Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

02 wrz 2011, 17:06

Co kupiłaś fajnego ? Chwal się .
No w Ikei jest dużo chodzenia więc nogi na pewno bolą.
Aaaa ty piszesz że w Krakowie byłaś , TAK ?
Skończyli juz ja remontować ?
a kupiłam małej krolika którego wyciaga się i gra melodyjkę taka kołysankę, mój M. wział malego misia jeszcze, szklane miski, lyzki drewniane, koszyki wiklinowe 3. Kilka pudeł plastikowych z pokrywa do lazienki na detergenty i proszek, kwiatka w doniczce, świczek zapachowych pare, ręczników i masę innych pierdułek do kuchni.

A dalej remontuja w sensie rozbudowywuja, podobno jakis fajny park zabaw Salamadra ma powstac dla dzieci z tego co czytałam na tablicy w ikei. Ogolnie ma być dużo większa, zobaczymy jak bedzie po remoncie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 wrz 2011, 17:12

A dalej remontuja
Kurde my byliśmy jakieś pół roku temu albo więcej i już robili to. Czyli że nadal nie ma sklepu większego do chodzenia . My jak wtedy byliśmy to wielu rzeczy nie było przez to że maja remoint.

A ty widzę że kupiłaś sporo rzeczy .
Ja do małej pokoju chciałabym kupić taki regał czy jak to zwał z szufladami-koszami na zabawki. Podoba mi się to ale na razie nie ma kasy poza tym na razie zabawek chyba nie będzie potrzebować zbyt wiele.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

02 wrz 2011, 17:23

Kurde my byliśmy jakieś pół roku temu albo więcej i już robili to. Czyli że nadal nie ma sklepu większego do chodzenia . My jak wtedy byliśmy to wielu rzeczy nie było przez to że maja remoint.
teraz 99% sklepu było otwarte jeszcze jakies drobne poprawki robili, ale maja podobno spory poślizg czasowy.
ale teraz co fajne jest 20 kas a było przedtem 11 i faktycznie widac że jest dużooooo wieksza.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 wrz 2011, 18:03


jedyne co moze być jednoznaczne to parcie :ico_haha_01: jak na kupke :ico_haha_01: ale wtedy to troszke późno zeby do szpitala sie zbierać, wtedy to sie powinno już przeć :ico_haha_01:
no a jednak nie zawsze też, bo ja miałam parte a nie miałam rozwarcia skurcze regularne co 5 min i odesłali mnie do domu, ale to w UK, w PL to już się pewno leży i czeka i w racie co oxy dają:):):):) Ale to sie czuje że pora już do szpitala, nawet jak piszesz na sprawdzenie wszystkiego, lepiej jechać wczesniej - choć ja wolę na ostatnią chwilę hihihi, no i wody płodowe też nie zawsze chcą odejść same niestety, mi nie odeszły dopiero w szpitalu przebijali i to też po kilku godzinach już partych
mi polozna powiedziała że mam do niej zadzwonic a ona pozna po glosie czy to już to co ma byc i czy mam jechac do szpitala, powiedziala ze pracuje 25 lat w zawodzie i pozna napewno
hehehe ciekawe ciekawe, jak będziesz płakać i stękać do słuchawki to na pewno powie, że już pora - hihihihihihi żarcik oczywiście:)
Pewno tak jak pisałam że jak wrócę po weekendzie to ty już będziesz tulić swe maleństwo.
nie ukrywam, że byłoby naprawde fajnie i chyba Cię wycałuję, że mi wywróżyłaś:) Ale co ma być to będzie, bo takie symptomy jakie mam to nawet do tyg. przed się objawiają u wieloródek u pierworódek 2 tyg przed.
ah i wiesz co do tych pieluszek wielorazowych, to przynajmniej szansa, że mała szybciej nauczy się na nocniczek później bo one bardziej jak tetry niż jak jednorazowe, no i nie słuchaj innych zwłaszcza, że większosc z nich to nawet nie widziała takiej pieluchy na oczy a co dopiero mowić o stosowaniu hahahahaha. Starsze pokolenia przerażone bo pamiętaja pranie tetr a młode bo jak fajnie nakładasz ściagassz wyrzucasz. Każdy z kim gadałam co używał takich to zadowolony i wcale nie odczuwa się straty pieniedzy
izabellla
czyli udane zakupy, lubię też ikee, ale u mnie w okolicach (w PL nawet) nie było i jedynie jak w Warszawie byłam kilka razy, uwielbiałam własnie kuchenne sekcje - kubki, talerze itp, świeczki i ramki, oj ramek zawsze brałam masę hihihihi
Paati
nie przejmuj się, nie każde dziecko jest takie samo, i nie masz co się wstydzić, bo niestety zawsze musi się trafić dzieciątko które ma problem z dostosowaniem, a Panie są na pewno przyzwyczajone a i Eryk sie przyzwyczai, tyle, że też uważam, że nie powinno si,ę z dzieckiem siedziecv za długo, że terapia szokowa, zostawić i nie patrzeć że płacze - oczywiście najpierw wytłumaczyć, że tak trzeba, że tak być musi, a jak będzie bardzo źle (choć nie powinno) to Panie zadzwonia.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

02 wrz 2011, 19:07

hehehe ciekawe ciekawe, jak będziesz płakać i stękać do słuchawki to na pewno powie, że już pora - hihihihihihi żarcik oczywiście:)
a ty nie jestes czasem tą położną, bo ona dokladnie tak samo powiedziala jak Ty, tylko powiedziala jeszcze że będe dyszec i sapać :-D :-D
czyli udane zakupy, lubię też ikee, ale u mnie w okolicach (w PL nawet) nie było i jedynie jak w Warszawie byłam kilka razy, uwielbiałam własnie kuchenne sekcje - kubki, talerze itp, świeczki i ramki, oj ramek zawsze brałam masę hihihihi
oj tez uwielbiam te działy.

Nic biorę się za sprzatanie, może w końcu okna pomyję zaniedługo nie będzie nic wydac przez nie. Tragedia.

[ Dodano: 02-09-2011, 19:56 ]
No i okna i drzwi balkonowe pomyte. ba jutro tylko część mieszkanka do sprzatniecia zostanie i klatka moich 2 gargameli.

Ide teraz na zasłuzony prysznic.

A tu co taka cisza.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 wrz 2011, 20:05

hej ja na minutke sie zameldowac :ico_sorki:
elibell, widze ze ty nadal tutaj :ico_zly: won na porodowke ale to juz i mozesz mnie ze soba zabrac :-D :-D :-D
ja dzis zabegana jestem na maxa ale opisze pozniej jak juz dzieci beda spaly :ico_sorki:
spiesze sie na porodowke bo niebawem moj malz otwiera restauracje i chce byc juz po przed otwarciem :ico_sorki: mam nadzieje ze sie uda i tak bedziemy chyba musieli wziasc kogos do pomocy w domu bo nie dam sama rady z domem i 4 dzieciakow :ico_olaboga: a L bedzie napewno troche zabiegany problemem jest tylko znalezienie odpowiedniej osoby :ico_noniewiem: uciekam ogornic do konca i pozniej wroce :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 wrz 2011, 20:12

bo nie dam sama rady z domem i 4 dzieciakow
- Sandrusa czy ja ominelam jakiegos posta???Jak to 4 dzieciakow? :ico_szoking: Bedziesz miala blizniaki???

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 wrz 2011, 20:20

iw_rybka, kochana nie bede miala 1 synka :-D ale miszka z nami moja siostrzenica ma 12 lat i od lutego jest pod moja opieka co prawda ona wiecej pomaga niz przeszkadza ale jednak to jeszcze dziecko jak by nie bylo :ico_oczko: u mnie znow lekkie plamienie :ico_zly:

[ Dodano: 02-09-2011, 20:21 ]
iw_rybka, aha i gratuluje kolejnej dzidzi kochana pamietam jak dopiero co bylysmy w ciazy z pierwszymi dzieciaczkami pamietasz?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 wrz 2011, 20:32

teraz 99% sklepu było otwarte jeszcze
Oo to fajnie.Niedługo jedziemy wiec pochodzę sobie .
Pewno tak jak pisałam że jak wrócę po weekendzie to ty już będziesz tulić swe maleństwo.
nie ukrywam, że byłoby naprawde fajnie i chyba Cię wycałuję, że mi wywróżyłaś:)
Oby oby .

Ja wcinam sałatke grecka , zrobiłam sobie bo smaka miałam

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

02 wrz 2011, 20:42

Cześć :-D

Oj, Dziewczyny, juz wrzesień- do roboty!!! :ico_brawa_01:

szkieletorek, to i ja dorzucę swoje dwa grosze.
Jak jesteś zdecydowana na te pieluszki to kupuj! Jak będzie potrzeba to założysz pampa, a te tak czy siak Ci się zwrócą. Bo co to jest 700 zl na 2 lata, jestem pewna,że my duuużo więcej wydamy na jednorazowe.

A te Dady Premium z Biedronki są inne niż kilka lat temu Dady.
Wtedy je testowaliśmy u Zuzi i były do niczego, teraz siostra je kupuje i są ok, widziałam je. Ja też je zamierzam wypróbować.

Kinia zdrówka dla Małej :ico_sorki:

Oj, ja też lubię jeździć do Ikei, parę dni temu dostałam nowy katalog, piękne rzeczy.
My też do Krakowa jeździmy, byliśmy w czerwcu i już fajnie wyglądała.

A myśmy dziś byli na pierwszym spacerku.
No i ja oczywiście miałam problem z ubraniem, bo zawsze się zastanawiam, przy Zu też się wahałam.
No nic zawsze mam kocyk, jakby było zimno :ico_puknij:
I położna była.
I pępek odpadł.
A o mojej wadze nie piszę :-D :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość