Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

09 wrz 2011, 23:17

Mad to tak jak ja bo moje tez jakos w poprzek ulozone

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 wrz 2011, 07:32

Witam i ja z poranną :ico_kawa:

U nas noc do bani. Co prawda Emila nie miała wysokiej gorączki ale zaatakowało jej tchawicę i krtań :ico_olaboga: masakra ja rzęzi :ico_szoking: muszę koło 9 zadzwonić do lekarza i zamówić prywatną wizytę bo nie podoba mi się to wogóle :ico_noniewiem:
A tak poza tym to dzisiaj jest walka Adamka i będzie pełna chata :ico_oczko: bo znajomi wpadają więc wypadało by coś przygotować :ico_noniewiem:

Narazie idę jeszcze jednak na chwilę się położyć bo głowa mnie boli

A pogoda u nas typowo jesienna jest

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

10 wrz 2011, 07:48

witam i ja z :ico_kawa: u mnie też jesień pełną gębą :ico_placzek: :ico_placzek: ani się wstawać nie chce

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

10 wrz 2011, 08:40

hej :ico_ciezarowka:

u mnie się przejaśniło i mam nadzieje,ze nie będzie padać bo na zakupy mamy jechać

Aga26, zdróweczka dla Emilki ,oby szybciutko przeszło :ico_sorki:


Beatka78, no widzisz kochana doczekałaś się brykania :ico_brawa_01:

no i oczywiście coś miałam napisać jeszcze ale zapomniałam hehhehe , o a zapomniałam jeszcze was spytać
czy wam tez tak wszystko z rąk leci??? ja ciągle coś rozlewam , potrącam no normalnie ostatnia łamaga się zrobiła :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 wrz 2011, 09:31

czy wam tez tak wszystko z rąk leci
oj leci, leci :ico_oczko: A wtedy moja frustracja sięga zenitu. Ostatnio posprzątałam mieszkanie, wyjmowałam zupę z lodówki i strąciłam majonez :ico_zly: nie dość że mój ulubiony
(a raczej Borysa) dodatek poszedł się paść to jeszcze miałam całą kuchnię do sprzątania :ico_puknij:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

10 wrz 2011, 11:53

dzień dobry:)
widze, ze u do was wszystkich zawitała jesienna aura :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: u mnie tez leje i wieje :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Lato było brzydkie i jesien tez taka zapłakana :ico_noniewiem:

Ja znów mialam pare dni przerwy w pisaniu z wami...Filipa mi rozłozyła, chyba jakis wirus go dopadł...Kata, kaszel i na dodatek wymioty...noce nie przespane bo widocznie mu spływa gdzies z zatok albo z noska i go podraznia...budzi sie ci kilka minut z płaczem, ze "ma chory nosek"..,Bida moja moła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
no i przez to ja jakas mega zmeczona tez sie zrobiłam :ico_puknij:

Widze, ze wy wszystkie macie czesto usg...ja chyba juz zadnego....chyba, ze skusimy sie z męzem na oferte polskiego ginekologa ale to koszt 160 euro...wiec jesli Hanusi cos miedzy nogami wyrosnie to bedzie w rózowym paradowała:)))
ale jakos nie mam niesamowitego parcia....bedzie dziewczynka to bedzie cudnie bedzie chłopczyk tez pieknie...

a co tam jeszcze chcialam napisac....Moja Mala tez bardzo ruchliwa, nawet maz jest juz w stanie wyczuc jej harce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za mój 6 miesiaczek....

i pochwale sie, jaki fajny kombinezon udało mi sie ostatnio kupic:))) Ma fajną "dziurke: miedzy nózkami, tam wkłada sie pas od fotelika wiec zadnych innych kombinacji nie potrzeba, strasznie mis ie podoba:))
[img]http://[/img] Obrazek

[ Dodano: 10-09-2011, 11:55 ]
Matko, widze, ile literówek porobiłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 wrz 2011, 14:36

Witam :ico_ciezarowka:

A ja wczoraj przed kąpielą się przeraziłam, spojrzałam na moją lewą łydkę i na całej jej długości (ok.20cm) wyskoczyła mi żyła. Jeszcze to nie żylak, ale po niedzieli pójdę do rodzinnego by jakoś temu zaradzić. Bosko, skłonności spore do rozstępów, teraz żylaki czy co to jest :(

Byliśmy z moim na ciuchach, chciałam na wycenie ciążowe spodnie jakieś dopatrzeć, ale wymianę robiły dziewczyny i zamknięte. Poszliśmy na wagę i fajny płaszczyk jesienno zimowy na ciążę znalazłam :-) Musze pomyśleć tylko nad jakiś czarnym paskiem pod biustem jakby się to prezentowało. Ale megaaa zadowolona jestem, bo jednak w worku po ziemniakach nie będę musiała paradować :-D

U nas też dzisiaj Adamek, kupiliśmy walkę, choć to kurde absurd.
Robię obiadek, sałatkę z tuńczyka i popołudniu szwagierce zaniesiemy. Jednak weekend tam spędzi.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 wrz 2011, 14:46

Gabi, nawet nie szukałam płaszczyka ciążowego, bo tam nie ma wydzielonych osobno ciuchów takich. Podeszłam do kurtek i sam mnie wypatrzył. Fajny jest,jeszcze nie na teraz ale za kilka tygodni spokojnie.

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 wrz 2011, 14:58

Gabi, nie wiem jak się tam fachowo to nazywa ;D ale za 6zł nie ma co wybrzydzać naprawdę :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 wrz 2011, 15:00

Gabi, ja się w czerwieni źle czuję nawet w dodatkach. Ale koniecznie coś żywego musi być jako szal, czapa czy coś.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość