Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 wrz 2011, 16:06

Jadzia, boli ale raz za kiedy, taki a'la skurcz czy coś, ale bardzo szybciutko mija.
kurcze mnie jak zacznie to długo trzyma ,aż się boje że coś nie tak jest :/

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 wrz 2011, 16:23

Mad., oj trzymam kciuki za szwagierkę co by dobrze było :ico_olaboga: w którym jest tyg??
Aga26, ale ci zazdroszczę tych udanych łowów
no własnie i to bardzo :ico_szoking: :ico_szoking: a powiedz mi jaka jest średnia cena jednego kombinezonu ??
Dziewczyny czy was też tak boli kość łonowa
powiem ci że nie mnie boli tylko kręgosłup czasami tak mnie łamie że szok :ico_placzek:
ja już po wizycie taty przywiózł mi 2kg jabłek,pieczoną kaczkę z nadzieniem i pyszną
suróweczkę a dziewczynki dostały torbę słodkości a dla dzidzi śledziki hihii
o żesz ty szalona podziel się :ico_szoking: szczęściara :ico_haha_01: ja byłam dzisiaj u dentystki bo mnie ząbek bolał ale już ok zaraz wzięłam się za "szlifowanie" kłów to znaczy się jak to ona mówi usuwanie osadu (bo ja przed ciążą dużżżżo paliłam) :ico_oczko:
margolcia, :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: za kolejny tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja własnie zauważyłam że mi już 15tc strzelił :ico_szoking: powiem wam że straciłam rachubę przez szkołę itd :ico_nienie:
a powiem wam że jak dzisiaj kursowałam po mieście spotkałam kilku znajomych oczywiście nikt nie poznał że jestem w ciąży ,a nie wiem jak to możliwe ale brzuch mi się skurczył :ico_noniewiem: no i wszyscy znowu mówią że bardzo schudłam co widać po twarzy :ico_szoking: :ico_szoking: no sama jestem ciekawa jak to jest :ico_szoking: jak moja córa zechce to może zrobi mi foto to wam pokażę ,a propos niej to się pochwalę mamy już w dzienniczku dwie 5 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ona jak kończyła zerówkę to nauczycielki mówiły że jest jedną z najinteligentniejszych w klasie i będzie im brakowało tak pojętnych uczniów ,a mama to aż w piórka obrasta z dumy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 05-09-2011, 16:38 ]
a jeszcze nei wiem czy wam ostatnio pisałam że mam problem z takimi dosyć bolesnymi "pypciami" w ustach ,dzisiaj dentystka mi mówi że to są po prostu afty nie groźne ,ale nie przyjemne i że wiele kobiet w ciąży je ma :ico_olaboga: zapisała mi płyn dzięki któremu się tego pozbędę ,a jeszcze jeżeli któraś ma z tym problem to mi polecili na to przetarcie tego spirytusem no i stanowczo odradzam !!! będzie jeszcze gorzej :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 wrz 2011, 16:56

Ika jedzonka mam duzio więc zapraszam :ico_sorki:

A co do aft to ja ci poradzę witaminkę c w kropelkach do przecierania i znikną raz dwa :ico_sorki: a jak ci przepisał Aphtin to uważaj ,żebyś biegunki nie dostała bo niektórzy tak reagują :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 wrz 2011, 17:53

Jadzia, zapisała mi Dentosept a o wit c nawet nie wiedziałam szkoda że już nie mam :ico_olaboga:
Ika jedzonka mam duzio więc zapraszam
ale szczujesz :-D
Ika, ale musisz być dumna z córy
i to jak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bede mogła pójść na ta godzine do domu, a tu nie - mam w przychodni odsiedziec
no włąsnie nie mi kiedyś babeczka w laboratorium mówiła że nie wolno chodzić aby tego nie spalić najlepiej usiąść na dupsku i się nie ruszać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 wrz 2011, 18:22

Ika202, oj aft nie zazdroszczę ale fakt wit C jest niezastąpiona :-)
Gabi, o fuuuj, dla mnie przy Emilii glukoza to była masakra a teraz jak mnie do słodkiego nie ciągnie to będzie masakra :ico_noniewiem:
Mad to miałyście niespodziankę :ico_szoking: może jej czop odszedł :ico_noniewiem: szwagierka już jest na końcóweczce jak dobrze pamiętam
:ico_noniewiem:
Ika202, cena kombinezonu to około 20zł plus minus 5zł :ico_oczko:

Dzisiejsze łowy, chociaż w realu jakoś dużo ładniej wyglądają :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Narazie tyle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 wrz 2011, 18:29

Aga26, swietne ubranka znalazlaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Byłam dziś na komorowickiej zmieniaja towar piatek sobota, wtedy ciucholand jest zamkniety a w poniedziałek 12.09 jest otwarcie już z nowym towarem. Ale skoro na Filomatów jest otwarcie w piatek to wpadnę z męzem, bo okazało się że ma wolne, może coś znajdziemy ciekawego.
Ja jeszce dzis kupiła frotowo- ceratowe podkłady podrózne do przewijania w hurtowni.

A mam jakąś masakrę dzis przed chwila dopadły mnie mdłości nie wiadomo skąd i myślałam że do toalety nie dolecę. :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 wrz 2011, 18:39

Aga26, ciuszki cudne ,a kombinezony wspaniałe i za tak śmieszne pieniądze :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo na dobrą sprawę za te 20zł to może i wklepie kupisz pajacyk ,a tu takie kombinezony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i nie ukrywam że teraz jestem ciekawa tych obłędnych dziewczynkowych :ico_oczko:
Gabi, o fuuuj, dla mnie przy Emilii glukoza to była masakra a teraz jak mnie do słodkiego nie ciągnie to będzie masakra
jak pamiętam to przy każdej ciąży to była dla mnie masakra :ico_placzek: teraz wole nie myśleć o tym :ico_sorki:
u nas w mieście otworzyli świetny lumpek muszę iść go w końcu nawiedzić ale jakoś zebrać się nie mogę :ico_olaboga:
A mam jakąś masakrę dzis przed chwila dopadły mnie mdłości nie wiadomo skąd i myślałam że do toalety nie dolecę.
a wiesz co ci powiem że w mojej pierwszej ciąży tez tak miałam a pod koniec to miałam tak straszną zgagę że co chwile wymiotowałam :ico_olaboga: a wiesz że jak będę miała córcie to dam jej tak na imię jak ty masz (tak wnioskuje po nicku) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 wrz 2011, 19:03

wiesz że jak będę miała córcie to dam jej tak na imię jak ty masz (tak wnioskuje po nicku)
tak jak w niku mam izabella na imię. bardzo sie ciesze ze takie imie wybrałaś :-D
a wiesz co ci powiem że w mojej pierwszej ciąży tez tak miałam a pod koniec to miałam tak straszną zgagę że co chwile wymiotowałam
zgage mam tragiczna przez całą ciąże, śmieje się że jak zione to zasłony i nieszkanie ogniem podpalę, ale biore renni i w miare przechodzi, ale mdłości teraz mnie zaskoczyły. Mialam od 5-19tc ale potem spokój.

z imionami ja mam problem żeby dla dziewczynki wymyślić, zobaczymy jak przy pozostałych dzieciach będzie :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 wrz 2011, 19:30

izabelllla123, jak będziecie na filomatów rano to się spotkamy :-) ja mam w planach odprowadzić Emilię do przedszkola i o 9 wejść na ciuchy :-)
A co do zgagi to ja mam praktycznie od początku ciąży, zwłaszcza wieczorem :ico_noniewiem:
a kombinezony wspaniałe i za tak śmieszne pieniądze
no właśnie to jest najfajniejsze w ciucholandach :-)
Ten Kubusiowy na 5 zdjęciu będzie w sam raz na wyjście ze szpitala :-)

Emilkowe ciuchy poprałam a Borysa u mamy zostawiłam bo póki co nie mam tego gdzie trzymać :ico_oczko:
Parno jest strasznie :ico_olaboga: nie mam czym oddychać, jak wracałam z pracy były 33 stopnie a słońca nie było :ico_szoking:
Mam nadzieję że w nocy przejdzie jakaś burza i wkońcu sie schłodzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 wrz 2011, 19:42

tak jak w niku mam izabella na imię. bardzo sie ciesze ze takie imie wybrałaś
Jest to imię mojej pierwszej siostry ,która niestety zmarła :ico_oczko: No i jeszcze nie wiem jakiej płci jest moje maleństwo :ico_noniewiem:
zgage mam tragiczna przez całą ciąże, śmieje się że jak zione to zasłony i nieszkanie ogniem podpalę
miałam dokładnie to samo to była tragedia :ico_sorki: w sumie z ciąży z córcią to pamiętam tylko mdłości ,wymioty, zgagę i brak apetytu jadłam jedynie mandarynki dlatego tez miałam taką anemie :ico_olaboga:
mdłości teraz mnie zaskoczyły. Mialam od 5-19tc ale potem spokój.
nie strasz mnie :ico_olaboga: bo ja nadal mam mdłości i liczę że lada chwila przejdą ,w ogóle to liczyłam że po 12tc się skończą i się przeliczyłam :ico_placzek: nadal cierpię najbardziej rano czy wieczorem :ico_placzek:
Ten Kubusiowy na 5 zdjęciu będzie w sam raz na wyjście ze szpitala
Ale Borysek będzie super wyglądał albo jak to mówi mój synek sexi (bo póki mu ktoś nie powie że wygląda sexi to on z domu nie wyjdzie i chodzi kazdego się pyta :ico_haha_01: :ico_haha_01: ) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiecie co już się doczekać nie mogę jak zaczniecie się rozdwajać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2011, 20:22 przez Ika202, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość