Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 wrz 2011, 11:10

Wzrok niszczy wiele rzeczy. Np. monitor kom. czytanie przy za ciemnym świetle. Dziedziczenie wad wzrokowych.
o to na pewno. Z moim G to jest tak, że on nigdy nie nosił okularów a jak już je założył to patrzył cały czas na oprawki hehe

NICOLA_1985

12 wrz 2011, 12:57

no na pewno zwłaszcza od komputera czy tv można sobie wzrok zniszczyć.. sama wiem po sobie bo trochę sobie osłabiłam bo ja często z komputera korzystałam, ale jestem ciekawa jakie są inne przyczyna światłowstrętu po za działaniem promieni uv
a tak w ogóle to witaj bożenko :-D ale Ci chłopaki powyrastali :ico_brawa_01: :-D dawno nie pisałyśmy a kiedyś na watku październikowym 2007 a i owszem :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

13 wrz 2011, 00:17

no na pewno zwłaszcza od komputera czy tv można sobie wzrok zniszczyć.. sama wiem po sobie bo trochę sobie osłabiłam bo ja często z komputera korzystałam, ale jestem ciekawa jakie są inne przyczyna światłowstrętu po za działaniem promieni uv
a to jest dobre pytanie, w wolnej chwili zajrzę i zagadam do mojej optyczki
a tak w ogóle to witaj bożenko ale Ci chłopaki powyrastali dawno nie pisałyśmy a kiedyś na watku październikowym 2007 a i owszem
witaj, ja nadal na październiku piszę z przerwami ale piszę.
Chłopcy rosną i Twoje maluszki też już nie takie maleńkie :ico_brawa_01:

NICOLA_1985

13 wrz 2011, 13:37

witaj, ja nadal na październiku piszę z przerwami ale piszę.
ja piszę na wrześniowym bo moja Karola się jednak na wrzesień załapała :ico_oczko:

może coś w necie bedzie pisało na temat przyczyn światłowstretu

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość