Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 wrz 2011, 14:49

Cześć dzioszki!

Ja od 10 latałam po sklepach i wybierałam płytki, armature i tego typu rzeczy. jeeeejku ile tego jest, dobrze, że miałam jakiś tam zarys w głowie to wybierałam tylko z tego koloru który sobie wymyśliłam! Płytki do kuchni wybrane, zlew i bateria też no i okap też wybrałam ( beżowy ). Jejciu jak ja się cieszę :ico_brawa_01: Zmieniłam tylko kolor okleiny w kuchni i wybrałam blaty- będzie super. Na wycenę płytrek do łazienki czekam, jak dadzą fajny rabat to może zamówię- bo kosztują prawie 150zł za metr :ico_olaboga:
Maksio w tym czasie był z moją kuzynką, jak zawsze bardzo grzeczny :-) Mam nadzieję, że mąż mnie nie zabije za te ceny.

Murchinson, właśnie tak myślę, że to upodobanie do smoczka przez te ząbki właśnie. Cały dzień go w buzi nie ma na szczęście, no ale musi z nim zasypiać. U nas też dziąsełka spuchnięte a nic się nie chce przebić :ico_sorki: ile to może trwać to nie wiem.

Aniu, na morfologię z Maksiem pójdę pod koniec września, tuż przed kolejnym szczepieniem.

Markotka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia za postępy.

Emilia, Wiola, dzielne te Wasze maluchy, brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

To u MamyIzuni choroby się przyplątały :ico_noniewiem: oby reszta dzielnych przedszkolaków tak nie chorowała.

Jestem w :ico_szoking: co od kilku dni robi moje dziecko. Z oka go spuścić nie mogę. Pisałam Wam, że przerzucił się z plecków na brzuszek. Myślałam, że to taki nieświadomy pojedynczy epizod, a tu dzisiaj na macie co go położyłam na pleckach, za chwilkę był już na brzuchu. Ja się obracam a on podparty na przedramionach i na mnie patrzy :ico_szoking: Kręci się po tej całej macie wkoło, czasem uda mu się ześlizgnąć na podłogę. W łóżeczku jest to samo kręci się wkoło jak wskazówka z zegarze, ostatnio zasnął mając głowę tam gdzie powinien mieć nóżki. Wielki krok do przodu zrobił przez ostatnie kilka dni.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 wrz 2011, 17:35

Wielki krok do przodu zrobił przez ostatnie kilka dni.
:ico_brawa_01: :-D za postępy. Mężem się nie przejmuj, zanim podasz mu ceny to zrób coś dobrego do jedzenia, a jak zje to podaj mu koszty.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 wrz 2011, 18:37

Koroneczka :ico_brawa_01: dla Maksia, spryciula z niego :-D super, że tyle rzeczy do domku wybrałaś, a mężowi powiedz, że to przecież na wiele lat, nie na rok czy dwa, to i kosztować musi :ico_oczko: ja tak tłumaczyłam mężowi cenę naszej lodówki :ico_haha_01: teraz przyznał mi rację, że droga była, ale warta swojej ceny.

Murchinson Krzysiu pepti pije chętnie, wypija więcej ale rzadziej niż zwykłe mleko, tylko kurcze coś mi ulewać zaczął :ico_noniewiem: i to zdarza mu się nawet 2h po karmieniu :ico_noniewiem: A co do Twojego biznesu, to poważnie o tym myślisz i o przeniesieniu się do stolicy?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 wrz 2011, 18:42

markotka, jakoś go urobię :ico_oczko:

Murchinson, jedzonko to on dobre dostaje codziennie :ico_noniewiem: ale chyba wiem co by mogło go przekonać :-) Maksio tylko musi pójść spać :-D :-D :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 wrz 2011, 18:51

Markotka tak właśnie jest na pepti! U nas było dokładnie tak samo 2 godz. po zjedzeniu chlust i wszystko z buzi leciało i nie ważna jak długo odbijał. Nie martw się, pomaga dodanie kleiku (u nas) albo nutritionu (u Patrycji)-to mija. Tak jest bo to serwatka.Ulewać będzie taką wodą i śluzem. Przechodzi, teraz ulewa tylko jak źle odbije albo za dużo zje mój mały łakomczuch.
Koroneczka zawsze sposób się znajdzie :ico_oczko: Wysyłam Ci na priv piosenkę, która mi mąż ostatnio puścił ale dziś to swojemu jej nie puszczaj.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 wrz 2011, 18:58

Murchinson, dzięki :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 wrz 2011, 19:38

Markotka, jak najbardziej poważnie myślę o takim biznesie ale nie chcę przeprowadzać się do Wawy. Ja nie cierpię tego miasta to raz, dwa nie mają tam mieszkania musielibyśmy wynajmować a wiadomo na początku byłaby tylko pensja D. On tez musiałby zmienić prace bo dojeżdżanie do Łodzi nie wchodzi w grę.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 wrz 2011, 19:48

hej kobietki

mam wyniki dziewczynek i Hania ma bardzo dobre :ico_brawa_01: a Milenie bardzo się poprawiły ale podejrzewam,że żelazo jeszcze będzie dostawać :ico_noniewiem:

markotka, Koroneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla maluchów za postępy

mi Milena po pepti w ogóle nie ulewa :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 wrz 2011, 20:22

mi Milena po pepti w ogóle nie ulewa :ico_noniewiem:
To super! U nas było to tak mocne że bałam się go odłożyć i dlatego pediatra kazał dodać kleik. Dobrze, że wyniki dziewczynek są ok.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

03 wrz 2011, 11:53

Witam się w kolejny słoneczny dzień :-)
zastanawiam się co mojemu pięknemu kupić na zimę i jesień... kompletnie się nie znam na tym jak ubierać dziecko w zimie żleby nie było za zimno ani za gorąco O.O
a Wy macie już coś w planie? ja myślę o czymś z polarku na jesień

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości