Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 wrz 2011, 20:48

pamietasz?
- oj tak :-D
aha i gratuluje kolejnej dzidzi
- dzieki :ico_sorki: :ico_sorki:

Ty juz na finiszu,a ja dopiero na starcie,ehhh i juz nie moge sie doczekac USG 16 wrzesnia :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 wrz 2011, 21:14

A te Dady Premium z Biedronki są inne niż kilka lat temu Dady.
O to może faktycznie się zmieniły bo kiedyś była masakra .
parę dni temu dostałam nowy katalog, piękne rzeczy.
A ja nie dostałam. W tamtym roku pisałam że chce i dostałam ,pisało gdzieś że już co roku będę dostawać bez upominania się .
A o mojej wadze nie piszę :-D :ico_oczko:
Napisz. Pewno znów waga mniejsza co ?

Ale ci fajnie już na spacerku byłaś.Ja też chce z moją Lilusia iść .

[ Dodano: 02-09-2011, 21:17 ]
iwrybka pisałam na innym temacie ale nie wiem czy widziałaś .Gratulacje :)
Czyli sie udalo. Super


Dobra ja uciekam .Musze wziąć kąpiel , brwi zrobić , paznokcie, golenie , prasowanie.Ahh szkoda gadać dużo tego a mnie się już chce spac.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 wrz 2011, 22:35

hej wieczorowo, a ja pospałam po południu i to tak porzadnie, nie wiem kiedy ostatni raz spałam tak dobrze:) Mogę rodzic dziś bo zmęczona nie jestem, tyle, że moje dziecię się nie spieszy coś, choć znów zaczynają się skurcze co jakiś czas i ide za chwilę do wanny na relaksik.
Poza tym mąż nasłuchał się, że ostre curry wspomaga (nie wiem czy już wam to pisałam) i dziś wcinałam i jutro na obiad też, ahahahaha no zobaczymy czy coś pomoże, a że lubię pikantne (choc nie aż tak) to zjadłam ze smakiem i zimnym sokiem

Byłam na kawce u koleżanki a póxniej inna koleżanka przyszła do nas, bo dawno małej nie widziała, więc jakoś dzionek minął całkiem dobrze.

SANDRUSIA ja też pomyślałam, że \ty z bliźniętami jak napisałas o 4, póxniej że może męża zaliczasz do dzieci hihihihihi no i Ty też już do szpitala leć co i zabierz mnie ze sobą:):):)

iw_rybka ale fajnie, ze poczatek u ciebie wszystko co najlepsze przed Tobą dopiero, kopniaczki, ruchy, usg, serduszko:):)superowo, cieszę się bardzo, że się udało w koncu:):):)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

02 wrz 2011, 23:05

Hej witam jeszcze wieczorowo :ico_oczko:

Moja pospała ze 2godz z małą przerwą i od razu inne dziecko :ico_sorki: wesolutka i aktywna :ico_sorki:
I nawet ładnie spać poszła po myciu :ico_sorki:
Oby to już koniec :ico_sorki:

W południe już myślałam, że będę jechała na porodówkę, bo kibelek zaliczałam i skurcze
co 15min, myślałam, że już pójdzie i co i znów nonono blada :ico_olaboga:

Sandrusia to trzymam kciuki, żeby się udało z tą restauracją :ico_sorki:
A mały na pewno niedługo wyskoczy :ico_oczko:

Izabela wiem o jakim króliczku mowa bo też ostatnio go oglądałam :-D
I usiądź, że na tyłku :ico_oczko:

Elibell no może po tym carry Cię ruszy :ico_oczko:

Szkieletorek zdaje się, że wczoraj miałaś mieć salon piękności :-D :-D

Zmykam mężusia potulić :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 wrz 2011, 23:14

Kinga_łódź, no już pora na Ciebie, zacznij to pociagniesz resztę za sobą hihihihi, ktoś musi wrzesień rozpocząć:) I dobrze, że z Lizką już lepiej jest, bo chore dziecię to smutna mama. A powiedz tez jak z męża pracą - robi w tej firmie Sony?

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

03 wrz 2011, 07:18

O to może faktycznie się zmieniły bo kiedyś była masakra
zmieniły, ja ich używam i jestem bardzo zadowolona, praktycznie od początku, jakoś w 3 miesiącu życia Wiki zmieniliśmy z pampków, może to dziwnie zabrzmi, ale wydają mi się nawet lepsze.

Ja tylko się melduję weekendowo, bo napięty plan mamy i pewnie czasu na neta nie będzie. Dziś przyjeżdża koleżanka ze studiów, zostaje do jutra :-D A po śniadaniu jedziemy na porodówkę, w pierwszą sobotę miesiąca są dni otwarte i ustalimy przy okazji jak to jest z porodem rodzinnym, choć u nas nie do końca wiadomo jak będzie, wszystko zależy od tego, czy Tuśka będzie miała z kim zostać. A teraz hit: Wiki zostawiamy na 2-3 godz. z teściami, pierwszy raz :ico_oczko:

Trzymajcie się :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

03 wrz 2011, 08:03

Witam moje drogie sobotnio, jaz popralam firanki i zasłony szusza się na balkonie, teraz poszło 2 pranie do roboty.
I usiądź, że na tyłku
coś nie moge na tyłku usiedzieć :-D dziś tylko resztka sprzatania mi została i klatka tych dzikusków.

Stawiam od razu :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za moje imieninki :ico_brawa_01:

Oraz drugi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 9 ostatnie okienko :ico_szoking: :ico_szoking:

Kinga_łódź, gratuluje równych 40 tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 03-09-2011, 08:04 ]
wiem o jakim króliczku mowa bo też ostatnio go oglądałam
fajny jest gra sobie ładnie, nawet M. sie z niego śmiał i co chwila wyciagal z kapelusza :-D :-D

U nas ładnie słonecznie więc pranie fajnie wyschnie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 wrz 2011, 08:37

Szkieletorek zdaje się, że wczoraj miałaś mieć salon piękności :-D :-D
A no miałam mieć , miałam. Ale że najpierw pospałam,potem jak wstałam to sił miałam, jak za dwóch to wzięłam się do pracy a nie za to co zaplanowałam.
Stawiam od razu :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za moje imieninki :ico_brawa_01:
Oraz drugi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 9 ostatnie okienko :ico_szoking: :ico_szoking
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wszystkiego najlepszego.
Ja tylko na chwilkę wpadłam bo muszę jeszcze głowę umyć, lekki makijaż , spakować się i rozwiesić pranie n. No i wyjeżdżamy bo to nie na miejscu mamy tylko jakieś 130 km od nas.
Nie wyspałam się jakoś zbytnio .Mężowi śniła się nasza córcia a mnie to ona nie chce się przyśnić. Na samym początku ciąży śniło mi się kilka razy że mamy synka i chodziłam z nim na spacery a od czas gdy znamy płeć to mnie już się nie objawia w snach , a tak bym chciała.

Dobra lecę . Udanego weekendu wam życzę, te co chcą się rozpakować to oby się rozpakowały no i do poniedziałku lub wtorku.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 wrz 2011, 08:41

może to dziwnie zabrzmi, ale wydają mi się nawet lepsze.
przecież firmowe Pamper czy Huggis wcale nie są najelepsze, ja też ich nie lubię bo śmierdzą bo wiszą itp itd, jedno sisi i już jakby dziecko tam miało "gnój" niewiadomo jaki, a te biedronkowe używałam będąc w PL i powiem też że uważam, że są dobre i lepsze od pampersów:)
Stawiam od razu za moje imieninki

Oraz drugi za 9 ostatnie okienko

Kinga_łódź, gratuluje równych 40 tygodni
brawa dla wszystkich za kolejne tygodnie, i Izabela dla Ciebie wszystkiego najlepszego z okazji imienin:):):)

A ja wstałam niedawno, kawke pije i chyba pójde na zakupy jednak, bo w sklepie osiedlowym to tak drogo, wczoraj 8 funia zostawiłam na nic mleko kilka lodów i słodyczy dla dzieci, grrrr no i może kapcie sobie kupię do szpitala bo te piankowe co mam są beznadziejne jakbym chciała pod prysznic iść. ale to zaraz bym musiała się szykowac, a może w jedną stronę mąż by mnie podrzucił bo na 10 do pracy ma - zobaczę za chwilę

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 wrz 2011, 09:00

iwrybka pisałam na innym temacie ale nie wiem czy widziałaś .Gratulacje :)
Czyli sie udalo. Super
- dziekuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Udalo sie,oby teraz ladnie donosic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co najlepsze przed Tobą dopiero, kopniaczki, ruchy, usg, serduszko:):)
- no,a pierwsze atrakcje juz 16 wrzesnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mam wowczas pierwsza wizyte i lekarz mowil,ze juz bedzie widac serduszko na USG :-D

A tak swoja droga,nie chcialabym was popedzac ale juz wrzesnien :569: :ico_nerwusek:
Marsz na porodowke :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość