Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 wrz 2011, 17:04

margolcia, Jadzia, trzymam kciuki za wtorek :ico_oczko: :ico_oczko: no i co by Jadzia nam swoje jajeczka pokazała :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a margolcia lepiej niech nas swoich jajek nie pokazuje ewentualnie pipulinke :ico_oczko:

[ Dodano: 09-09-2011, 17:09 ]
A ja ,że u mnie kolejna dziewczyna, jak coś to się zamienimy
Nie no ja swojego wypierdka nie oddam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ewentualnie wypożyczę :ico_oczko: Ale ty to masz na pewno chłopaszka :ico_oczko: :ico_oczko:
o tak,tak bo ja w piątek mam USG
a u ciebie na co czekamy jajucha czy ich brak ?? :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

09 wrz 2011, 17:12

o tak,tak bo ja w piątek mam USG
no to rzeczywiście tydzień pełen emocji ;) oczywiście za wszystkich będę trzymać kciuki :ico_sorki:
co by Jadzia nam swoje jajeczka pokazała
nie dziękuję ,żeby nie zapeszyć tfu tfu .

[ Dodano: 09-09-2011, 17:14 ]
Nie no ja swojego wypierdka nie oddam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ewentualnie wypożyczę
:ico_haha_01: :ico_haha_01: tak co by mężulkom niezły numer zrobić :-D :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 wrz 2011, 17:20

margolcia lepiej niech nas swoich jajek nie pokazuje ewentualnie pipulinke
mam nadzieje ze tym razem dostane fotke i wierze w to że jednak Amelce nie dokleiliśmy przez te 2 tyg jajaeczek z R. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 wrz 2011, 17:24

a ja wam powiem że u mnie jakas epidemia się rozwija ,wczoraj mój Mikuś pół nocy marudził i płakał :ico_olaboga: :ico_olaboga: a z racji ze ja jestem wyjątkowo nerwowa :ico_szoking: mój mąż z nim kursował na rękach aż w końcu oboje padli jednak mały pozostałe pół nocy co jakiś czas wołał tatusia co by nosek wytarł :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a mój mąż twardy zawodnik latał do małego jak taki piesek mimo że na 6:00 do roboty szedł :ico_sorki: :ico_sorki:
a czy wy też jesteście tak nerwowe ,bo ja to już chyba rekord bije ,wszystko ale to na prawdę wszystko jest w stanie doprowadzić mnie do nerwicy ,a nie daj Bóg wchodzić mi zdanie ,ale wykładać przy mnie swoje mądrości ,skoro ja wiem swoje :ico_szoking: :ico_zly: ,a moja sąsiadka stwierdziła że wyglądam jak kostucha w okresie dojrzewania :ico_szoking: chuda na twarzy ,przemęczona i jeszcze pryszczata czym mnie też zirytowała :ico_noniewiem: chociaż sama zdaje sobie sprawę z tego że bardzo schudłam na twarzy ,mam sine pod oczami i tone pryszczy do tego włosy mi lecą garściami i mam minę wiecznie wkurzonej mówie wam aż strach się bać :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2011, 17:30 przez Ika202, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

09 wrz 2011, 17:28

dziewczyny co do allegro to już się dowiedziałam że przez wczorajszą dość długą awarię wszystkie aukcje są wydłużone o 24 godziny :ico_noniewiem: zobaczymy co mi wyjdzie z tego fotelika może się uda

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 wrz 2011, 17:29

wierze w to że jednak Amelce nie dokleiliśmy przez te 2 tyg jajaeczek z R
a mówiłam co by nie szaleć :ico_nienie: :ico_nienie: bo takim to za mało swoje zrobili i jeszcze dorabiać muszą :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a tak serio to gdyby to było możliwe to większość z nas by już tam trojaczki nosiła :ico_haha_01: :ico_haha_01: więc na pewno nic nie dorobiliście :ico_oczko:
Ika202 napisał/a:
Nie no ja swojego wypierdka nie oddam Ewentualnie wypożyczę
tak co by mężulkom niezły numer zrobić
ale na prawde jestem ciekawa co mi tam w brzuchu siedzi :ico_sorki: :ico_sorki:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 wrz 2011, 17:33

a mówiłam co by nie szaleć :ico_nienie: :ico_nienie: bo takim to za mało swoje zrobili i jeszcze dorabiać muszą :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a tak serio to gdyby to było możliwe to większość z nas by już tam trojaczki nosiła :ico_haha_01: :ico_haha_01: więc na pewno nic nie dorobiliście
wiem wiem że raczej nic nie dorobiliśmy to taki żart był rzecz jasna

a właśnie jak u was ze sprawami że tak sie wyrażę łóżkowymi :ico_noniewiem: bo u nas kiepsko ....jakoś ja nie mam chęci wiec i mąż nie pocieszony :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

09 wrz 2011, 17:34

Ika202, powiem Ci ,że moja Maja jak nigdy ostatnio tez sie w nocy budzi :ico_olaboga: tatuś musi ukochać i bajeczkę opowiedzieć i to często o. 2;00 w nocy :ico_szoking: ale wydaje mi się ,że to przez szkołę ma lekkiego stres i musi odreagować :ico_noniewiem: za dużo nowości w życiu
wszystko ale to na prawdę wszystko jest w stanie doprowadzić mnie do nerwicy ,a nie daj Bóg wchodzić mi zdanie ,ale wykładać przy mnie swoje mądrości ,skoro ja wiem swoje
no niestety ja też mam tak coraz częściej :ico_zly: i sama się na siebie wkurzam bo później mi przechodzi i zaczynam wyć ,że się z Miśkiem pokłóciłam :ico_puknij:

[ Dodano: 09-09-2011, 17:37 ]
a właśnie jak u was ze sprawami że tak sie wyrażę łóżkowymi :ico_noniewiem: bo u nas kiepsko ....jakoś ja nie mam chęci wiec i mąż nie pocieszony :ico_noniewiem:
a to wizę ,że prawie wszystkie tak mamy :ico_olaboga: ja jak mam ochotę to mojego w domu nie ma :ico_wstydzioch: hehehe

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 wrz 2011, 17:41

a właśnie jak u was ze sprawami że tak sie wyrażę łóżkowymi bo u nas kiepsko ....jakoś ja nie mam chęci wiec i mąż nie pocieszony
no powiem ci tak u nas na początku nie było w ogóle chęci później ,chęci straszne a teraz znowu brak :ico_noniewiem: chociaż powiem że ost często ochotę mam która szybko mija :ico_olaboga: czyli ogólnie d... blada i po zabawie :ico_oczko: mam nadzieję że to niedługo minie :ico_sorki: :ico_sorki:
no niestety ja też mam tak coraz częściej i sama się na siebie wkurzam bo później mi przechodzi i zaczynam wyć ,że się z Miśkiem pokłóciłam
no mój mąż robi wszystko aby mnie nie irytować chociaż też potrafię na niego najechać :ico_olaboga: i też często z nerwów aż chce mi się wyć :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 09-09-2011, 17:43 ]
Gabi, to super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 wrz 2011, 17:45

ja jak mam ochotę to mojego w domu nie ma hehehe
no własnie :ico_oczko: ja mam ochotę mojego nie ma ,on jest ochota już dawno minęła :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość