Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 wrz 2011, 08:59

Jadzia, co bedziecie remontowac?
będziemy szykować sypialnię ,teraz to taki pokój od wszystkiego i zrobiony prowizorycznie. Musimy zrobić dosłownie wszystko podłogę (tz.panele) gipsy ,parapety a o meblach już nie wspomnę :ico_olaboga: Przeraża mnie taki duży remont ,ale trzeba to zrobić ,bo muszę gdzieś dzieciątko ulokować :ico_sorki: a w takich warunkach jak teraz to nie bardzo jest gdzie :/

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

03 wrz 2011, 09:01

ja kombinezon w 5 10 15 upolowałam, niedrogo, bo za 40 zł, a fajny, bo na dole a la śpiworek, ale mozna z niego tez zrobic nogaweczki, a poza tym ma wywijane rękawki, wiec nie trzeba rękawiczek juz
to będe musiała sie przejść poogladać. Dziekuję za podpowiedz :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

03 wrz 2011, 10:55

właśnie znalazłam komodęjaką chciałabym kupić na ciuszki maluszkowe bo stwierdziłam że nie mam gdzie ich upchnąć :ico_haha_02:

o taka:

Obrazek

teraz tylko muszę mojego A namówić na kupno :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 wrz 2011, 17:38

Kaja, fajna komoda :)

a co tu taka cisza???? wszystkie się weekendujecie ???

zajrzę później :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 wrz 2011, 09:42

Witajcie :ico_ciezarowka:

Przyznam, że wczoraj byłam na tyle zabiegana, że czasu na internet nie było. Dzisiaj bądź jutro farbuję włosy, z powrotem blond, bo w nich się jednak najlepiej czułam. Zresztą na weselu jakoś normalnie trzeba wyglądać hihi :-) Popołudniu po odbiór łóżeczka jedziemy, więc kolejna rzecz na stanie przybędzie. Kolejne ciuszki dostałam i się zastanawiam gdzie ja je wszystkie upchnę i co ja z tym potem zrobię hehe.

Miłej niedzieli ! :-) :-) :-)

[ Dodano: 04-09-2011, 09:43 ]
Kaja, komódka bardzo fajna. Ile kosztuje ? Fajne widziałam są z promocji w AGACIE za 140zł ;-) zastanawiam się nad tak ową...

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

04 wrz 2011, 13:04

hejka w niedzielne popołudnie
komódka bardzo fajna. Ile kosztuje ?
z przesyłką wychodzi mi 144zł

u nas zupka już zjedzona i jeszcze tylko drugie danie musi dojść :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 wrz 2011, 13:52

Hejka :-)

Widzę że weekendowo na wątku się zrobiło :-)
My wczoraj prawie cały dzień spędziliśmy na lotnisku.Jak wyszliśmy z domu po 13 tak wróciliśmy przed 22. Ale było bardzo fajnie :-) Emila z kuzynką się wyszalały a i dla mnie cały dzień na świeżym powietrzu był całkiem miły :-) No a pokaz sztucznych ogni-cudo, szkoda tylko że 15 minut :-) bo ja to bym mogła i godzinę oglądać :ico_oczko:
Dzisiaj tez są jeszcze pokazy ale za ciepło jak dla mnie i parno więc siedze w domu a moje dzieciaki pojechały :ico_oczko:
Jutro w planach mam łowy ciuszkowe :-) znalazłam ciucholand niedaleko pracy gdzie jutro jest mega dostawa ciuchów dziecięcych. Mam nadzieję że uda mi się obkupić Emilię i Borysa :-)

Dziewczynki śnią Wam się jakieś dziwne rzeczy?? Bo moje sny to jest coś dziwacznego, sama nie wiem skąd mi się takie bzdury mogą śnić :ico_olaboga: ostatnio na tapecie jest szpital, już chyba cała moja rodzina była w szpitalu w tych moich snach :ico_noniewiem:

Kaja, bardzo ładna komoda :ico_brawa_01: ja podobnie jak Gabi nie mam miejsca na nowe meble do pokoju dzieciaczków więc muszę zrobić miejce w szafkach które mam :-)
Gabi udanej imprezy urodzinowej :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

04 wrz 2011, 15:45

ja podobnie jak Gabi nie mam miejsca na nowe meble do pokoju dzieciaczków
dziewczyny ja też nie mam miejsca ale że na początek maluch i tak będzie u nas w pokoju a u nas też nie mam gdzie ciuszków pokładać to musze coś dokupić a w późniejszym terminie planuję całkowicie przemeblować pokój dzieciaków ale na początek taka komoda mi wystarczy

[ Dodano: 04-09-2011, 15:47 ]
Dziewczynki śnią Wam się jakieś dziwne rzeczy?? Bo moje sny to jest coś dziwacznego, sama nie wiem skąd mi się takie bzdury mogą śnić ostatnio na tapecie jest szpital, już chyba cała moja rodzina była w szpitalu w tych moich snach
mi też się różne dziwactwa śnią ale jak zwykle nie pamiętam za bardzo co to było tzn jak się przebudzam to pamiętam że coś głupiego mi się śniło ale nie moge sobie przypomnieć co to było :ico_noniewiem:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

04 wrz 2011, 18:23

Ja też mam dziwne sny, dzisiaj mi się śniło np. że mam bliźniaki w brzuchu, a raczej miąłam bo w 16 tyg mi odeszły wody z krwią :ico_puknij: normalnie chore.

Faktycznie tu od wczoraj cisza

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

04 wrz 2011, 18:59

dziewczynki HELP ME
co my możemy na gardło brać?? psikam tantum verde ale to nie pomaga, a w gardle mam tarkę i ogień :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość