Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 wrz 2011, 19:39

Gabi, to jaki to wózek ? :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 wrz 2011, 19:49

Gabi u nas jest to godzinowe rozliczanie od zeszłoego roku także luz a poza tym nie wysiedziałabym prawie dwóch godzin na tych dziecięcych krzesełkach. A tak w poniedziałek pani streści mi wszystko w 5 minut :-)
Zamiast na zebranie zdrzemnęłam się i pojechałam do TESCO na zakupy. Faktycznie wyprzedaże spore a artykuły sszkolne były za połowę ceny więc kupiłam od razu Emilce wyprawkę do przedszkola :-)

Gabi pochwal się wózeczkiem :-) i co faktycznie na Chicco się zdecydowaliście?

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

02 wrz 2011, 19:51

Dziekuję za życzenia dziewczyny :ico_haha_01:

Zobaczcie co kupiłam, moje pierwsze zakupy :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 wrz 2011, 20:07

No właśnie Gabi pochwal się jakie to cudo wybrałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Faktycznie wyprzedaże
no ja też zaszalałam i kupiłam troszkę Kubusiowi do tego kupiłam chyba ze 3kg ciemnego winogronka :ico_brawa_01: pycha jest :ico_oczko: u nas w Tesco maja remont teraz to będzie Tesco Extra i sama jestem ciekawa efektu końcowego :ico_oczko:
agaa22, no świetne pierwsze zakupy i tak chyba bardziej na syneczka się nastawiasz prawda??

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 wrz 2011, 21:05

agaa22, bardzo ładne rzeczy :ico_brawa_01:

W tesco widziałam przelotem śliczne rzeczy dla maluszka ale póki co omijałam je szerokim łukiem bo pół wypłaty bym w sklepie zostawiła :ico_olaboga:

Gabi, bardzo fajny wózeczek :ico_brawa_01:
Ika202, u nas była przecena łazienkowych akcesorii także kupiłam sobie ręczniki i dywanik w kolorze czekolady bo jasne mi się już znudziły :-) do tego ciemno brązowe koszyczki także mam zajęcie na jutro :-D

U nas jutro jest piknik lotniczy i pewnie popołudniu pójdziemy na pokazy

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 wrz 2011, 07:48

dzień dobry śpiochy :-D

ja juz dawno na nogach moje maleństwo tak szleje ,że spać nie mogła :-)
zjadłam pyszne śniadanko i czekam aż dziewczynki wstaną ,na razie mam lenia :ico_sorki:

chyba wejdę na Allegro i poszperam za ciuchami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

03 wrz 2011, 08:15

:ico_haha_02: witam i ja z :ico_kawa:

Jadzia ja mam to samo nie śpię już od świtu bo to bobo w brzuchu nie daje spać a moje dziewuchy śpią w najlepsze i ani myśla wstawać

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

03 wrz 2011, 08:18

U nas jutro jest piknik lotniczy i pewnie popołudniu pójdziemy na pokazy
to pewnie sie spotkamy, jak zobaczysz takiego wielkiego wieloryba biegajacego wśród tłumów to ja :-D :-D :-D
W tesco widziałam przelotem śliczne rzeczy dla maluszka ale póki co omijałam je szerokim łukiem bo pół wypłaty bym w sklepie zostawiła
a ja sie juz powstrzymac nie moge przed zakupami, nie chce nawet liczyc ile wydałam, bo krew by mnie zalała, ubranek mam chyba na 5 dzieci ale w róznych rozmiarach, a w tesco niektóre ciuszki sa przepiekne i jakie mięciutkie, ja teraz poluje na kombinzon zimowy dla mlodej.

Widzę że was powoli też zakupy zaczynaja pochlaniać :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 wrz 2011, 08:25

Kaja, no moje właśnie wstały i już się kłócą :ico_olaboga: ostatnio mają taki jakiś zbuntowany czas ,tak mnie wkurzają z tymi wybuchami, że :ico_szoking:
Mam nadzieje ,że to nie moja ciąża tak na nie działa :ico_noniewiem:

izabelllla123, ja już z chęcią też bym chodziła po sklepach ,ale niestety czeka mnie remont i to teraz priorytet z reszta muszę do wypłaty poczekać :ico_wstydzioch: ale jak już zacznę to pewnie znów przesadzę z ilością :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

03 wrz 2011, 08:59

buuu a ja nie mam tesco u siebie co prawda najbliższe mam jakieś 40 km dalej ale jakoś nie chce mi się jeździć zresztą wczoraj się okazało że coś źle znoszę dłuższy pobyt w samochodzie :ico_szoking: musiałam podjechać wieczorem do siostry to jest jakieś 35 km w obie strony i ledwo objechałam tak mi żołądek wariował :ico_olaboga: :ico_olaboga: a dziś mam leniwy dzień mężu pojechał do gliwic a ja miałam sprzątac ale jakoś mi się odechciało

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość