elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 wrz 2011, 18:56

mojej siostry szwagierkja rodziła w grudniu, dziecko p[ierwszy raz na dwór wyszło wiosną i co i od razu zapalenie płuc, bo organizm nie wiedział co to powietrze świerze. więc lepiej uczyć od małego, tylko cieplej ubrac jak zima będzie, a na deszcz wiadome nikt nie wychodzi chyba ze mżawka jest to ma sie po to folie na wózek:)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 wrz 2011, 19:06

więc lepiej uczyć od małego, tylko cieplej ubrac jak zima będzie, a na deszcz wiadome nikt nie wychodzi chyba ze mżawka jest to ma sie po to folie na wózek:)
dokładnie popieram w 100%.

Ja już po kąpieli /a własciwie po prysznicu/ fajnie świezutko się czuję M. ogolił mi nózki teraz ide pomalowac pazurki, bo już mnie wnerwia obecny kolor lakieru, dziś zaszaleje i pomaluję na kolor fuksji :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 wrz 2011, 19:10

zgadzam sie z wami dziewczyny :ico_sorki: swierze powietrze to najlepsze co moze byc dla dziecka !!! ja to mam depreche jak u nas leje caly dzien i dzieciaki musza w domu siedziec :ico_olaboga:
ja tez juz sie wykapalam zjadlam 2 kanapki i siedze milalam skurcze co 10 min takie troszke bolesne i oczywscie przeszly :-D hi hi ja cos czuje ze tak do terminu dochodze albo i dluzej :ico_olaboga: oby nie musze urodzic jak najszybciej dobrze by bylo w ten weekend :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 wrz 2011, 19:13

mnie wyklely staruchy wredne które mieszkaja koło mojej mamy że kupiłam wózek, i mam gotowy pokój i ciuszki dla młodej, bo takie rzeczy kupuje sie po porodzie, bo inaczej pecha przynosi.
Oj o takim czymś to ja wiem .Moja babcia ciągle mi mówi bym się wycofała z tego żde bede chrzestną bo to zabierze mojemu dziecku coś heh dobre .
A to że kupiłam fotelik i kołyskę w 3 miesiącu to tez choć kto mi mówił i wcale nie stare baby tylko np znajoma 30 lat i mówi że źle robię bo to pecha przynosi . Ja w takie rzeczy nigdy nie wierzyłam i nie wierze, wiem że jeśli będzie miało być coś źle to i tak będzie i żadne wcześnie kupione ubranka tego nie zmienią.
Mówi się ,,Co dla kogo przeznaczone to na drodze rozkraczone ,, i to jest prawda w jaką wierze.

Ja nie wyobrażam sobie czekać do porodu a potem wysyłać po wszystko P by kupował i kiedy miałabym to wyprać przygotować? I skąd wtedy wziąć tyle kasy na raz by to kupić.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 wrz 2011, 19:35

ja też wierzę, że jak zaczniemy sobie wmawiać cos usilnie to się spełni, bo podświadomie do tego bedziemy dązyć, zwłaszcza do tych złych rzeczy - więc kupno czegokolwiek w jakim kolwiek czasie dla dziecka nie uważam za przynoszace pecha a wręcz normalne, ze po kolei bo dokładnie skąd wziać kasę naraz jednorazowo.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 wrz 2011, 19:44

Cześć!

Powiem Wam,że jak się Zu urodziła to chodziłyśmy na spacery całą zimę, bo wtedy wyjątkowo łagodna była :-)
Bo kurde, jak będzie w tym roku powtórka zeszłej zimy to kicha, było przecież minus 30 :ico_szoking:
No, ale teraz trzeba korzystać. Chciałam spytać położną, ale jak jej nie ma to trudno.
M. coś się spytał położnej w szpitalu, a ona mu na to- to jest teraz pana dziecko, może pan robić co pan chce :ico_haha_01: Więc każdy ma swój rozumek i instynkt i na pewno nie zrobi krzywdy własnego dziecku :-)

jula ja też cukrzycowa i kwiatunio jeszcze, więc właśnie tak to u nas z tymi kg. Ja przez ostatnie trzy miesiące nic nie przytyłam.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 wrz 2011, 20:06

Bo kurde, jak będzie w tym roku powtórka zeszłej zimy to kicha, było przecież minus 30
no ja słyszalam dziś na tvn meteo że śnieg ma sypac juz w październiku a zima ma byc bardzo mroźna i snieżna tak jak w zeszłym roku, i niestety ale długa :ico_szoking: :ico_zly:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 wrz 2011, 20:07

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maciusia za jego 1 tydz po tej stronie brzuszka.

[ Dodano: 01-09-2011, 20:09 ]
Bo kurde, jak będzie w tym roku powtórka zeszłej zimy to kicha, było przecież minus 30
no ja słyszalam dziś na tvn meteo że śnieg ma sypac juz w październiku a zima ma byc bardzo mroźna i snieżna tak jak w zeszłym roku, i niestety ale długa :ico_szoking: :ico_zly:
Oby się im nie sprawdziło, bo w październiku ma być ładnie, znaczy bez śniegu i to mi już wystarczy no i temp by nie była mroźna od razu .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 wrz 2011, 20:10

dla Maciusia za jego 1 tydz po tej stronie brzuszka.
dołączam się do gratulacji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja chyba oszaleje w tym bloku jakis debil zaczął wiercić i tak już od dłuzszego czasu, ja nie wiem czy Ci ludzie sa specjalnej troszki czy ograniczeni w rozwoju :ico_zly:

Ostatnio w niedzilę po 6 rano wiercil, chyba wcisne mu ta wiertarke w 4 litery :ico_zly:

[ Dodano: 01-09-2011, 20:11 ]
Oby się im nie sprawdziło, bo w październiku ma być ładnie, znaczy bez śniegu i to mi już wystarczy no i temp by nie była mroźna od razu .
w zeszłym roku październik był piekny, ja miałam ślub 30 października i było dosłownie gorąco w dzień.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 wrz 2011, 20:22

ja miałam ślub 30 października i było dosłownie gorąco w dzień.
W tamtym roku wychodziłaś za mąż ?

Ja byłam chyba 4 lata temu pod koniec października na ślubie i było tez gorąco.

A z tym wierceniem no to w nonono on pewno ma bo ciszy nocnej jeszcze nie ma więc go to rybka pewno.

A ja co miałam dziś robić , no ? Kurde o siebie zadbać a jak się wyspałam to wzięłam się za prasowanie a teraz za segregacje Lilci ciuszków aaa ale jestem osioł.
Powiesiłam u małej w pokoju firankę nową i coraz bardziej ten pokój zaczyna mi się podobać.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość