Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 23:04

hmm...pani doktor nic nie mowiła o płci...
Nie mówiła, bo na początku podobne są narządy i łatwo się pomylić. A swoje sobie pewnie pomyślała :P

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 wrz 2011, 08:33

witam i o zdrówko pytam :-D ?
A swoje sobie pewnie pomyślała :P
być moze...ale na usg to nic nie było zbytnio widać...ze nawet pomyśałam ze to pewnie dziewczynka...ale krępowałam sie powiedziec o moich spostrzeżeniach pani doktor. Ale patrząc na te zdjęcie to już mam watpliwości hihihi :ico_haha_01:

[ Dodano: 02-09-2011, 09:15 ]
obiecane fotki brzusia...i prosze o inne brzusie..co bym sie nie czuła osamotniona g:hmm

"goły" brzusio:

13-14 tydz.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 22:39 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

02 wrz 2011, 09:24

Hej
kingoza to ty masz figure modelki...wysoka z ciebie kobitka :-D , jezeli mowa o 176 cm...i
no niby jestem szczupla ale mam pomaranczowa skorke :ico_zly: i zaczynam sie zaokraglac na bioderkach :ico_haha_01:

[ Dodano: 02-09-2011, 09:27 ]
dzwoneczek

po 1. przesliczne malenstwo :ico_brawa_01: takie malutkie :ico_haha_02:
po 2. sliczny brzusio... juz jaki wyrazny :ico_brawa_01:
ja wstawie zdjecia jak juz bedzie cos widac :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 wrz 2011, 09:33

i zaczynam sie zaokraglac na bioderkach
:-D no już czas :ico_oczko:
ja wstawie zdjecia jak juz bedzie cos widac :ico_sorki:
no myśle se :ico_haha_01:
po 1. przesliczne malenstwo :ico_brawa_01: takie malutkie :ico_haha_02:
po 2. sliczny brzusio... juz jaki wyrazny
dziękuję :-D

[ Dodano: 02-09-2011, 09:34 ]
a jak tak siedzę...a jeszcze mnie czeka gotowanie obiadku i czyszczenie samochodu w środku...jutro jedziemy na wesele...tak srednio na jeża mi sie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

02 wrz 2011, 09:45

a jak tak siedzę...a jeszcze mnie czeka gotowanie obiadku i czyszczenie samochodu w środku...jutro jedziemy na wesele...tak srednio na jeża mi sie chce :ico_noniewiem:
a w jaka seksowna kiecke sie ubierzesz ?? :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

02 wrz 2011, 12:36

HEj!

Ale piekne Malenstwo na USG :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super wyraznie widac! A brzusio to juz w ogole wymiata, taki fajny okraglutki i calkiem juz duzy :ico_szoking: ciekawa czy i ja w tym tyg juz taki bede miala. Ja w obydwu ciazach plaska chodzila do okolo 20 tyg. smiali sie ze mnie ze ja ze wzdeciem chodze a nie w ciazy . No mile to nie bylo, caly czas sie martwilam ze z dzieckiem cos nie tak. W drugiej ciazy to juz spokojniej podchodzilam do tego ale w 1 to schize niezla mialam. :ico_olaboga:

Czy Wy tez takie roztrzepane jescie, kurcze ja gdzies ide, nagle zatrzymuje sie bo nie wiem po co ide, spada mi z rak wszystko, zaczynam cos robic potem zaczynam co innego i w rezultacie nic nie dokonczone :-D No i te zachcianki na jedzenie, to szok!

Leonka, to byla wpadka,a le ja sie ciesze z tej "wpadki" bo mialam ochote na dzidzie ale chcialam skonczyc studia najpierw, ciezko tak latac na wyklady codziennie jak sie ma mdlosci..... ale dam rade, nie? Powodzenia w p-kolu, zobaczysz Marcel bedzie zachwycony!!!! Nell to chodzi odkad skonczyla roczek a Zuzia to juz 3 klasa :ico_szoking: Takze weteranki :-)

Ja tez pokaze brzuszek jak bedzie cos widac! A usg pierwsze i pierwsza wizyte mam dopiero w 10 tygodniu tj 3 pazdziernika :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 wrz 2011, 13:17

dzwoneczek82, brzusio zgrabniutki i ładnie zaokrąglony już. Jak na moje oko jest chłopięcy i mówcie co chcecie ;-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 wrz 2011, 13:28

a w jaka seksowna kiecke sie ubierzesz ??
kupiłam sukienkę ...ale to była zbyt pochopna decyzja...taka letnia...turkusowa...na ramiączkach...ale już mie sie nie podoba :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
ze wzdeciem chodze a nie w ciazy . No mile to nie bylo
rzeczywiście nie z byt miłe komentarze :ico_noniewiem:
Czy Wy tez takie roztrzepane jescie
roztrzepana i rokojarzona... g:P
A usg pierwsze i pierwsza wizyte mam dopiero w 10 tygodniu tj 3 pazdziernika :-)
a czemu az tak poźno??? ja to bym padła z ciekawości :ico_haha_01:


brzusio zgrabniutki i ładnie zaokrąglony już.
oj ... :ico_wstydzioch: dziękuję :-D
Jak na moje oko jest chłopięcy i mówcie co chcecie
identycznie mi rośnie jak z Dawidkiem...jakbym miała dejavu...(chyba tak to sie pisze :ico_oczko: )
i jak tak czuję ze to chłopak i mąz tak samo

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

02 wrz 2011, 14:06

kupiłam sukienkę ...ale to była zbyt pochopna decyzja...taka letnia...turkusowa...na ramiączkach...ale już mie sie nie podoba :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
kobiety :-D :ico_haha_01: ja sobie kupilam (2 lata temu) sukienke za 200 zl ( z promocji) i ani razu jej nie ubralam :ico_puknij: ale teraz w pazdzierniku ide na slub znajomych i ja zaloze ... bo tak sobie mysle ze za miesiac bedzie juz troszke brzusia widac to wiec bedzie ladnie lezec :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 wrz 2011, 14:11

ja sobie kupilam (2 lata temu) sukienke za 200 zl ( z promocji)
ciekawe ile by teraz kosztowała hehe...moja jedyne 50 zł...po to była przecena letnia :ico_smiechbig: mama i tak musiała mi ja zwezic..bo mimo ze to 38 rozmiar to jakiś workowaty..a przy marudzącym 3-latku i 30-latku...tak pochopnie sie na nią zecydowałam :ico_noniewiem: :ico_zly:
bo tak sobie mysle ze za miesiac bedzie juz troszke brzusia widac to wiec bedzie ladnie lezec :-D
na pewno bedzie już ładnie widać brzuszek :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość