Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

07 wrz 2011, 09:37

Julka w szkole bardzo zadowolona, wczoraj zaliczona fryzjerka
ja wybieram się w przyszłym tygodniu do fryzjera akurat bedzie 2,5 tygodnia do porodu :-)

[ Dodano: 07-09-2011, 09:37 ]
trzeba się w końcu jakoś prezentować :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 wrz 2011, 09:39

hej laski

ale wieści z rana :ico_brawa_01: super pierwsza wrześniówka rozpakowana :ico_brawa_01:
Wpadnę po wizycie u położnej :ico_sorki:
wpadnij ale z maluchem przy cycu a nie w brzuchu :ico_oczko:
Któras z was pisala o szwach, u nas zakladaja rozpuszczalne, wolałabym zwykłe, bo te dziady rozpuszcaja się nawet ponad 3 tygodnie.
u nas też, ale one sie długo rozpuszczają wiec można ściągnać po 7 dniach, niektóre puszczaja wcześniej, mi część zdjeła gin 4 dni po porodzie bo poszłam do niej z tym okropnym krwiakiem, zdjeła mi 3 szwy bo krew do tkanek nie dochodziła i mogłaby martwica sie wdać :/ no ale miałam przeciętą tętnice wieć dlatego tak zszyli :/
reszte zdjeła mi położna na wizytach patronażowych :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

07 wrz 2011, 09:45

u nas też, ale one sie długo rozpuszczają wiec można ściągnać po 7 dniach, niektóre puszczaja wcześniej, mi część zdjeła gin 4 dni po porodzie bo poszłam do niej z tym okropnym krwiakiem, zdjeła mi 3 szwy bo krew do tkanek nie dochodziła i mogłaby martwica sie wdać no ale miałam przeciętą tętnice wieć dlatego tak zszyli
reszte zdjeła mi położna na wizytach patronażowych
ja tez będe chciala się tego pozbyc jak najszybciej i niech sie spokojnie samo tam na dole będzie goiło.

Ale u nas ładne słonko wyszło i wiaterek wieje od gór, fajna taka jesienna raczej pogoda ale mi odpowieda w 100%. fajnie by było żeby październik był sloneczny.

Mnie znow ta wredna zgaga męczy, ona mnie chyba nigdy nie opuści, a jesli dziecko jak się ma agagę jest włochate to moje chyba całe wlosami będzie zarosniete. :ico_szoking:

tak wczoraj myslalam z M. jaki kolor oczek bedzie dzidzia miała, jakie włoski itd.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 wrz 2011, 09:49

a jesli dziecko jak się ma agagę jest włochate to moje chyba całe wlosami będzie zarosniete.
to moja małą w takim razie wygląda jak "małpka" bo ja mam zgagę non stop :ico_placzek: rano zjadłam skibeczkę chlebka z czekoladą bo Julce do szkoły robiłam i nie daje rady tak pali w przełyku :ico_puknij:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

07 wrz 2011, 10:37

hej
:-D
no moje uparte dziecie nie slucha mamy :ico_olaboga: w nocy strasznie bolal mnie brzuch jak na @ obudzilam sie i zwijalam z bolu chialam isc pod prysznic ale wzielam paracetamol i zasnelam ,
u mnie maly szleje dzis od rana jak dziki maskra tak kopie jak nigdy az mnie wszystko boli ciagle sie kreci przewraca nogi mi wsadza pod zebra :ico_olaboga: czy to znaczy ze ja nigdy nie urodze ? :ico_noniewiem: ide cos zjesc bo mnie zasysa :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

07 wrz 2011, 11:30

No ja już po wizycie. Mała żadnych oznak do wyjścia nie daje... Za tydzień kolejna wizyta...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 wrz 2011, 11:54

Za tydzień kolejna wizyta.
oby już jej nie było :ico_brawa_01:

ja chciałam posiedzieć i popisać to mi prąd wyłączyli ale przynajmniej pomyłam podłogi i łazienkę sprzątałam i obiadek zrobiłam :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

07 wrz 2011, 12:15

uparte te nasze maluszki nie ma co. Choć ja już z wkładką biegam bo jakoś miałam mokrą bieliznę i wieczorem jak tak będzie to jedziemy do szpitala sprawdzic czy to nie wody się sączą.

zupke ugotowałam, gary pozmywałam, zaraz małej pokój ogarnę bo pościel muszę jej zmienić i może jakie pranie wrzucę o ile wczorajsze wyschło;) a jak wyschło to prasowanie mnie czeka. Jejuś jak fajnie ma iniaże młody już chciał z nimi być i tak szybciuteńko, marzę o takim porodzie raz dwa, najlepiej z rana by po południu już być w domku z elizką:)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 wrz 2011, 12:51

Cześć!

Ale cudnie,że Inia już ma maluszka po drugiej stronie brzuszka :ico_brawa_01:
Mam nadzieję,że zamelduje się u nas jak tylko wróci :-)

szkieletorek zapomniałam Ci napisać o tych szwach- nic kompletnie nie boli :ico_nienie: Coś tam z nią gadałam, patrzę, a ona ma nitkę w łapce :ico_szoking: Nawet nie zauważyłam kiedy.
Po cc zawsze szew zewnętrzny jest do wyjęcia.

A ja sobie skoczyłam na zakupki.
Powiem Wam,że ten Mały mój robi się super przewidywalny, jak sobie poje, to porozgląda się, pośpi i potem dopiero cycanie. Więc spoko na 2 godzinki mogę wyskoczyć :ico_sorki:

Dziewczyny, trzymam kciuki,żeby i u Was się już rozkręiło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 wrz 2011, 13:53

najlepiej z rana by po południu już być w domku z elizką:)
- szybko u was pozwalaja wrocic do domu,a potem lekarz przychodzi do domu ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość