Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 sie 2011, 11:01

oj ja też nie jestem zadowolona z tej szkoły :ico_zly:
za to Jaś hmmmm chyba mu się to podoba bo teraz ma nową grupę i nową opiekunkę, więc mówi, ze do zerówki idzie no nich mu będzie i w sumie się cieszy ale nie to, że nie może się doczekać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 sie 2011, 21:06

Hey Kobietki

U nas lato raczej zimne, raptem 3 razy bylismy na basenie, a tak caly czas zimo i pada... (srednio po 16-20 st)
Wikucha ma tylko 3 tygodnie wakacji i 5.09 wraca do przedzkola a za rok do szkolki :)

Pozdrawiam was wszystkie i dzieciatka

P.S Chloe alez Twoj synek sie zmienil widzialam na naszej klasie, nie poznalabym

Aczkolwiek ostatnio przegladalam zdjatka Wiki i musze przyznac ze mam w domu prawdziwa pannice :) Taka malenka byla, a teraz ma blisko 120 cm wzrozstu i uwaga ... juz ma pierwsza milosc :-D - kolega z przedszkola, ach jak ten czas leci. Blisko 5 lat temu kazda z nas oczekiwala na dzieciatko a tu juz tyle czasu minelo. Juz nie liczy sie tygodni, czy m-cy...

gdzie ten czas uciekl :ico_oczko:

Buziaki kochane

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

01 wrz 2011, 19:34

Hej!
No i przedszkole się zaczęło. Maciej trochę płakał rano, na szczęście odprowadzał go tata. A po powrocie było już super, wrócił z uśmiechem.
asiu, Maciej ma ok. 105 cm, może więcej. Ale nic to, mam nadzieję że nadrobi. Urodzinki ma dopiero w połowie listopada. Nie poznałabyś go?
Masz rację, pięć lat minęło. Świetny to był czas... I na forum był "ruch".
Dziewczyny, a jak wasze maluchy?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 wrz 2011, 21:01

Hejka
Jaś też ze 105 ma :-D
no i zaczęło się w sumie super, Jaś zadowolony no i też dzisiaj z tatusiem, bo mamusia pierwszy dzień w pracy :-D Lena dzielnie zniosła rozłąkę babcią dobrze się nią zajęła oby tak dalej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 wrz 2011, 16:29

Halo Kobietki :)

Faktycznie ruch tu maly ale lepszy niz zadny :) Prawda??

U nas tez przedszkole od pn :) Wiki juz nie mogla usiedziec w domu...

Wiecie no kurcze ta moja cora to chyba po tacie taka duza, w przedszkolu jest praktycznie najwieksza.

Wiesz Chloe w tej chwili ten m-c czy dwa roznicy miedzy dzieciaczkami to niewiele, kiedys to faktycznie bylo inaczej :)

Dziewczynki jakbyscie chcialy pogadac to piszcie serio serio na nk czy facebook
ja pracuje przy kompie duzo wiec zawsze lukne :)

sciskam mocno obecne i nie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 wrz 2011, 20:41

no witam
ja niestety odcięta w godzinach pracy od stron "innych" :ico_oczko: niż te dozwolone a jak wracam z pracy to wiadomo Lena Jaś dom i jakoś czasu ciągle i notorycznie brak :ico_noniewiem:
Jaś już zaliczył przeziębienie Lena troszkę posmarkała ale się jakoś rozeszło po kościach, więc od poniedziałku wraca do przedszkola, ale teraz opłaty są rewelacyjne :ico_olaboga:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

19 wrz 2011, 14:25

Hej!
Przedszkole jest drogie, to prawda... Ale i tak chętnie będę za nie płaciła kolejny rok, byle mały nie poszedł do szkoły. Jest chyba nadzieja dla naszych maluchów, nie :ico_brawa_01: ?
Maciej troszkę był posmarkany, ale poradził sobie z przeziębieniem.
U nas dziś chłodno i pada. A co u Was??

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Wiki z okazji pięciu urodzin :-) Ale ten czas leci.

[ Dodano: 05-10-2011, 20:50 ]
Cześć!!
Co tu taka głucha cisza? U nas w porządku! Jestem przeszczęśliwa, bo Maciej nie będzie musiał iść do szkoły, ale i tak zbieram informacje od koleżanek-nauczycielek jak to jest z tymi sześciolatkami w szkole.
A co u was??

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 paź 2011, 20:28

chloe, ale to chyba jeszcze nie jest przyklepane, czy już pewne, ze nie muszą???
no i daj znać co tam koleżanki mówią, bo ja też z chęcią zostawiłabym Jaśka w zerówce :ico_oczko:
u nas ok, choroba za chorobą jedno wychodzi to 2 zaczyna, teraz Lena z antybiotykiem ja od niej też załapałam i na uszy mi poszło też dostałam antybiotyk, wzięłam 2 dni wolnego w pracy, może mi to coś da :ico_sorki:
no i :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla naszych 5-latków :ico_brawa_01:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

17 paź 2011, 21:28

riterko, myślę że już się z tego wycofają. Skoro Tusk już oficjalnie ogłosił...Na pewno będą musieli dodać jakiś "aneks" do reformy oświaty. Podejrzewam, że do końca roku wszystko będzie jasne :ico_brawa_01: . Ja oddycham już pełną piersią :-D
Maciej trzyma się zdrowo, jak na razie chodzi przykładnie do przedszkola.
Pozdrawiam.
A gdzie reszta? Edulita dawno się nie odzywała, mery... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 paź 2011, 20:54

czyli mówisz, że możemy być spokojne :ico_oczko: chciałabym :ico_sorki:
u nas chwilowo zdrowi i też Jaś w przedszkolu dzielnie :ico_oczko:
no i masakra wszystkich gdzieś wywiało :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości