Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 09:58

Hello Dziewczyny :ico_ciezarowka:
Mad., ale jestem ciekawa Twojego USG, kto tam u Ciebie mieszka :-)
Mad a Ty dzisiaj masz to USG czy 8 dopiero?
W czwartek 8 września USG, tak jak Beatka. Zniecierpliwiona jestem :-)

Dzisiaj rano znów maluch szalał, jak się na moment na plecy położyłam. Chyba nie lubi tej pozycji :-P
Weź pod uwagę że Lilusia będzie zimowym dzieckiem i co najmniej 3 miesiące będziesz jeździć po śniegu. Jak jest zmrożony śnieg to ok małe kółka się sprawdzają, natomiast przy mokrym śniegu czy roztopach to jest masakra. Śnieg będzie Ci zaklejał kółeczka.
Dokładnie to brałam i ja pod uwagę. Co innego jakby dziecinka letnia była. A tak zima nie wiadomo jaka będzie. A siłować się z wózkiem to żadna przyjemność, jeszcze zimą :ico_noniewiem: Gabi, zastanów się nad tym :-)

Ika202, ten drugi wózeczek fajny. W tym moim w torbie też jest taka a'la ceratka by przebrać łatwiej malucha w wózku jak cosik narobi.

margolcia, placki zmieniaczane :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Mogę się wprosić :-D ?

No i mamy wrzesień. Jesień już bardzo czuć, szczególnie wieczorami. Nie da rady już siedzieć przy otwartym balkonie :ico_noniewiem:

ja sobie pościel wyłożyłam do wietrzenia, fajne powietrze jest. Śniadanko jakieś zjemy, posprzątamy.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

01 wrz 2011, 10:01

W tym moim w torbie też jest taka a'la ceratka by przebrać łatwiej malucha w wózku jak cosik narobi.
w mojej torbie też jest :D
Mogę się wprosić :-D ?
jasne zapraszam :D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 wrz 2011, 10:28

Dokładnie to brałam i ja pod uwagę. Co innego jakby dziecinka letnia była. A tak zima nie wiadomo jaka będzie. A siłować się z wózkiem to żadna przyjemność, jeszcze zimą
tym bardziej że ostrzegaja przed gwaltowna zimą w tym roku, slyszalam że w paxdzierniku ma byc śnieg :ico_szoking: podobnie bynajmniej jesli chodzi o temperatury i ilość śniegu jak w zeszłym roku. Zima ma byc dośc mroźna i bardzo snieżna. Gabi, ja kupiłabym jakiś gleboki wozek na pompowanych kołach, co prawda to 3kg wiecej niz na plastikowych, ale w zimie lepiej będzie sie jeżdziło, a potem lekka spacerówkę. Ja Roanem pojeżdzę ale jakąś totalnie lekka spacerówke na pewno kupię.

U nas dzis na obiad chilli con carne, ostatni miesiac gdzie moge jeśc co chcę, czy pikatne, czy tluste.... jak będe karmiła to sie skończy takie jedzenie więc póki co spelniam wszytskie swoje zachcianki :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 10:33

ja kupiłabym jakiś gleboki wozek na pompowanych kołach
Lekko w tylnich kołach spuszcza się powietrze i jeszcze lepiej po śniegu śmigają ;-)

[ Dodano: 01-09-2011, 10:34 ]
U nas dzis na obiad chilli con carne, ostatni miesiac gdzie moge jeśc co chcę, czy pikatne, czy tluste....
Oj nie jadłam tego... Ale ja za pikantnym jedzeniem nie przepadam, zaraz wszystko na buzi mi wyskakuje.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 wrz 2011, 10:52

Mad czekam zniecierpliwiona przez te pomylki co sie slyszy o plci
dlatego strasznie chce Hanie potwierdzic 3 raz :-)

Ika ten drugi super wozeczek cos w moim guscie tylko kolorek bardziej zywy bym wybrala
na tym malutkim zdjeci przy suwaczku to mi na dziewczynke wyglada
ale wolalabym wieksze zdjecie

a my bylismy wczoraj w szpitalu z tym mlodszym bo mial wizyte w sprawie migdalow
ma tak duze ze biedny ma bezdechy w nocy
do 12 moge policzyc jak wstrzymuje powietrze w czasie snu
i 21 pazdziernika dzien przed jego urodzinami bedzie mial zabieg
podciecia dwoch bocznych i wyciecie trzeciego
samego zabiegu sie nie boje bo starszy tez to mial bo to u nas rodzinne
moj M tez mial wycinane
ale bardziej boje sie narkozy bo roznie takie male serduszko moze zareagowac na taka dawke leku usypiajacego

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 10:58

bo roznie takie male serduszko moze zareagowac na taka dawke leku usypiajacego
Trzeba być dobrej myśli, że wszystko się powiedzie :-) Nieprzyjemny zabieg, ale synuś da radę !!! :-)

Ja zaś zniecierpliwiona, bo kompletnie nie wiem kto w środku mieszka. Na ostatnim usg było za wcześnie by rozpoznać.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 wrz 2011, 11:52

Ja zaś zniecierpliwiona, bo kompletnie nie wiem kto w środku mieszka. Na ostatnim usg było za wcześnie by rozpoznać.
teraz juz przynajmniej uslyszysz na 100% kogo w brzuszku nosisz. takie wczesne określanie w 12-13tygodniu czesto bywa mylne. :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 wrz 2011, 12:53

Mad a w ktorym tyg mialas ostatnie usg ?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 12:54

Beatka78, w skończonym 15tc... a teraz będę miała w 22tc dopiero... :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 13:15

trochę się ciązowo na jesień obkupiłam
Coś to pokupowała, bo ciekawa jestem?

Oj duperelki z Ikei bardzooo lubię, obejrzałam nowy katalog i się wybierzemy na zakupy niebawem pewnie. A dziś jak dobrze pójdzie po wózek jedziemy.
Ja z Emi dopiero w 27. tygodniu się dowiedziałam, że to córeczka, wcześniej nie chciała się ujawnić. Ale wtedy tez czułam, że dziewczyna bedzie :ico_oczko:
Oj to dość późno... Miejmy nadzieję, że jeśli są tam jajuszka to są okazałe i się nie będą chować :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość