i real. Ale w Bielsku niestety Ikei nie ma a przydalaby się, niestety nie ma tez Obi. Takze lipnie troszkę.

Nic biore sie powoli za przygotowywanie obiadku. M. przypałetał mi sie własnie do domu na półtorej godziny bo ma auto w serwisie i czeka na telefon od nich. Takze lazi i zawadza mi jak zawsze.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 wrz 2011, 11:57

No ja tez mam kawałek właśnie do Ikei a bardzo ja uwielbiam .,Czuje się jak w niebie tam hehe

Ja już po kawce.Doszły mi spodnie ciążowe super są tylko kurcze pod brzuszkiem zbyt dopasowane chyba.Ale zapytam jakiejś znajomej krawcowej czy by mi nie przerobiły tego.
Jak P wróci o 14 z pracy to wysprzątamy auto i umyjemy je .Mała zadowolona bo będzie się pewno babrać w pianie i wodzie .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 wrz 2011, 12:18

No ja tez mam kawałek właśnie do Ikei a bardzo ja uwielbiam .,Czuje się jak w niebie tam hehe
ja tez lubię jeżdzic do Ikeii tyle że meble nie szczególnie mnie interesuja , wolę dzial. kuchnii i dodatków do łazienek itp.... no i ukochany dział z świeczkami, te zapachy wszystkie rewelacja.
Mała zadowolona bo będzie się pewno babrać w pianie i wodzie .
jak mój tata myl auto też zawsze sie taplałam w pianie i błociek jakie powstawało, potem szlaufem mnie płukal bbo wygladałam jak świniaczek. :-D ehh.... to byly czasy a teraz sama na dziecko czekam które tez pewnie będzie lubiało się taplać za parę lat

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 wrz 2011, 12:31

ja tez lubię jeżdzic do Ikeii tyle że meble nie szczególnie mnie interesuja
No mnie obecnie nie interesują też meble, ale niedawno kupiliśmy 3 szafy do sypialni z wnętrzem i kocham je po-prostu , mam tez komodę i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości.
Kiedyś jak będziemy robić kuchnie to pewno tez tam kupimy.
A pochwale sie za chwilkę nimi a co .Nudzi mi sie.
a teraz sama na dziecko czekam które tez pewnie będzie lubiało się taplać za parę lat
Oj tak , na pewno będzie lubić ,.Chyba każde dziecko to lubi .Mojej czasem pozwalam po kałużach skakać , choć mnie to denerwuje to wtedy sobie przypominam że ja tez byłam dzieckiem i uwielbiałam to więc wolę jej na takie coś pozwolić niż kupować masę zabawek czy włączać na okrągło bajki.

[ Dodano: 01-09-2011, 12:53 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
To moje szafy z sypialni .
A tutaj częściowy salon .Jest jeszcze w nim tv szafa ale jest nie skończony tak samo jak i sypialnia.Brakuje paru dodatków.
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość