Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 wrz 2011, 07:26

dzień dobry
dziecko mi spać nie chce to weszłam sobie na neta :ico_oczko:
u nas pobudki różnie 1-2 to max,chociaż jak liczyć że wstaje już o 5 nieraz to jest jedna pobudka koło 2 :ico_oczko:
wczoraj zasnęła po 21,zjadła o 2.50 i wstała o 6.50,zjadła i teraz sobie leży ale chyba kupkę zrobiła :-D
a lekarka mowiła, skąd sie wzieła anemia u Milenki.
Milena mało przybrała do poprzedniego szczepienia i stąd te podejrzenia były :ico_sorki:
Z Poli niezły lobuz, dziś w sklepie i aptece sceny mi robiła :ico_olaboga: , pyskuje strasznie i zawsze musi mieć ostanie słowo, a jeszcze niedawno to bylo wzorowe dziecko. Panie z pkola mówią, ze to jedno z grzeczniejszych i pogodnych dzieci-w domu za to sobie odbija.
to po prostu reakcja na rodzeństwo :ico_sorki: w pkolu ma zainteresowanie i zabawy a w domu widzi,że więcej czasu Liwia jeszcze wymaga i chce zwrócić na siebie uwagę :ico_sorki: ale to minie,u nas przynajmniej już ten czas minął :ico_oczko:
On się wnerwia na pracowników, że nie zakładają ubrań ochronnych a sam nie lepiej robi-wiadomo ryba zawsze psuje się od głowy.
to niech zakłada bo będzie goły w pracy chodził :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 wrz 2011, 07:40

Hej,
młody wstał o 6.30, trochę pojadł i teraz buja się na leżaczku gadając to zwierzaków.
to niech zakłada bo będzie goły w pracy chodził :-D
Też mu to powtarzam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 wrz 2011, 07:55

młody wstał o 6.30,
twój też ranny ptaszek :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 wrz 2011, 08:01

Tak, on zawsze wstaje ok.6+/-1godz. On nawet u mnie w brzuchu o tej porze zaczynał wariować :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 wrz 2011, 08:03

On nawet u mnie w brzuchu o tej porze zaczynał wariować :-)
:-D :-D
moja to do 10 czekała zanim zaczęła brykać a teraz mogę pomarzyć :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 wrz 2011, 08:09

To fajnie miałaś, mnie Mateusz czasami budził tą salwą kopniaków-nie były mocne ale bardzo dużo i szybko i brzuszek podskakiwał :-D Jemu to te godziny aktywności został. Teraz mi to nie przeszkadza ale jak pomyślę, że tak będzie budzić się też później to :ico_zly: Mój siostrzeniec tak ma, nie ważne jak dzień tygodnia i czy zmęczony czy nie 6 rano a on na nogach. Czasami pobawi się sam ale często domaga się towarzystwa.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

04 wrz 2011, 09:09

Hej Kobietki :-)
pediatra mówiła że jabłuszka i jednoskładnikowe mogę dawać no ale że mu zupka posmakowała to też czasem daję i już jakiś czas je. Myślę że po troszku musi próbować wszystkiego czasem zje kaszki czasem soczek... trawienie się mu porawiło przez urozmaicenie dietki :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 wrz 2011, 09:16

Murchinson, ja to z Hanią mam super :-D potrafi pospać do 10,spać różnie chodzi ale zazwyczaj do 22 śpi i od początku jak zaczęła już się bawić to uczyłam ją samodzielnej zabawy,koło roku miała i siadała do zabawek i się bawiła,owszem nieraz z nią siadałam też bo przecież dziecko samo wiecznie się bawić nie może ale teraz sama sobie wymyśla zabawy i ma bardzo pobudzoną wyobraźnię i do zabawy mnie nie potrzebuje :ico_oczko: na podwórku się z koleżankami pobawi,teraz za to pieszczot wymaga bo Milenka się pojawiła,ale poprzytula się i idzie dalej do zabawy :ico_brawa_01: oby z Milenką też tak się dało :ico_oczko:

Mariola_Larose, skoro Igorkowi nic nie jest to dobrze :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 wrz 2011, 10:03

Witam się porannie :-)

Mąż śniadanie robi, więc ja korzystam.
Mój śpioszek wstaje codziennie między 7 a 8 różnie to bywa, wcześniej się raczej nie zdarza :ico_haha_01: Dziś poleżał z nami w łóżeczku do 9i :ico_haha_01:
Ładna dziś pogoda, wyciągnę moich mężczyzn na spacerek, a popołudniu mój K chce jechać na basen. Ja to bym wolała najpierw iść z Młodym na zajęcia dla niemowląt we wodzie, a nie tak samemu, zobaczymy.

Markotka,nie było tak źle :-) okap mu się spodobał, tylko nad płytkami trochę pomarudził, ale chyba jednak je kupimy. Nie ma co oszczędzać akurat w tej kwestii.

Nowa, kolorków na ścianach jeszcze nie mamy, bo jeszcze ściany gipsowane będą, a musiałam się już rozejrzeć za tym,i wszystkimi rzeczami, bo czasem za płytkami 4 tygodnie się czeka :ico_olaboga: A Pola pewnie o uwagę się dopomina, przejdzie jej ten trudny okres zobaczysz!

Murchinson :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mateuszka spryciarza!

Aniu, fajnie, że Hania taka grzeczna i sama się zajmię sobą. Samodzielne dzieci to naprawdę skarb.

Co macie na obiad? Ja dziś robię ryż z potrawką :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 wrz 2011, 10:50

Aniu, ja też tak chce nauczyć Mateuszka by bawił się sam. Teraz często jak ja coś mam do zrobienia a on nie śpi to sadzam go w leżaczku i się bawi (buja albo bawi grzechotkami) albo kładę na macie, czasami sobie pogadamy tzn.on po marsjańsku a ja mówię co robię. Sporo przy nim zrobić mogę.
Koroneczka u mnie chyba groszkowa będzie i dalej nie wiem co :ico_noniewiem:
Emilia czekamy na zdjęcia z chrzcin.

[ Dodano: 05-09-2011, 08:45 ]
Cześć,
Mateusz przespał całą noc i w dzień wczoraj też sporo spał. Mam nadzieję, że wraca do swojego starego trybu spania-czuwania. Zobaczymy jak dziś będzie.
Po powrocie D z pracy jedziemy na zakupy po ubranka dla małego. Właśnie część spakowałam bo już wyrósł z niektórych.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości